La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 551 Culés

157

Ale cisną po Ćwiąkale że podziwia Romero za robienie show. To jest to o czym pisałem wczoraj czy przedwczoraj czyli polska szara mentalność nie rozumie jak można bawić się pracą i wolą oglądać jak czterech chłopów w garniturach za biurkiem gada głupoty ale gada a nie się drze. A tutaj jedna idealna wypowiedź do której przyklasnął Tomek: "Przestańmy robić z piłki wydarzenia sakralno-polityczne, to jest rozrywka, show i gość właśnie to robi. Emocje, zabawa, rozrywka, o to w tym chodzi a nie o napieprzanie się kibiców i pełne powagi dyskusje pod krawatem"

41

@Emhyr Polacy to smutni ludzie niestety. Masz pełną racje.

81

@Emhyr Ten komentarz jest dla mnie idealnym podsumowaniem:


3

@macio_944 Ogólnie polecam tą całą dyskusję z tym gościem to jest idealny przykład Polaka którego opisuje.

3

@Emhyr Może niech po prostu każdy ogląda co lubi i nie mówmy co jest lepsze, a co gorsze. Szanujmy obie strony i nie róbmy z tego jakiejś burzy.

2

@Emhyr Trochę mnie to dziwi, że akurat Ćwiąkała go podziwia bo to co sam nagrywa stawia go raczej na drugim biegunie. Dla mnie to co robi Romero to błazenada i tyle. Ale jak ktoś to lubi to czemu nie? Byleby zawsze była jakaś alternatywa.

8

@Emhyr, skąd poczucie tego, ze jeśli ktoś nie lubi stylu Romero to od razu musi być sztywniakiem? Może jeśli chodzi o piłkę to ludzie wolą fakty, a nie wymysły i wyssane z palca historie?

1

@FCB_dimiC Jak wyssane z palca historie jak chłop ma informacje które zazwyczaj ma jako pierwszy?

17

@maroon To, że ktoś charakterologicznie jest na drugim biegunie nie znaczy, że nie szanuje i dostrzega urozmaicenia szarej rzeczywistości. Sam mam podobnie. Osobiście lubię bardziej introwertyczne i spokojne rozmowy, sam jestem introwertykiem i mocno stronie od szalonej zabawy i skupisk ludzi, ale to nie znaczy, że nie lubię odejścia od moich przekonań. Podobnie jest z Romero. Fajnie, że jest ktoś, kto wprowadza coś świeżego, bardziej szalonego i widać, że ma do tego cholerną pasję i czyni z szarej rzeczywistości danej płaszczyzny coś kolorowego.

7

@Emhyr, co kogo interesuje, ze na lotnisku stoją vany? Kogo interesuje coś takiego? Co to wnosi do klubu? W jakim celu śledzi loty gdzie za jakiś czas okazuje się, ze nikt ważny nie przyleciał? Jaraja mnie wpisy na temat piłki, które maja choć trochę prawdy w sobie, a nie takie bzdury. Gdyby sztucznie nie nakręcał każdej sytuacji to miałbym na ten temat inne zdanie. Szanuje jeśli ma w czymś racje, ale tego typu wpisy, które nic nie wnoszą nie maja dla mnie najmniejszego sensu.

1

@FCB_dimiC Wczoraj jakoś obserwował loty a na koniec wylądowali przedstawiciele Chelsea co ma duże znaczenie dla rynku transferowego pomiędzy Barcą a Chelsea co to wnosi? Bardzo dużo.

1

@Emhyr, nie mam do gościa zupełnie nic, jak ktoś mnie nie interesuje to po prostu go nie śledzę, ale to jak wiele sztucznego zamieszania robi sprawia, ze dla mnie to człowiek mało rzetelny i właśnie z tego powodu nie traktuje poważnie tego co udostępnia. Któryś dzień z rzędu wrzuca, ze Van stoi pod lotniskiem, no bo jeden Van stoi na lotnisku XD

4

@Emhyr, nic nie wnosi, to ze ludzie się spotykają nic nie wnosi. Równie dobrze mogą się ze sobą spotkać i nic może z tego nie być. KONKRETY, a nie zwykle pieprzenie

1

@Emhyr Gówno ma znaczenie. Bo i tak by poszła informacja że są w Barcelonie i nie trzeba do tego sztucznego śledzenia lotów xD

5

@Emhyr Nie zgodzę się, dobrze poinformowani poważni i kulturalni dziennikarze nigdy się nie znudzą, to szoł romero się ludziom przeje, albo jego miejsce zajmie ktoś kto granicę przesunie jeszcze bardziej i tak dalej a w końcu i tak wrócimy do stonowanych kulturalnych i z klasą dziennikarzy.

1

@Gall Dla jednych i drugich jest miejsce.

2

@Emhyr
Ale cisną za to, że podziwia show czy za "wiarygodność" tego typa?
Ja tego Romero nie obserwuję, ale patrząc na to, co Barcainfo przekazuje to brzmi jak jakiś nawiedzony wróżbita, co milion razy się myli, a jak raz się sprawdzi to twierdzi, że "to ta jego moc".
Oczywiście, może też Barcainfo nie przekazuje wszystkiego, a i to nie dla mnie.

1

@pomi11 Odkąd wrócił Laporta nie pamiętam żeby chociaż raz się pomylił. To nie jest El Chiringuito że robią show a ich wiarygodność jest zerowa tylko to jest chłop co może zadzwonić do klubu i się spytać czy może coś powiedzieć czy nie. Nie wiem jak ty śledzisz informacje mówiąc ze milion razy się myli bo aktualnie to w ogóle się nie myli.

5

@Emhyr
Pisałem, że gościa nie śledzę, a to co Barcainfo przekazuje wygląda na wariata - od kilku tygodni co chwila "będzie bomba", "będzie gorąco", "coś się dzieje"... A tylko raz na jakiś czas rzeczywiście coś się stało. Ja rozumiem, że nie może wszystkiego zdradzać, że są rozmowy i różnie mogą się potoczyć itp... Ale jego podejście właśnie zniechęca - jak w tej przypowieści o gościu co krzyczał co chwila "wilk", a potem jak na prawdę przyszedł wilk, to nikt nie przybiegł mu pomóc.

0

@FCB_dimiC moze kogos interesuje.

2

@FCB_dimiC
"co kogo interesuje, ze na lotnisku stoją vany? Kogo interesuje coś takiego? Co to wnosi do klubu? W jakim celu śledzi loty gdzie za jakiś czas okazuje się, ze nikt ważny nie przyleciał? Jaraja mnie wpisy na temat piłki, które maja choć trochę prawdy w sobie, a nie takie bzdury."

Poprawka:

"co mnie to interesuje, ze na lotnisku stoją vany? Co mnie interesuje coś takiego? Co to wnosi do klubu? W jakim celu śledzi loty gdzie za jakiś czas okazuje się, że nikt ważny nie przyleciał" Reszta poprawna, chociaż to sugerowanie, że Romero kłamie jest dziecinne.

Bo jak sam widzisz, jest sporo osób (patrząc po strimach to tak regularnie 100k+ ludzi), których interesuje kto zaraz wyląduje w Barcelonie. Dla ciebie i innych tobie podobnych przylot zarządu Chelsea to bzdury na kiju, a dla innych podgrzewający atmosferę temat. Proste jak budowa cepa i na prawdę nie widzę żadnego sensu w umniejszaniu jednym na zasadzie "mój światopogląd jest najmójszy i nie ma żadnego innego prawidłowego".

« Powrót do wszystkich komentarzy