La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1447 Culés

#Tiki-taka

Joan Laporta: Koeman na poniedziałkowej konferencji był zdenerwowany i może to doprowadziło go do takiej reakcji, ale uważam, że to nie było konieczne. Jako prezydent muszę wezwać do spokoju, wszyscy popełniamy błędy. Koeman jest trenerem Barcelony i dopóki nim będzie, udzielimy mu całkowitego wsparcia. Trener wie, że zawsze jest zależny od gry i wyników, zawsze to powtarzaliśmy.

10

To niech się do jutra opamięta, bo mecz gramy

5

Może chłop w szoku?

5

Oglądam Real tak dla porównania tak tez nie było transferów i to przepasać

0

Tylko ja nie widzę zbawiciela w żadnym Trenerze, którym jest zainteresowana Barcelona. Musi przyjść ktoś kto ma jaja, z twarda ręka i oby się Laporta nie wtrącał w ustalanie taktyki.. Tylko kto?

3

@Sobol84 i tam też Messi odszedł, nie zapominaj :]

8

@Sobol84 Nie ma czego porónywać - z jednej strony Real ma też młodych zdolnych piłkarzy, ale większość z nich to już prawie gotowi piłkarze, którzy mogą się spokojnie rozwijać ze względu na doświadczenie, które posiadają.
U nas większa część młodzieży w pierwszym zespole to dopiero kandydaci do bycia piłkarzami. Jakość piłkarska to też doświadczenie zawodników - zatem jest to przepaść, ale nie wiemy jak nasi zawodnicy z takim bagażem doświadczeń by grali.

0

@Barcelonista94 pozostaje żałować, że Janusza Wójcika nie ma już z nami.
"Panowie, kiełbasy do góry i golimy frajerów" :D

0

@Sobol84 Jak nie było.. a Alaba ?

1

@Barcelonista94 Marcelo Gallardo, doświadczenie, podejście do piłki, podejście do piłkarzy, charakter, umiejętność odbudowy piłkarzy, ogólnie ma wszystko by być kotem z worka Laporty który odpali. Oczywiście na pewnym poziomie bo z tego składu węgla i papy niewiele się da zrobić. Niby powinien przejść jeszcze jeden etap zanim dostanie poważny klub ale nam się spieszy. W porównaniu z nim Xavi czy tam inna Pimenta wygląda mizernie

1

Jest również zależny od prezydenta, który to sprzedaje i sprowadza zawodników. To, że Barca ma kłopoty w obronie wiedzieliśmy już w zeszłym sezonie, przyszedł nieopierzony młodzik do środka, a gdzie wsparcie na prawą i lewą obronę?
Pisałem już nie raz, Koeman to nie jest moim zdaniem trener na Barcelonę, ale trzeba też uczciwie przyznać, że Laporta to mu raczej nie pomógł i nie pomaga.

1

@Sobol84 a Alabę i Camavingę wzięli z powietrza

0

Kupujemy zazwyczaj przehejpowane gwiazdy. Taki FDJ tak uczciwie ile meczy zagrał na wysokim poziomie? cały czas nadzieja, dalej Dembele, dalej Kutinjo, dalej Dest (ten to już turbo średniak)

0

@SeWo77

Fdj może i by grał dużo lepiej gdyby miał z kim a tutaj co chwilę sązmiany odchodzi grizman messi suarez kontuzja dembele fatiego nie jest wstanie się zgrać na dłuższą metę z partnerami bo ciągle ktoś wylatuje ze skladu i nie ma automatyzmow to się w sumie tyczy każdego zawodnika

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy