La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1952 Culés

#Tiki-taka

Barcelona od miesięcy szuka następcy Koemana, w którego wierzy niewiele osób. Cruyff, Alemany i Planes proszą o spokój. Pojawiają się nazwiska Xaviego i Roberta Martíneza. [@moillorens]

1

Jestem oazą spokoju

35

To już wolę Ten Haaga po sezonie.

1

Taa … Ostatnio Laporta co innego mówił .

1

Mam nadzieje, że Koeman tutaj za długo nie posiedzi, ale w sumie to nie wiem czy jest sens płacenia mu 12 mln i szukanie następcy który wcale nie będzie lepszy

3

@ArcziArtt Nigdzie przesadnie nie chwalił Koemana, a jego słowa wsparcia to czysta "polityczna uprzejmość", niemająca większego znaczenia. Wsparcie zarządu dla Koemana również ujawnia się w bardzo bezpiecznych, wręcz neutralnych słowach. Laporta to sprawny politycznie gracz, który potrafi nieźle wkręcać kibicowską społeczność. Jedynie audyt będzie wiarygodną informacją od Laporty, reszta to zwykłe zagrywki prezydenta chcącego albo uspokoić socios, albo ułatwić sobie pracę.

0

@The_Man Następcę trzeba będzie znaleźć i tak, więc lepiej to zrobić pod koniec sezonu, przed letnim oknem transferowym, rozeznać się na rynku i wtedy na spokojnie podjąć z kimś negocjacje (chociaż na rynku wolnych trenerów jest kilka ciekawych nazwisk).

1

Czemu nie brali García Pimienty tylko go zwolnili? Facet trenował młodzików, zna ich potencjał, zna system gry itd. Na pewno nie byłby gorszy niż Koeman.

2

@ArcziArtt mowil tez ze sprawa messiego jest na swietnej drodze

0

Ten Haag czy nawet Conte ale w orbicie zainteresowań Martinez i Xavi...

3

Ciągle mam nadzieję, że z tym Xavi'm to jest jakiś żart. Martinez ok, kto jeszcze mógłby być to nie wiem. Jeśli już mielibyśmy podjąć ryzyko w stylu Xavi to osobiście wolałbym Gallardo

6

Barcelona za Valverde - ustępuje topowym rywalom fizycznie i kondycyjnie, w najważniejszych momentach brakuje jej jakości i boiskowych liderów gotowych wziąć na siebie ciężar gry, przegrywa kluczowe starcia pod względem mentalnym.
Barcelona za Setiena - ustępuje topowym rywalom fizycznie i kondycyjnie, w najważniejszych momentach brakuje jej jakości i boiskowych liderów gotowych wziąć na siebie ciężar gry, przegrywa kluczowe starcia pod względem mentalnym.
Barcelona za Koemana - ustępuje topowym rywalom fizycznie i kondycyjnie, w najważniejszych momentach brakuje jej jakości i boiskowych liderów gotowych wziąć na siebie ciężar gry, przegrywa kluczowe starcia pod względem mentalnym.

Nie wiem, widzę tu pewien schemat.

1

Czyli każda osoba w klubie związana z kwestiami sportowymi jest za Koemanem, a pozostali za odejściem - ciekawe...

1

Najlepiej zeby był trener u którego trzeba zapi**dalać

2

@Vaven Nie no z tym Conte to też dałeś. Nie ma szans , że będzie trenował Barce , ale co do Xaviego zgadzam się t kpina w tym momencie

0

Xavi, kto wie, kiedyś trzeba bedzie go spróbować. Martinez, marzenie. Ten Hag, nie czuje tego

1

@ArcziArtt zawszę jak zapewnia się wsparcie trenera to znaczy że coś jest na rzeczy

0

@normasubiektywna kto według ciebie jest w tej chwili ciekawy i wolny?

0

Jordiego Cruyffa, to chyba tylko korwiniści poprą w związku zprzekazywaniem informacji przez plemniki xD

1

@Krystian1588 jurek brzeczek..;)

0

Serio, każdy z poprzednich trenerów Barcy od 2003 roku byłby lepszy.

0

@Outlaw przynajmniej przesuwać by naszych chłopców nauczył:)

« Powrót do wszystkich komentarzy