La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 520 Culés

#Tiki-taka

Jordi Cruyff objął stanowisko dyrektora skautingu międzynarodowego w FC Barcelonie. Holender ma brać udział w spotkaniach z udziałem szefów dyrekcji sportowej, Laporty, Yuste i Koemana, na których będą określane priorytety sportowe klubu. Takie zebrania będą się odbywać co 15 dni. [Sport]

2

Co 15 dni zajebiscie ;)

3

superancka posadka dla Jordiego

2

kolejna posada dla kolesia lapcio

4

cieszy czestotliwosc

konto usunięte

8

Trener, skaut, syn - człowiek wielu talentów.

2

Ja pie... le !! Niektóre janusze widzą tylko ciepłą posadkę... Masakra jakaś

4

@korolocik Najlepszy jest w byciu synem, reszta talentów taka sobie.

2

@korolocik Tylko zapewne żaden z tych talentów, które wymieniłeś mu się nie przyda. Jak wynika z wpisu to będzie on łącznikiem między osobami zarządzającymi drużyną, a ludźmi którzy wyszukują graczy których nam potrzeba. Jordi może po prostu łatwo dogaduje się z ludźmi, jest charyzmatyczny, pewny siebie i dlatego nadaje się do takiej a nie innej roli.
No, ale najlepiej nabijać się z klubu i ludzi w nim pracujących, bo mamy wolność słowa.

1

Dlaczego dają mu te stanowisko, bo jego ojciec był niesamowitym piłkarzem. No i ok ale to nie oznacza, że jego syn cokolwiek zna się na piłce. Niech lepiej zatrudnią kogoś kompetentnego.

konto usunięte

1

Ważne że kasa leci, nie ważne co się robi.

konto usunięte

2

@korolocik dodatkowo będzie eliminował nepotyzm w strukturach klubu

konto usunięte

0

@BarcaMartinez nazwisko robi swoje

0

@BarcaMartinez no, a dlaczego ma się nie znać? W życiu nic innego nie robił, a stary już jest, to chyba się zna

11

Wg mnie to świetny pomysł. Szczerze dziwi mnie szydera w komentarzach.
Pewnie jutro powstanie jakiś szerszy artykuł na ten temat, ale tutaj jest błąd jak chodzi o obsadę tych spotkań - moje źródełka mówią że w 2-tygodniowych sesjach uczestniczyć będzie także Alemany i Planes.
Zadaniem zespołu będzie penetrowanie rynków w celu wyszukiwania najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia, których klub może pozyskać za przysłowiowe grosze. Z tego co wiem Jordi Cruyff uruchomił już swoją sieć kontaktów w środkowej i wschodniej części Europy, a osoba Koemana i Planesa ma być absolutnie kluczowa przy podejmowaniu decyzji, gdyż udowodnili że znają się na selekcji młodych piłkarzy. Ponoć Emre Demir to także wspólna inicjatywa Koemana i Planesa, a warunki przygotował Jordi Cruyff, zatem wstrzymajmy się jeszcze z ocenami bo zapowiada się, że facet będzie wykonywał kawał dobrej roboty dla klubu.

3

@JarekS Dzięki za głos rozsądku bo niektórzy popadają w skrajności z tą krytyką na zarząd FCB

0

wiecej Holendrow, wiecej

« Powrót do wszystkich komentarzy