O sobie

  • Zainteresowania brak
  • Ulubiony zawodnik brak
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 496
  • Liczba komentarzy 677
  • Polecenia 1508

Komentarze

0

"Własnością jego spadkowiczów" ? A nie "spadkobierców"?

1

@micchu
Na pewno płaci się mało, jak wszędzie. Co by tu nie mówić, choć praca jest bardzo potrzebna, to jednak nie wymaga wielkich kwalifikacji - prawie każdy może to robić.

1

@FranzMaurer
Były to dwa piwa - jedno czekoladowe, a drugie chyba o smaku toffee. Moja Kobieta razem z Koleżanką zakupiły je do degustacji i... po jednym łyku oddały mi. Ja coś tam spróbowałem i też zaprzestałem, choć ogólnie piwo bardzo lubię. Tych natomiast nie byłem w stanie wypić do końca.

1

@Misanthrope
Dzięki, trochę mnie uspokoiłeś.
Właśnie zdałem sobie sprawę, że byłoby mi trochę smutno, gdyby Twoja odpowiedź brzmiała np. "nieee, w ogóle nie kojarzę takiej kapeli, a jaki to gatunek?" albo coś w tym rodzaju.

2

@Misanthrope
A czy Twój nick ma coś wspólnego z piosenką zespołu Death o tym samym tytule?
Bo ja jakoś tak intuicyjnie w ten sposób to interpretowałem.

Zobacz wszystkie

85

Widać, że Morawiecki też zestresowany całą sytuacją. Ustanawia te zakazy, a gdyby pomyślał na chłodno i w dotychczasowym stylu, to po prostu wprowadziłby podatek od wychodzenia na dwór/pole/zewnątrz :-)

84

Messi musi się podczas tańca towarzyskiego nieźle ograniczać, żeby jakimś szybkim zwodem nie spowodować, że partnerka pójdzie w drugą stronę lub całkiem padnie z nóg.

83

Mimo całej sympatii do niego i uznania jego świetnych umiejętności, mam podejrzenia, czy obecnie leczenie nie odbywa się za pośrednictwem jakiegoś kameruńskiego szamana, obkładającego mu kolano wyschniętymi liśćmi czy aplikującego w miejsce urazu mocz bawoła albo coś podobnego...

75

Moglibyście dodać informację o tym, jak świetnie zachowali się kibice, skandując "Malcom, Malcom" w momencie, gdy schodził.

73

@wpwelement
@ściah
@Robertinho

Całkiem niezależnie od poprzednich postów pozwolę sobie dorzucić jedną sugestię:
Uważam, że w razie usunięcia posta danego użytkownika powinno do niego pójść na priv krótkie powiadomienie "usunięto Twojego posta", wraz z podaniem przyczyny (moderator miałby małe pole tekstowe i wpisałby tam krótkie uzasadnienie, np. "wulgaryzmy", "obrażanie" itp. mogłaby to być nawet wysuwana lista, żeby mod nie musiał wymyślać przyczyn).
Również w przypadku usunięcia całej dyskusji użytkownicy, którzy brali w niej udział, powinni otrzymać informację.
Obecnie jest tak, że jeżeli jakaś dyskusja w całości "poleciała", a ja napisałem tam posta, to nie jestem pewien, czy to przeze mnie, czy przez kogoś innego. Użytkownicy przez to mogą mieć trochę poczucie, jakby znaleźli się w jakimś totalitarnym świecie, z szeroko rozwiniętą cenzurą ;-)

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?