- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1485 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
RosjaninBut
12
@Bykunn Prawo jest bardzo skomplikowane i nieznane przeciętnej osobie, a w zeznaniach liczą się... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1485 Culés
5
4
@AllBundy Jak Laporta z zarządem sprzeda nerki na czarnym rynku to może jest szansa na jego kupno.
8
@AllBundy Chłop na razie ma jeden dobry sezon za sobą. Nie róbmy z niego Nie wiadomo kogo. A porównanie do Roniego to już żart .....
1
@AllBundy
Według tego gostka klauzula 150 mln
0
@AllBundy czemu akurat real? XD
8
@AllBundy Barcelona to ma z każdym agentem dobre relacje. Problem jest tylko jeden: brak kasiory.
0
@AllBundy Real bo co? Viniciusa mają na tą pozycję.
0
@AllBundy Chłopak ma świetny sezon za sobą, ale poczekajmy. Nie przejedźmy się z nim, tak jak biali z Joviciem.
0
@PatrykBarca ale widać że może być jednym z najlepszych na świecie, można powiedzieć że w dużej mierze to dzięki niemu Milanello dzisiaj świętuje
0
@Emhyr a mam jakieś takie wrażenie że tam trafi :)
0
@PatrykBarca poprzedni miał też całkiem udany
0
@AllBundy Może być bardzo dobry. Ale jest to za bardzo ryzykowna opcja.
0
@PatrykBarca Nie może tylko będzie. Pierwsze koty za płoty to była mordęga dla niego, ale jak już wpasował się w system Piolego, nabrał luzu i zgrał się z resztą ekipy to chłopak się bawi. Jak głow będzie dojeżdżać to będzie magikiem, bo technikę ma bajeczną.
0
@BorzyKrzys Ale sam widzisz jak długo się wpasowywal. A co jeżeli zmieni klub na lepszy i ligę na lepszą. Już nie tacy magicy odchodzili z Milanu i przepadali jak KAKA CZY SZEWA.
1
@Kidd Ja się ostatnio pytałem i nie z każdym z jorge messim mają kosę ;)