La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

18

Wjechał tatar ze świeżo zmielonej ligawy:
https://ibb.co/x74Y9Fw

Własnej roboty grzybki marynowane! (Sam zbierałem xD)

@macio_944 @Kgorecki2500 @tomek8756 @TheNekro94 @Aragorn33 @GeneralXavi

1

@michal26 Oezu... kto mieli mięso na tatr :|

1

@misterio ja mielę, bo lubię i czuć strukturę mięsa, a czasami, jak dzisiaj - wolę skupić się na smaku i nie pieprzyć się z krojeniem.
Raz siekam, raz miele. Zależy od dnia.
Nie ma jasnej reguły, a nawet jakby była, to i tak miałbym to w dupie, bo jem tak, jak chcę :)

Albo inaczej. Bo mielenie też zajmuje czas. Dzisiaj miałem ochotę na bardziej aksamitną odsłonę, a to zapewni mi właśnie zmielenie mięsa.

1

@michal26 Zazdro, u mnie sałatka z kurczakiem :p

1

@Kgorecki2500 też dobre! Wiesz. Tatara to ja jem od święta. Jednak wołowina swoje kosztuje. Z drugiej strony zrobiłem to dla siebie i jeszcze 2 osób, więc w sumie się opyla, bo taki obiad, jak tu widzisz, to powiedzmy 30 zł kosztuje.
Bo trochę cebuli, szalotki, grzybków własnej roboty, ogórki kiszone i konserwowe. Razem to kosztuje powiedzmy z 7-8 zł. Nie więcej.
Do tego 2 żółtka, więc 2 zł.
No i wołowina. Tutaj 60 zł za kg, mamy tutaj ok. 250-300g wołowiny.
Przypraw nie liczę.
Wychodzi więc jasno 25-30 zł
Ale smak...ło Jezu :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?