- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1636 Culés
Gorące dyskusje
kacperFCB_
32
@Karol145 widzę, że kolega lewak kultywuje złotą zasadę banteru politycznego "Daj lewakom... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
68
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1636 Culés
11
Czyli dodatek węglowy nie jest na węgiel. XDDD
@tomek8756 @Kgorecki2500 @michal26 @Kondziubarca @Przemek2323 @Barca1992
6
@MesQueUnClub96 To jest tak żenujące, że oczy bolą jak się to czyta.
1
@MesQueUnClub96 a kto ma dostać ten dodatek?
3
@MesQueUnClub96 + wypłacany jest z kredytu/dodruku złotego i będzie miał działanie proinflacyjne (a więc stopy procentowe kredytów znowu będą musiały pójść w górę albo inflacja zacznie przebijać z 20%). Ekonomia po pisowsku
3
@Abominacja Gospodarstywa które używają pieca na węgiel jako głównego źródła opału i są zgłoszone do gminy (obowiazek był do końca czerwca).
1
@Abominacja domy z piecem na węgiel. A to wychodzi 12 mld złotych tak po prostu sobie wydane
1
@MesQueUnClub96 a co z tymi co grzeją gazem lub prądem przecież te źródła energi również idą mocno do góry, dlaczego tylko użytkownicy węgla mają dostać 3000?
2
@Toretto spytaj rządu
3
@Toretto Źle postawione pytanie -właściwe powinno brzmieć - dlaczego ktokolwiek ma cokolwiek "dostawać od rządu".
0
@maroon jasne, ale ciekaw jestem jaka jest tutaj zależność zdaniem pisiorow.
1
@Toretto Zależność jest prosta- czy to pisiory czy jakakolwiek inna opcja rządząca to za ich decyzjami stoją jedynie słupki sondażowe. Skoro powstał ( a raczej sami wywołali) kryzys związany z dostępnością węgla to na szybko gaszą ten pożar i udają że cokolwiek robią. Myśleli, że zamydlą ludziom oczy tą absurdalną ustawą którą teraz Duda na dniach podpisał, no ale nie pykło.
0
@Toretto Gaz miał obniżke 0% podatku przez okres zimy i pewnie w przyszłą zime będzie podobnie