La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 474 Culés

83

"Nie mam za co przepraszać. Przeprosiłbym, gdybym kogoś kontuzjował. W tej sytuacji jednak jedynie zatrzymałem piłkę ręką. Dostałem za to czerwoną kartkę, a Ghana zmarnowała rzut karny. To nie moja wina. Nie ja przestrzeliłem jedenastkę. To nie moja odpowiedzialność "

Suarez wyjaśnia. Do boju Urugwaj!

7

@MESSIah16 rzadko się z nim zgadzam, ale tutaj ma rację. Mam jednak nadzieję, że Ghana odeśle ich do domu.

3

@MESSIah16 Ależ go wtedy znienawidziłem za to co zrobił. Oby dziś Ghana wysłała ich do domu.

49

@maroon dobrze zrobił, nie miał wyjścia.

74

@MESSIah16 Jak piłkarz wychodzi z groźną akcją to przeciwnik go zatrzymuje nieprzepisowo z premedytacją by uratować swoją drużynę. Łamie przepis w pełną świadomością i zdarza się to często bo przeważnie kończy się to tylko żółtą kartką. Tutaj Suarez złamał regulamin z pełną świadomością i zdecydował się zaryzykować co ostatecznie się opłaciło. Nie widzę w tym nic kontrowersyjnego. Nie wjechał nikomu korkiem w twarz.

4

@MESSIah16 Nie ma za co go winić. Tak samo jak np Fede z Atletico, zrobił wszystko, żeby jego drużyna zwyciężyła. Prawie każdy piłkarz na jego miejscu gdyby wiedział że jego drużynie przyniesie to triumf to postąpiłby tak samo.

43

@maroon Znienawidziłeś zawodnika za to, że poświęcił się dla drużyny i postawił wszystko na jedną kartę w krytycznym momencie? I to przez zagranie ręką więc takiemu Fede Valverde to chyba życzysz śmierci skoro zrobił podobnie, ale z ryzykiem wyrządzenia krzywdy innemu zawodnikowi.

1

@MESSIah16 Niech odpadną.

0

@Antimadridista_WR Znienawidziłem go za to bo byłem w tamtym mundialu całym sercem za Ghaną.

2

@maroon Jakby w meczu Barcy zawodnik nasz tak zrobił to byś się jarał xD mam wrażenie, ze ty wszystkich nienawidzisz. Długo na stronie jesteś, ale tak częściej to niedawno zacząłeś się udzielać i piszesz chyba głównie, żeby wzbudzić kontrowersje

1

@DaPidejpi Przykro mi, że tak odbierasz moja aktywność na forum. Zaręczam ci, że nie nienawidzę wszystkich. Znienawidziłem go w tamtym momencie z miejsca głownie przez emocje. Gra Ghany na tamtym mundialu to było coś pięknego. Pełna zgoda, że gdybym kibicował wtedy Urugwajowi albo tak jak piszesz zdarzyłoby się to w Barcy to bym wtedy pokochał takiego zawodnika. Dziś natomiast ponownie trzymam kciuki za Ghanę aby to oni awansowali.

0

@MESSIah16
Cel uświęca środki :)

3

@MESSIah16 dla mnie to było szmaciarstwo. Pamiętam jak dziś.

0

@koksik2700 taktyczne faule również?

3

@maroon Z kolei w Urugwaju go pokochali. Gość pokazał, że jest w stanie zrobić wszystko dla swojego kraju

0

@MESSIah16 A jak! Ja bym się jeszcze zastanowił nad grą napastnika na granicy spalonego. Skoro gole ze spalonego są niedozwolone, to jest to na granicy oszukiwania i to z premedytacją...

« Powrót do wszystkich komentarzy