La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1658 Culés

40


Artur Dziambor w punkt. Jaki antyszczepionkowiec chodziłby w masce i robiłby takie akcje akurat wtedy kiedy program szczepień bardzo zwolnił?

Jakby ktoś chciał to Artur Dziambor był dzisiaj w telewizji wrealu24 i rozwija tam ten wątek.

29

@JANEK777 "post zgłoszony" za 3...2...1
Edit:
Dziwnym przypadkiem ataki na punkty szczepień zaczęły się w momencie kiedy te szczepienia w Polsce siadły :p

18

@JANEK777 Rządy państw są gotowe w ramach prowokacji zorganizować wysadzenie bloku z własnymi obywatelami więc nie dziwię się, że nasz cudowny rząd może być zamieszany w to całe podpalenie

33

@JANEK777 ta telewizja jest odklejona nie polecam przychodzą tam ludzie gadający o reptylianach. Szkoda, że nie mamy czegoś takiego jak FOX News w USA. Maskę miał żeby zasłonić twarz i nie uważam, że z tego względu należy uważać iż to nie był antyszczepionkowiec. Szury paliły maszty 5g mógłby też podpalić punkt szczepień, ale niczego bym nie brał za pewne.

4

@JANEK777 Nawet jakby zrobił to faktycznie antyszczepionkowiec i tak nie świadczy to o wszystkich już pomijając to że podobno nadal nie znaleźli sprawcy więc na jakiej podstawie twierdzą że jest takim typem człowieka.

konto usunięte

29

@JANEK777 xD. Na pewno nie był to antyszczepionkowiec. Oczywiście, jak zawsze bardziej prawdopodobny jest ogólnoświatowy spisek

1

@NaFazieHitman W każdym środowisku znajdą się odklejeńcy, np. w tvnie czy tvp znajdą się ludzie, którzy mówią, że lockdown zatrzymuje wirusa, a przymus szczepień jest dobry.
Ale nigdy nie oglądałem u nich programu o reptilianach, prosiłbym o linka, bo mam wątpliwości, że piszesz prawdę.

1

@viscajasiek Oczywiście. Rząd potrzebuje narracji jacy to ci "antyszczepionkowcy" są okropni. Zauważ, że o tym podpaleniu pierwszy poinformował Mateusz Morawiecki, a nie pisały o tym wcześniej żadne media.

2

@JANEK777 serio szkoda mi życia stary na szukanie tego gówna, napisałem, że przychodzą tam ludzie, którzy o tym gadają. zresztą całe to środowisko ośmiesza prawicę w mojej ocenie, której jestem wyborcą, a właściwie takie mam poglądy tylko nie mam na kogo głosować w tym chorym kraju.

13

@JANEK777 ale wrealu24 to jest taka stacja, że aż mi wstyd, że mam prawicowe poglądy tak, jak oni. Są odklejeni i każdą teorię spiskową uznają za prawdę. Nie można robić tak, że jest jakąś teoria i wokół niej ustawia się całą retorykę.
Nawet jeśli maja rację i część rzeczy przedstawiają rzetelnie, to niestety ich "bycie odklejonym" rzutuje na całokształt.

8

@NaFazieHitman Dokładnie jest tak, jak piszesz. Niestety, ale ludzie nie rozumieją tego, że propagując wiadomości z tego portalu osmieszaja prawicę.

12

@JANEK777 Uwielbiam ludzi, którzy na podstawie niczego, wiedzą na pewno, że ..... to, tamto czy owamto.
Facet ględzi i takie ględzenie nie ma żadnej wartości poznawczej, ani nie opisuje faktów.

2

@NaFazieHitman Oglądam ich od dawna i nigdy się z takimi treściami nie spotkałem.
"Całe to środowisko ośmiesza prawicę"
Naprawdę np. Braun, Masny, Michalkiewicz i inni według ciebie ośmieszają prawicę?

2

@viscajasiek Kilka lat temu też byli wynajmowani ludzie którzy robili rozróby podpalenia a nawet udawali pobitych na ziemi. ;)

5

@JANEK777 Dobra już się przyznam. Zleciłem podpalenie, żeby wywołać dymy na La Bombie

6

@JANEK777 Braun? przecież ten człowiek żyje w innej rzeczywistości lepszej osoby nie mogłeś wymienić mówię o ludziach takiego pokroju.

5

@JANEK777 niech dzianbor przedstawi dowody że to ktoś jest podstawiony a nie dezinformuje.Jeśli ma dowody to rozumiem że złożył je u prokuratora.Albo zrobi konferencje kto to był tym podstawionym i pokarze dowody.Jeśli nic nie ma to strata czasu na dezinformacje i wymysły.Strata czasu.

1

@NaFazieHitman Nie wiem co masz na myśli mówiąc, że żyje on w innej rzeczywistości. Napisz jak możesz, dlaczego tak uważasz.
Polecam obejrzeć bardzo ciekawy wywiad z nim i jego ojcem.
https://youtu.be/NtcDb04GRgk

7

@Borneo W takim razie przedstaw ze to antyszczepionkowiec.

1

@lukaszbarca15 ale ja nie wychodzę że jest inaczej:)a punkt szczepień został podpalony:)a dzianbor to podważa ja nie szerze dezinformacji a dzianbor tak.Dla mnie trzeba poczekać na koniec śledztwa

8

@JANEK777 Ci ludzie są na tyle głupi by uważać, że szczepionki zawierają chipy, są robione z płodów, wywołują autyzm i zmieniają DNA. Ich głupota akurat nie zna granic.

6

@JANEK777 Nawet mi was nie żal, że teraz musicie takie fikołki logiczne robić, żeby wytłumaczyć swoich pupilków. xD

8

@JANEK777 Przecież to był typowy atak foliarzy .Nie wiem jak nawet ty możesz tego bronic .Przeciez własnie takie dziombery czy inne wynalazki z konfy powoduja ,że robi sie jakieś durne teorie spiskowe :D

Powinienem ci współczuc jestes tak przesiakniety tymi terioami antyszczepów.

P.s moja oferta ciagle jest aktualna byle byś przestał szerzyc głupote. Podaj stawke.

5

@JANEK777 "Telewizja", która opiera się na jakiś niepotwierdzonych teoriach i szkalowaniu szczepionek nagle pisze, że to prowokacja służb xd
Żadna prowokacja, po prostu te ich głupoty (typu eksperymenty na dzieciach, segregacja czy określenie "śmiercionki) trafiło do ludzi o trochę bardziej porywczym charakterze i skończyło się podpaleniem. Doszukiwanie się tutaj "prowokacji służb" to już wyższy poziom głupoty.

4

@JANEK777 "Naprawdę np. Braun, Masny, Michalkiewicz i inni według ciebie ośmieszają prawicę?"
XD do nieskończoności. Oni nie ośmieszają prawicy. Oni ośmieszają ludzkość. michałkiewicz to ten zwyrol, co ofiarę pedofilii zrównywał z prostytutką.

5

@Commandement śmiercionki trzymajcie mnie wstyd na całą planetę jak @Persyfl napisał. Ja się zastanawiam jaki cudem ten Braun się Sejmu dostał przecież on wierzy w jakąś wielką łoże i inne bzdury, które ludzie wypisują w "ciemnej oświeconej stronie internetu" to jest niebezpieczne społecznie.

4

@patry295 Ta akcja z autobusem w Katowicach to też podobno rządowa ustawka. Ponoć kierowca był niezaszczepiony.

1

@osa91 Podaj który z nich uważa, że szczepionki zawierają chipy. Co do szczepionek to przecież to jest fakt, że komórki płodów są wykorzystywane do ich produkcji. Sam się tylko ośmieszyłeś teraz uważając to za głupotę.
Dwa przykłady tylko, ale znajdziesz ich znacznie więcej.
https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/czy-to-prawda-ze-do-produkcji-szczepionki-mmr-przeciw-odrze-swince-i-rozyczce-wykorzystuje-sie-material-ludzki-po-wykonaniu-aborcji/
https://stronazycia.pl/do-produkcji-szczepionki-astrazeneca-wykorzystala-abortowane-dziecko/

2

@MarioVeB! Jakie masz dowody, że to był typowy atak foliarzy? Jakiś wyrok już jest?
Co do oferty. Kto będzie oceniał czy mój wpis jest głupotą? Oprócz opłacenia mnie to byś musiał też opłacić jakąś komisję badania wpisów. A co jeśli by im wyszło, że dalej szerzę głupoty? Jak byś odzyskał pieniądze?

3

@JANEK777 my tu mamy swoją komisję i oceniam, że wierzysz w idiotyczne rzeczy na pierwszy rzut oka, a na pewno łatwo dajesz się manipulować skoro oglądasz tą telewizję.

2

9

@JANEK777 O kurde tego jeszcze nie grali XD Masz rację na każdą szczepionkę przypada jeden abortowany płód xd
A teraz na serio, w latach 60 przeprowadzono dwie aborcje. Nie były one przeprowadzone w celu pozyskania komórek!!!! Ten zabieg byłby przeprowadzony bez względu na to, czy linie komórkowe zostałyby pobrane, czy też nie. Mówienie więc, że w szczepionkach "znajdują się płody" jest łagodnie mówiąc nieprawdą.
Swoją drogą, ciekawi mnie czy przeciwnicy "płodów w szczepionkach" korzystają z apapu czy ibupromu, których substancje czynne (paracetamol i ibuprofen) również zostały opracowane na tych samych liniach komórkowych ;)

1

@JANEK777 Mieszkam 30 km od Zamościa i na codzien tam pracuje, z wielu ale to wielu opisów sytuacji osób które tam mieszkają na codzien dowiedziałem się, że osoba poszła się zaszczepić po czym niefortunnie straciła życie, wyciągając ja później w czarnym worku i podpalenia dokonała bliska jej osoba. Poza tym profil szczepmy się opublikował informację która później usuną, że był to odczyn poszczepienny który się zdarza. Następnie usunął ta informacje i dodał, że ta osoba dostała wstrząsu anafilaktycznego przez ugryzienie owada. I osoba która potrzebuje pomocy medycznej dziwnym trafem udaje się po nią do pkt szczepień. A pkt ten stał i stał i wszystko było okej a dopiero po tej sytuacji stanął w ogniu. Dziwna sytuacja, wnioski można wyciągnąć samemu.

0

@CuttingHead Też o tym słyszałem wcześniej, zapomniałem to uwzględnić we wpisie.

0

@MarioVeB! W punkt. Wiadomo, że oni to robią dla pieniędzy. Po prostu dużej firmie nie chce się z takimi odklejeńcami użerać, a ci liczą, że dostaną "wynagrodzenie". Paskudne.

0

@JANEK777 Ta wiara w false flag jest śmieszna. Niech politycy dalej nakręcają informacje o spisku i masowych mordach, na pewno wtedy sytuacja się uspokoi;)

1

@CuttingHead czemu kłamiesz i manipulujesz??

2

@CuttingHead oho, plotki zasłyszane od znajomych, wyższy poziom rzetelności.

0

@MarioVeB! Z czym kłamie? Wytknij mi to kłamstwo.

0

@Nieznajomy Ale przecież nie twierdzę, że tak jest. Napisałem to co słyszałem, sprawcy za rękę nie złapałem ani z nim nie rozmawiałem. Ale sytuacja z kobietą, czarnym workiem, wpisem na Twitterze, usunięciem go, zaraz później podpaleniem miała miejsce, łącząc kropki mogło tak być, ale czy było?

5

@CuttingHead widziałem ten film i żadnego czarnego worka tam nie było. Cała reszta to już opowieści dziwnej treści z 3 ręki. Każda bzdurę można napisać i tak uargumentować jak Ty, pytanie po co i czemu w to wierzyć?

0

@Nieznajomy Ale ja Ci nie karze w nic wierzyć człowieku, dla mnie to możesz nawet we wróżkę zębuszke wierzyć, nic mi do tego. Oczywiście, że był czarny worek, przypadkiem napisali, że to poszczepienny odczyn, po czym usunęli i zmienili, mam nawet screena tej wypowiedzi. Od razu po całej akcji płonie pkt szczepień, wierzysz w takie przypadki? Twoja sprawa. Mnie to po prostu dziwi i zastanawia.

0

@CuttingHead Podeślij screena

2

@JANEK777 Ty jesteś normalny? Tych panów, których podałeś za przykład, to dopiero odklejeńcy, lol

0

2

@CuttingHead pokaż czarny worek w takim razie ;) nie trzeba nikomu "kazać" w coś wierzyć. Wystarczy rozpowszechniac fałszywe informacje pod latka "nie wiem czy to prawda, ale to zastanawiające", dokładając do tego dziwne ideologie.

0

@Nieznajomy Ale chłopie, co to zmieni, że Ci cokolwiek pokaże jak jesteś ślepy na jedno oko i nic do Ciebie nie dociera? Wszystko kłamstwo, tracę czas aby wstawić screena, a Ty dalej twierdzisz, że fałszywe informację. Nie ma sensu taka rozmowa, bo problemem największym w rozmowie z wami jest to, że napluje wam ktoś w twarz to powiecie, że deszcz pada.

Edit. Okej, zwracam honor być może jest to płachta pomarańczowa, oglądałem ten film raz i wygląda na pierwszy rzut oka na worek. Ale to i tak nie ma znaczenia czy wywieźli ja w worku, reklamówce z Biedronki, czy worku na śmieci. Fakt jest taki, że osoba nie żyje a sprawa jest podejrzana.

1

@CuttingHead A co ten Twój screen pokazuje bo nie rozumiem co jest w nim takiego oburzającego? Poza tym ja wogole się do niego nie odniosłem, bo tej dyskusji on wcale nie dotyczy. A to że ta osoba nie żyje wiesz skąd? Jest jakaś oficjalna informacja, zdjęcie, cokolwiek, czy po prostu nie "będąc ślepym na jedno oko" musi się to widzieć? Bo dla mnie ten film nie jest dowodem na nic, poza tym, że ktoś wyjechał na noszach z punktu szczepień. Nie potrafię stwierdzić czy ktoś tam żyje czy nie, czy to po szczepionce czy nie, właściwie nic nie da się stwierdzić na podstawie tego czegoś.

0

@CuttingHead żebyś się za bardzo nie trudził, ten Twój worek to płachta ratownicza, o taką jak tutaj https://medline.pl/wp-content/uploads/2017/12/l4.jpg
Służy do transportu chorych, nie nieboszczyków

0

@Nieznajomy To jest oburzające, że jakas osoba mało kompetentna co już wiemy z wcześniejszych wpisów tego profilu napisała, że powodem zabrania tej kobiety był nop poszczepienny, chwilę później usunęli wpis i zmienili narrację. Jak pkt szczepień stal rok czasu to dziwnym trafem został podpalony przez sytuację z owadem który ukąsił kobietę, trzyma się kupy?

A skoro mówisz o oficjalnych informacjach to dlaczego wszystkie media równo jednym głosem mówią, że zrobił to antyszczepionkowiec? Złapali kogoś? Skazali? Udowodnili coś? Czy to już się w Twoim świecie nie klasyfikuje pod dezinformację?

1

@CuttingHead A kiedy ja mówiłem, że media są dobre i nie dezinformują? Oni są w tym mistrzami. Tylko Ty robisz dokładnie to samo, tylko na mniejszą skalę i w drugą stronę. Nie wiesz nic na ten temat, ale wyglaszasz co i raz kolejne nowiny. A to o worku, a to o tym że martwa kobieta, choć wszystkie dowody temu zaprzeczają. Jeszcze wyzywasz innych, że są ślepi bo nie widzą czegoś co nie istnieje.

0

@Nieznajomy Z workiem się do błędu przyznałem za co zwróciłem honor, a co do śmierci kobiety to wiem od osób które mieszkają w Zamościu ponieważ sam tam pracuje, wiedzą na pewno więcej na ten temat niż randomowy użytkownik larambli który mieszka pół Polski dalej.

1

@CuttingHead zanim się przyznałes zdążyłeś troszkę powyzywac :) po pierwsze nie wiesz gdzie mieszkam, po drugie Zamość ma ok. 60000 mieszkańców, to nie jest mała wieś gdzie każdy każdego zna. To, że ktoś tam coś mówi nie świadczy o tym że jest to prawda. Znam ludzi na wsi którzy o swoim sąsiedzie opowiadają takie głupoty, że głowa mała, to też musi być prawda bo mieszkają obok siebie? Prawda jest taka, że nie masz żadnych argumentów, ale nie przeszkadza Ci to w wygłaszaniu dziwnych tez. Podobnie jak wielu "oświeconym", którzy nakazują mi otwierać oczy i wyłączyć tv, a włączyć myślenie

0

@Nieznajomy Ale przecież ja Ci nie karze w nic wierzyć, dla mnie po prostu opinia osób które mieszkają w danym mieście w którym i ja pracuję, profil zaszczep się który piszę o nopie, następnie usuwa wpis dodając inny, kobieta która poszła do pkt szczepień po pomoc przy ugryzieniu przez owada, na koniec podpalenie po tej sytuacji tego pkt jest dla mnie nieco zastanawiające, a skoro dla Ciebie wszystko jest okej i nie widzisz w tym nic dziwnego, to o czym mamy rozmawiać? Dla Ciebie wszystko jest normalne, dla mnie nie i temat się urywa.

2

@CuttingHead karać póki co mnie nie możesz ;) jasne, temat się urywa tak długo jak obok swojego zdania nie rozpowszechniasz fałszywych wiadomości. Ty jednak to robisz, np. informując że kobieta umarła choć nie masz na to żadnego dowodu.

0

@CuttingHead A czemu miała by się nie udać po pomoc do tego punktu? Byli w pobliżu i pomyśleli, że personel może im pomóc? Co jest w tym dziwnego? A z workiem to się ośmieszyłeś i pokazałeś że jesteś podatny na głupoty wygadywane przez innych. A z tym podpaleniem to pewnie było coś nie związane z tym, no chyba że jakiś idiota zareagował agresywniej od ciebie i postanowił "zareagować".

Komentarz usunięty

2

@JANEK777 Naprawdę tego przerośniętego kuca Dziambora jeszcze ktoś traktuje poważnie?

2

@CuttingHead I już nerwy puściły XD Sam udajesz oświeconego tak jak większość ludzi wierzących w teorie spiskowe. Nazywasz mnie dzbanem, a sam rozpowszechniałeś nieprawdziwą informację o tym, że w worku kobietę wywieźli. Po prostu niesamowite...
BTW Może Ty lubisz lizać tą część ciała u innych chłopaków, bo ja nie. Po prostu irytują mnie fałszywe informacje podawane bez żadnych dowodów robiące ferment.

3

@JANEK777 Posłom Konfederacji naprawde czasem przydałyby się dać dwie brzytwy. Ale nie po to żeby się ogolili tylko takie filozoficzne - brzytwe Hanlona oraz brzytwe Okkama.

2

@JANEK777 jedne ułomki ze spranym mózgiem podpalają punkty szczepień, a inne na tej podstawie wymyślają teorie spiskowe :) perpetuum mobile

0

@CuttingHead Głosząc jakaś teorie wypadało by opierac sie na faktach i przedstawic jakies dowdy a nie tak bajdurzyc

0

@MarioVeB! Zadałem Ci proste pytanie które Cię pokonało jak Bayern Barcelonę, Ty jesteś oderwany, odklejony i nie powiem już więcej bo to nic nie zmieni. Więc zapytam jeszcze raz, kiedy nie możesz liczyć na wsparcie swoich elokwentnych kolegów. W którym miejscu skłamałem?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?