O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Sergio Busquets
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 2855
  • Liczba komentarzy 200
  • Polecenia 290

Komentarze

kel

0

@Cochise Ronaldinho. Po dziś dzień najpiękniej grający piłkarz na świecie.

kel

5

@Mesi12 Nie ma ani jednego racjonalnego argumentu, aby nie miały tego prawa. Wszystkie argumenty wynikają z niewiedzy, ignorancji oraz uprzedzeń. Wszelkie istniejące badania nie wskazują żadnych negatywnych skutków dla dzieci rodziców nieheteronormatywnych. Innymi słowy: jeśli jesteś przeciwko, to jesteś albo ignorantem, albo homofobem.

kel

0

@ToWinaSedziego To zabawne jak wiele mówi o dokonaniach PiS to, że po 5 latach ich rządzenia nadal trzeba ich bronić przypominając co tam niby narobiło PO. Ja tylko mam nadzieję, że wam za to płacą, bo za darmo uprawiać partyjną propagandę byłoby zwyczajnie niemądrym.

kel

0

@LukaszFan nawet mi cię nie żal.

kel

1

@matteoFCB zawsze mnie zastanawiała u niektórych ta potrzeba popisywania się ignorancją i głupotą. Zamiast kopać w piłkę polecam ci trochę poczytać, bo masz bardzo wyraźne braki w wiedzy. Nie robiłbyś wtedy takich głupot, a już na pewno tą głupotą byś się nie chwalił.

Zobacz wszystkie
kel

24

Jedyne co można zarzucić Dembele w meczu z Interem to brak skuteczności - ale na to cierpiała cała drużyna. Straty są nieodłącznym elementem jego roli w drużynie - on nie jest Busquetsem podającym bezpiecznie do najbliższego gracza, tylko kimś kto ma szukać pojedynków jeden na jeden. On ma dokładnie takie obowiązki taktyczne i właśnie po to go sprowadziliśmy - bo zdaje się, że wielu kibiców zapomina jak wszyscy narzekali, że bez Messiego i Neya nikt nawet nie próbuje dryblować.

kel

23

Francuzi przyjmą ich z pocałowaniem ręki, nie ma problemu.

kel

19

Czy ktoś rozumie zdjęcie z boiska Dembele i zostawienie Suareza? Czy może ktoś to jakoś wytłumaczyć?

kel

18

Tym, którzy już sprzedali Dembele przypominam, że w tym sezonie uratował nam już 10 punktów.

kel

13

@puyol_presidend5 Jest dwóch kandydatów na których na pewno NIE ODDAM głosu - to Duda oraz Bosak. Wytłumaczę się z tego drugiego.

Mógłbym napisać, że ktoś kto się nazywa wolnościowcem przy jednoczesnym zabranianiu dwóm dorosłym osobom tej samej płci skorzystać z wolności zawarcia sformalizowanej prawnie relacji, to hipokryta a nie wolnościowiec i w gruncie rzeczy to oby wystarczyło, ale niech będzie, że stracę te pięć minut na szersze omówienie jego kandydatury.

Łatwo ulec wrażeniu, że Bosak jest kimś świeżym i nowym w polityce, ale kto ją śledzi uważnie ten wie, że to stary wyjadacz. Ma doświadczenie i wie jak grać, żeby nikt nie mógł mu wprost zarzucić rzeczy, którymi niewygodnie mu się chwalić. Bosak, podobnie jak całe jego towarzystwo, udaje wolnorynkową prawicę, podczas gdy w rzeczywistości realizuje postulaty neofaszystowskie i kumpluje się neofaszystami (na przykład Forza Nuova). Łatwo mu uwierzyć, bo zwykle ma proste i przyjemne dla ucha recepty na wszystkie problemy, ale kto ma trochę więcej lat na karku to wie, że świat i życie nie jest tak czarno-białe jak je przedstawiają korwinowcy a darwinizm społeczny to prosta droga do krwawej rewolucji.

Ale nawet jeśli zostawimy jego poglądy na moment na boku i zastanowimy się nad realnymi skutkami jego polityki, to logicznym wydaje się wniosek, że Bosak to albo agent Putina, albo jego pożyteczny idiota. Nie ma bowiem tajemnicy w tym, że Bosak jest przeciwnikiem Unii Europejskiej. Tymczasem Polska nie ma i nie będzie miała na tyle silnej pozycji, gospodarki i armii, by być samotną wyspą w Europie. Możemy być albo w Unii Europejskiej, albo w Unii Rosyjskiej, na wzór Białorusi. Nie ma innych dróg, co pokazał dobitnie przykład Ukrainy, która gdy tylko zbliżyła się do UE, została bezceremonialnie zaatakowana przez Putina. Tak więc Bosak nawołujący do polexitu, to Bosak realizujący politykę korzystną dla Putina, świadomie lub nieświadomie.

Dlatego nawet z lufą przy skroni nie zagłosowałbym na Bosaka. Ale Was przekonywał na siłę nie będę, a jedynie zachęcam do weryfikacji jego historii, poglądów i analizy tego, co one w praktyce oznaczają.

Media

Liga typerów

1 lefreux 87 pkt
2 maryjan240282 82 pkt
3 Tridente2015 81 pkt
4 goo_messi 80 pkt
5 _KrAtOs_ 79 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?