La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1605 Culés

#Tiki-taka

Otoczenie Sergiego Roberto uważa, że Barcelona nie chce przedłużyć z nim umowy. Nastawienie jest pesymistyczne, klub unikał rozmów. [@QueThiJugues]

128

Podoba mi się to.

85

Oby tak zostało

konto usunięte

104

Jutro pogadamy Sergi, nie mam czasu bo spotify dzwoni

49

Oby tak się stało

9

jutro lub pojutrze:
"Otoczenie Sergiego Roberto uważa, że Barcelona chce przedłużyć z nim umowę. Nastawienie jest optymistyczne, klub zaprasza do rozmów."

(oczywiście kolejność pojawianie się informacji mogła być odwrotna)

0

W końcu ktoś z oczami zarządza klubem?

10

@eckov nic w tym fajnego. Powinni się spotkać i sprawę jasno mu przedstawić a nie jakieś unikanie rozmów. Jakby nie grał, to należy mu się szacunek.

4

My też tak uważamy.

5

I bardzo dobrze, pusty zapychacz sporej części budżetu

4

Z racji wieku, pauzy, braku formy oraz zamieszaniem w temacie obniżenia pensji należy podziękować.

3

Bardzo dobra wiadomość

7

Zawsze nieustannie mnie ciekawi, kto jest tym otoczeniem Sergiego czy innego Busiego – kuzyni, ciotka z wujkiem, kumple z La Masii, wójt, proboszcz, kierowca PKS-u...? I jak w ogóle otoczenie może mieć jakieś wspólne zdanie, konferencje na Zoomie sobie robią?

2

i bardzo dobrze

3

Bardzo dobrze. Won stąd!

4

Tak jak on się rwał obniżyć pensję, tak samo klub teraz się rwie do przedłużenia umowy.

1

Roberto ostatnie 2 lata gry to jedynie z czego jest znany to podawanie do najblizszego. Nadal nie ogarniam jak tak slaby gracz moze zarabiac 10 mln euro za sezon. Przeciez on co najwyzej nadaje sie do zespolu takiego Elche

4

A ja mimo wszystko uważam, że jest to bardo słabe zachowanie klubu wobec S. Roberto. Lustrzane odbicie sytuacji z Dembele, tylko tam to Francuz unikał kontaktu. I wtedy klub groził mu wszystkim od rozwiązania kontraktu przez wymuszoną sprzedaż po siedzenie na trybunach. I Ramblowicze byli oburzeni postawą piłkarza (w tym ja). Natomiast jak klub bawi się w Dembele i unika kontaktu ze swoim piłkarzem, to już jest super postawa nagradzana przez hipokrytów z Rambli.

Klub powinien spotkać się z Roberto i krótko mu przekazać: nie ma dla ciebie miejsca w tej drużynie od przyszłego sezonu. Dziękujemy za wszystko co dla nas zrobiłeś, czas się pożegnać. Tak robi profesjonalny klub . Robi to z klasą i szacunkiem i nie tylko wobec swojego wychowanka, ale każdego piłkarza.

No i oczywiście nie wiemy najważniejszego czy ten news to prawda czy zwykła plota wyssana z palca, bo na tej stronie wiele takich również się pojawia. Nie znam typa, ale jeżeli to, co zacytowano przez @Redakcja jest prawdą, to wizerunkowo znów wygląda to słabo (bez względu na to czy Roberto chciał zejść z pensji czy nie).

0

@betonito kolego uszanuj człowieka za bramkę z PSG. Dał Ci tym więcej radości niż wygranie pucharu Króla.

0

Skąd. Nastawienie jest teraz bardzo optymistyczne :)))

0

@Don Lucas zgadzam się po całości.

0

Na prawde cieszy to, ze zarzad i trener widza oczywiste rzeczy.

0

Z całym szacunkiem do Sergiego ale dla nas w takim razie nastawienie jest optymistyczne, jeden z najbardziej przepłaconych zawodników na świecie będzie odchodzić, powodzenia w dalszej karierze.

0

On jest i tak już spalony w tym klubie. Kibice to mają go już dość totalnie a sam Roberto mimo, żw nigdy wirtuozem nie był i nie miał ani jednej cechy wyróżniającej go jak kiedyś chociaż zostawiał serducho na boisku tak teraz już nawet tego nie robi i na dokładkę jeszcze stracił bardziej na dynamice na której też bazował. Dla mnie rozstanie się z nim to będzie najlepsza rzecz dla obu stron.

3

Barca: Oferujemy Ci 10 mln na sezon i kontrakt na 4 lata. Podoba Ci się? Nie? No to drugiej oferty nie będzie.

Roberto: Ale ja jeszcze nic nie powiedziałem

Barca: Nara.

0

Chyba nauczyli się od Dembusia:-D

1

Alemany zachowuje się w stosunku do Roberto jak Dembele do Barcy
Brzydko jak na standardy więcej niż klubu

0

@hl_lewka hahahaha niech ucieka z klubu, przeklamowany :)

1

@betonito
Bez won to wychowanek oddany klubowi
Nie odejdzie Ok ale z szacunkiem

0

To jest tak piękne, że aż nie wierzę

« Powrót do wszystkich komentarzy