La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1388 Culés

#Tiki-taka

Pep Guardiola jest o krok od przedłużenia umowy z Manchesterem City. [Sport]

0

No i supeer. Vamooos Pep!! ❤️

1

Szkoda bardzo. Chętnie zobaczyłbym go gdzieś indziej i nie mam na myśli tylko Barcelony

3

@barcelonaLM szkoda, to że zarząd Rosella o niego tak nie dbał. Gdyby dłużej z nami został, może dzisiaj bylibyśmy w całkowicie innej sytuacji. ;/

6

Wolałbym go w reprezentacji.

1

@Emhyr tez chętnie ale wydaje mi się ze by się nie sprawdził.

To geniusz taktyczny ale żeby dobrze realizowac zaawansowana taktykę potrzeba pracy z piłkarzami na co dzień. W klubie to ma w reprezentacji nie.

Ale może potraktowałby to jako challenge. Jak przekazać swój geniusz w 3 tygodnie zgrupowania ;)

0

Jego sprawa ???? Rozdział w Barcelonie zakończył

0

@aleksandrowielki w przeciwieństwie do Bayernu czy City, w Barcelonie Pep podpisywał tylko roczne kontrakty i co rok była medialna szopka "przedłuży,czy nie". Nie wiem gdzie tu widzisz zaniedbania Rossela, skoro to sam Guardiola miał jakieś dziwne filozofie

0

E tam, szkoda. Ja bym go chętnie zobaczył w takim lekko zmęczonym włoskim klubie jak Juventus czy Milan. Czyli jest marka, ale gra nie bardzo się klei.

0

Jeszcze trochę i zdetronizuje Fergusona.

2

Pep wie że w żadnej innej drużynie nie będzie miał nieskończonych środków .Chciałbym zobaczyć jakby sobie poradził z teraźniejszą Barceloną i wtedy by się okazało czy jest taki dobry jak wszyscy mówią. Miał w Barcelonie najlepszą generację w historii i moim zdaniem za mało osiągnął z tym zespołem.

0

@lukasz222 problemy Guardioli w ostatnim roku były wielopoziomowe. Od tarć z zarządem, po sytych kotów, których odstrzał byłby trudny, a może i niemożliwy. Może gdyby został Laporta, to Guardiola może również by pozostał. Panowie dobrze się dogadywali, a Lapcio miał jaja, żeby robić kolejną czystkę.

1

@Bulos11 ale pierdolety sadzisz

0

Czyli gadka że max w jednym klubie 3-4 lata to było tylko usprawiedliwienie zmiany Barcy na Bayern

0

@antymadrista1Poprostu łatwiej być trenerem kiedy masz każdego piłkarza jakiego sobie życzysz. Zbudować drużynę tak jak np Klopp Borussię czy Liverpool to jest sztuka.

0

Petrodalory mają moc, wydaje mi się że Messi też przedłuży kontrakt z Psg.

0

@aleksandrowielki nie wybielałbym tak Pepa w tym wszystkim, miał swoje muchy w nosie nie raz

1

@antymadrista1 Pep nie osiągnął mało, ale odwróćmy nieco sytuację i zadajmy sobie pytanie czy bylibyśmy zdziwieni, gdyby wygrał jako pierwszy 3, a może nawet 4 LM z rzędu? Wygrał z Barcą 2, co nie jest złym wynikiem, ale no właśnie, tamten zespół stać było na wszystko, również na 4 LM z rzędu, a jak historia się potoczyła to wszyscy wiedzą.

0

Powodzenia!!!Żeby się udało zdobyć Tobie LM!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy