- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1038 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Starrk
0
Hipotetycznie Argentyna wygrywa Mundial, a Messi ma Króla strzelców i zawodnika turnieju.Kto... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Kessie
9
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1038 Culés
7
The Vor in Law - tak brzmi roboczy tytuł nowego filmu, który ma zamiar nakręcić znany, kochany i szanowany w naszym kraju Papryk Vega. No właśnie, czy aby na pewno szanowany?
Pan Papryk jednak postanowił wcielić w życie swoje imperialistyczne ambicje i rzekomo zamierza kręcić już tylko filmy anglojęzyczne. Zapytacie dlaczegi? Otóż Patryk Vega nie czuje się wystarczająco doceniony w tym kraju. "Mam złą prasę, ponieważ jestem królem box office’u. Nie mogę się dalej rozwijać w Polsce. Praca po angielsku to naturalny rozwój mojej kariery” - skomentował skromnie reżyser.
The Hollywood Reporter poinformowało, że Patryk Vega zrealizuje swój pierwszy anglojęzyczny film. Opowie on Władimirze Putinie i jego drodze do władzy w Rosji.
Oczywiście będzie to historia gangsterska, której finałem bedzie rozpoczęcie inwazji w Ukrainie.
@MesQueUnClub_87 @Zoker @Jakchcesz @kamyk_23 @Comentateiro @BorzyKrzys @JimMorrisonFCB @Barca1992 @Kgorecki2500 @kamilo0066
4
@Ojciec5tkidzieci Ego poza skalą.
4
@Ojciec5tkidzieci Czym sobie inne kraje zasłużyły na takie tortury?
2
@Ojciec5tkidzieci no no, ciekawe czy jak po za granicami również go "nie docenią" to co wtedy zrobi xd
2
@Ojciec5tkidzieci Szkoda dłuższego komentarza na temat tego klauna
2
@Ojciec5tkidzieci Ma złą prasę, ale Polacy mu nabili kabze chodząc na gównofilmy. Podejrzewam, że pod tym względem jesteśmy naprawdę narodem wybranym. Kochamy filmy debilne, głupie i niskich lotów. 365 dni, Dziewczyny z Dubaju, filmy Vegi.