La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 436 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

0

Innej możliwości nie ma żeby Ukraina przetrwała tak mi się wydaje z laickiego punktu widzenia. Dostają bęcki i te bęcki dostawać będą. Kurczy im się armia za to u Ruskich nabór idzie sprawnie. Nie wiem na ile ten Fico coś znaczy ale nie zdziwi mnie taki obrót spraw.

twitter.com/edgarwolnosc/status/1762117006457733466

10

@bari_94 Na Kremlu bardzo wiele znaczy, bo to taka sama ruska onuca jak Orban. A to co mówi wpisuje się idealnie w kremlowską propagandę o "wojnie z NATO".

3

@bari_94 Mnie Ukraina gówno obchodzi do momentu w którym Ruscy nie pojawią się blisko naszej granicy. Dla mnie najważniejszy jest po prostu bufor w ich postaci. Tak to są mi obojętni.

1

@bari_94 Orban bis.

2

@bari_94 Ja już nie chcę się stresować dodatkowo. Pocieszam się po prostu, że to może być tak jak pisze @osa91 czyli po prostu rosyjska propaganda

0

@koksik2700 Mnie również tylko, że oni nie wygrają tej wojny i NATO bardzo dobrze sobie z tego sprawę zdaje. Jedyna opcja żeby oni to przetrwali to wysłanie tam ludzi z innych państw. Tak mi się wydaje. A to już będzie lipa.

12

@bari_94 żaden Polak nie powinien ginąć za Ukrainę. Tyle w temacie.

1

@bari_94 no, nie wiem jak sobie to ktoś wyobraża. Skoro, dla wielu państw UE jest nie do przyjęcia pobór, właśnie przez opór społeczny, to jak wyobrażać sobie, wysyłanie wojsk NATO na wojnę? Te słowa, wydają się jakimiś banialukami.

Ba, już nie wspominając nawet o tym, że Europa ma problem z nawet tak błahymi sprawami jak produkcja amunicji. I my mamy wchodzić z buta do czyjejś wojny?

0

@bari_94 Premier Słowacji również w mediach słowackim powiedział że zrobi wszystko aby nie wysłać na wojnę ani jednego słowackiego żołnierza.
Teraz warto sobie przypomnieć jak debilny wydźwięk mają wypowiedzi ludzi z chanukowej koalicji w Polsce jak SIkorskiego czy Hołowni - pachnie to tym że Polscy żołnierze będą ginąć za ochronę produktów rolnych oligarchów i spółek koncernów zarejestrowanych na Cyprze.

1

@clyde Wiadomo !!!!

0

@bari_94 Zwróć uwagę że wrzucasz tweeta jakiegoś prawicowego pokemona, bo skoro gość wstawia u siebie Olszańskiego, to ewidentnie widać że mu się musi sufit z podłogą mylić. Nie wiedzieć czemu facet plecie i sieje panikę.

UE traci ochotę by Ukrainę wspierać finansowo. Z pewnością wyśle swoich i naszych ludzi na front do Ukrainy, co dodatkowo oznaczałoby faktyczne włączenie się EU i NATO w wojnę.

Nie zapominajmy że przy nastrojach patriotycznych w PL, 3/4 bez walki rzuciłaby broń i uciekła na Teneryfe, a za granicą wcale to lepiej nie wygląda - no ale z pewnością EU pójdzie na front xDD To może ochotnicy? A nie czekaj, przecież praktycznie od początku wojny ochotnicy mieli drogę wolną by na front dołączyć.

Spotkanie typuję może mieć coś wspólnego z kwestią "zbrojenia się" i zbliżającą perspektywą zmiany władzy w USA, co pasuje z dostatecznym wyprzedzeniem uwzględnić.

0

@bari_94 Jak wytłumaczyć Hiszpanom czy Portugalczykom wojnę? Idą wybory do europarlamentu, w Polsce samorządówki, o małych państwach szkoda pisać, nie wiedze chętnych do tej wojny....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?