O sobie

  • Zainteresowania brak
  • Ulubiony zawodnik brak
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 622
  • Liczba komentarzy 714
  • Polecenia 1582

Komentarze

0

@Cochise
W takiej sytuacji, jaką mamy obecnie, tzn. zespół przeciwnika "ściśnięty" tuż przed bramką, przydałby się jakiś strzał z dystansu.
Rywale bardzo intensywnie bronią, gromadząc się w swoim polu karnym i czekają na 1-2 kontry, całkowicie oddając nam grę. Barca chce wejść z piłką do bramki i często nawet po godzinie gry nic z tego nie ma.
Strzałami z dystansu popisywali się kiedyś np. Coutinho i Dembele - ten pierwszy zwłaszcza na początku przygody z Barcą słał swoje popisowe rogale na dalszy słupek. Drugi natomiast zapisał się w mojej pamięci choćby tym strzałem zza pola karnego od poprzeczki, to było chyba w CdR.
Wiemy, że Messi potrafi strzelić z akcji jakąś techniczną piłeczkę np. z 25 metrów, ale on jest zawsze "obleziony" przez rywali, gdy znajdzie się w tym obszarze.
Czasem Rakitic coś strzelił z daleka, ale częściej trafia futbolówką w najwyższy sektor trybun niestety.
Szkoda, że nasi piłkarze nie próbują tej metody, bo mają ku temu zdolności i zawsze to otwierając wynik meczu po golu z dystansu rywal musi choć trochę przejść bardziej do ataku, otwierając tym samym przestrzenie dla naszych zawodników.

10

@BarcaInfo
On po prostu nie zna języka i dlatego tak nieśmiało świętuje, bo nie wie, co się wokół niego tak naprawdę dzieje xD

3

I jeszcze ten hymn Barcelony po ukończonym meczu xD

0

@ViscaBarca123
Chciałbym zobaczyć, bo marzy nam się nowy Xavi, nowy Iniesta, nowy Busquets, nowy ktokolwiek, będący wychowankiem Barcelony :)

0

@Colon Memphis Depay?

EDIT: aż sprawdziłem w Google i chyba gra z jakimiś mniejszymi?

Zobacz wszystkie

85

Widać, że Morawiecki też zestresowany całą sytuacją. Ustanawia te zakazy, a gdyby pomyślał na chłodno i w dotychczasowym stylu, to po prostu wprowadziłby podatek od wychodzenia na dwór/pole/zewnątrz :-)

84

Messi musi się podczas tańca towarzyskiego nieźle ograniczać, żeby jakimś szybkim zwodem nie spowodować, że partnerka pójdzie w drugą stronę lub całkiem padnie z nóg.

83

Mimo całej sympatii do niego i uznania jego świetnych umiejętności, mam podejrzenia, czy obecnie leczenie nie odbywa się za pośrednictwem jakiegoś kameruńskiego szamana, obkładającego mu kolano wyschniętymi liśćmi czy aplikującego w miejsce urazu mocz bawoła albo coś podobnego...

75

Moglibyście dodać informację o tym, jak świetnie zachowali się kibice, skandując "Malcom, Malcom" w momencie, gdy schodził.

73

@wpwelement
@ściah
@Robertinho

Całkiem niezależnie od poprzednich postów pozwolę sobie dorzucić jedną sugestię:
Uważam, że w razie usunięcia posta danego użytkownika powinno do niego pójść na priv krótkie powiadomienie "usunięto Twojego posta", wraz z podaniem przyczyny (moderator miałby małe pole tekstowe i wpisałby tam krótkie uzasadnienie, np. "wulgaryzmy", "obrażanie" itp. mogłaby to być nawet wysuwana lista, żeby mod nie musiał wymyślać przyczyn).
Również w przypadku usunięcia całej dyskusji użytkownicy, którzy brali w niej udział, powinni otrzymać informację.
Obecnie jest tak, że jeżeli jakaś dyskusja w całości "poleciała", a ja napisałem tam posta, to nie jestem pewien, czy to przeze mnie, czy przez kogoś innego. Użytkownicy przez to mogą mieć trochę poczucie, jakby znaleźli się w jakimś totalitarnym świecie, z szeroko rozwiniętą cenzurą ;-)