La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

#Tiki-taka

Ronald de Boer o sprzedaży De Jonga: Mogę to zrozumieć, jeżeli chodzi o kwestie finansowe, inaczej tego nie zrozumiem. Frenkie to bardzo dobry piłkarz. Barça jest teraz nerwowym klubem, zazwyczaj miała więcej cierpliwości do zawodników. Myślę, że Barcelona potrzebuje De Jonga, on jest przyszłością, jest bardzo wszechstronny, a jeśli jest taka możliwość, powinna go zatrzymać. To niesprawiedliwe, że nie gra na swojej pozycji, na której jest Busquets. Uwielbiam Busquetsa, ale to czas na zmianę. [COPE]

35

No między innymi po to tutaj Frenkiego ściągnęli. Wiadomo, że jak grał na pozycji Busiego wcześniej, to nie wyglądał najlepiej, ale trzeba go wdrążać, a nie po graniu wyżej, nagle przesuwają go na pozycje Busiego i oczekują, że będzie błyszczał.

12

Ameryki to on nie odkrył, wiele rzeczy jakie się dzieją w Barcelonie w ostatnich latach jest cięzkie do zrozumienia :)

8

Co Oni się uparli w Barcelonie na tego Busiego.. już powoli czas na zmiany, a Frenkie był tutaj kupiony z myślą żeby jego właśnie zastąpić. Tylko jak zrobić jeśli dajemy mu pograć na jego pozycji 1 mecz na 30? Potem jest gadka, że się tam nie nadaje. Tylko dajmy mu się najpierw wykazać w większej ilości meczów, a potem oceniajmy.. To będzie błąd jeśli go Barca sprzeda

2

" Barça jest teraz nerwowym klubem, zazwyczaj miała więcej cierpliwości do zawodników" to zdanie jest po prostu z kosmosu. jest wiele przykłądów że ta cierpliwość spowodowała głęboki kryzys w Barcelonie Panie De Boor.

2

Ja nadal nie kumam, o co chodzi z tym FDJ na DM, czemu tam go nie sprawdzono, albo sprawdzono, a ja nie widziałem. Wydaje się być idealnym następca Busiego, tak również rekomendował Ten Hag. Dość podejrzana sprawa.

konto usunięte

0

ale się odechciewa słuchać pieprzenia tych wszystkich holendrów jacy to oni są uciśnieni i dotknięci niesprawiedliwością w barcelonie

2

@RosjaninBut czy ja wiem czy nie sprawdzono? Kilka razy tam pograł, tylko problem polega ma tym, że ta pozycja jest w Barcelonie bardzo trudna i wymaga ogromnego spokoju. Możesz dawać trochę mniej w ofensywie, możesz być trochę słabszy fizycznie, ale nie tracisz piłek, regulujesz tempo gry i dajesz spokój reszcie. A De Jong na razie wyróżniał się głównie wbieganiem w pole karne i walką fizyczną, ale niestety bywa nerwowy i nie rozgrywa jakoś wybitnie. Pod tym względem Busi go zjada.

1

Ma rację De Jong powinien grać pierwszy skład a Sergio rezerwa jak by coś się stało. Niestety nikt nie jest wiecznie młody.

Sprzedamy De Jonga a za rok dwa będzie mówione że nam trzeba defensywnego pomocnika albo będzie się oczekiwało on Nico lub Gaviego nie wiadomo czego.

Tak jak pisałem o Descie dać mu zagrać z 5-7 meczy po 90 minut na JEGO pozycji i zobaczyć co jest.

0

Skoro de Boer tak mówi, to potwierdzenie że de Jonga trzeba sprzedać.

0

Pomijając czy ma racje, rozwala mnie "holenderska solidarność". Wszędzie, w absolutnie każdym klubie, na potęgę sprowadzają rodaków (holenderska Barca van Gaala, holenderska Wisła Maaskanta, holendrzy u Koemana, teraz planowane zakupy ten Haaga - pewnie o wielu zapomniałem), sam nie wiem, z jednej strony podziwiam, z drugiej patrząc na to co po sobie zostawiali odchodząc - przeraża mnie to.

0

Wypowiedź Ronalda w punkt! Busquets out, De Jong na DMa.

0

Nic dobrego po tej organizacji nie ma co sie spodziewać...Posmiewisko europy na każdym gruncie w każdym aspekcie.

1

@Johnnie_Walker o to to, lepiej bym tego nie ujął :) tę wypowiedź bym przypiął dla tych co się upierają, że FdJ miałby grać u nas na DM - będąc mądrzejszymi od trenerów w Barcelonie.

0

Miał swoje 5 minut w kilku meczach za Busiego i nawet nie był cieniem dla Sergio. Już lepiej grał na stoperze za Koemana.

1

@Alan_fcbfan w ajaxie on głównie grał na pozycji busqetsa i patrz jak grał ale musi grac na tej pozycji a nie raz na 15 meczy

« Powrót do wszystkich komentarzy