0

Dadzą nam dwa systemy Patriot do obrony granicy z Ukrainą i na tym się zakończy

0

Pamiętam 2-3 lata temu jak Amerykanom Iran zabił chyba 2 zolnierzy to Amerykanie im odstrzelili jedną z najwazniejszych osób od wojska, ale nie pamiętam imienia

0

Czasami sobie spojrze na wiek aktorów z poszczególnych filmów z roku kręcenia/wydania i taki DiCaprio w wieku 22 lat grał w Titanicu tymczasem ja w wieku 22 lat hmmm... idzie doła złapać

1

@kamilos1214 kolega jest mechanikiem w dużym zakładzie to mówił że bardzo dużo części można wynieść, ale nie to, że kraść tylko po prostu data ważności się kończy i można normalnie zabrać bo wywalają i sprzedać jako używane :D
edit. aby nie było to po prostu zawsze mówi co i jak to wygląda skąd jest część itd. 0 oszukiwania

0

@Kuba_1 nie wiem jak Portugalia, ale Argentyna trafi na Francje/Danie
Tak samo my

0

@FcPortoFan1999 bo przeciez jakis Szczesny albo Wawrzyniak jest lepszy...

0

@Essos 20/30 minut

15

Najpiękniejsze w tym gościu było to, że za Barca by poszedł w ogień

0

1

@LambiPL @barti_VEB97 @MateuszGotowka99 no nic będę próbował kolejny raz
btw. mam takie fazy na robienie wagi np. zimą łapie wagę np. te 5 kg co złapałem to właśnie było przez zimę i wiosnę az przyszło lato i mój organizm stwierdzil, że stop wracamy do starej wagi :(
Dzięki za porady

0

@barti_VEB97 @Kgorecki2500 @NeKenI @arasz1819 ale tak serio jakieś porady...
czytałem o takim proszku to się nazywa "gainer" co myślicie a dwa, ze ludzie mają różne diety
Orientuje się ktoś ile to kosztuje miesięcznie? :D
W mojej rodzinie ja nie jestem pierwszym gościem który jest chudy
Kuzyn 8 lat starszy i chudszy jak ja tak samo wujek po 50 on też chudy... a ja nie chcę być chudy
Chciałbym ważyć tyle co mam tego wzrostu bez jedynki z przodu a brakuje dokładnie chyba 12 kg

0

Miśki jak przytyć bo mam 22 lata od niedawna a waga jak u 17 latka
edit. dodam, że kiedyś złapałem koło 5kg, ale po pewnym czasie mój organizm w ogóle nie przyjmował jedzenia
Po prostu to co zjadłem to momentalnie wymioty

0

@FCB_dimiC mówił ze benzyniak i jeszcze silnik 1,2
mi sie wydaje, ze z takim silnikiem auto przy 90/100 ma kosmiczne spalanie a on, ze ma srednie 5

0

Silnik 1.6 benzyna 90 koni
Czy spalanie 6.5 w takim aucie to duzo? Normalna jazda z predkoscia 90 max 100
Gość mi mówił, ze w golfie z taką jazdą ma spalanie 5 a to tez na benzyne auto

1

Ruskim już się kończy amunicja tak powiedzieli w telewizji

5

Ale wy pamiętacie że Real w pierwszym meczu z PSG nie mógł wyjść z własnej połowy a w drugim przeszli tylko i wyłącznie dlatego, że bramkarz i obrońca podarowali dwie bramki prawda?

1

Jajooooooooooo!

2

Odnośnie tej dziewczyny ze Szczecina która spadła z 10 piętra to według mnie wygląda to jakby chciała wrócić jeszcze jak siedziała na tym parapecie, ale podczas obrotu pewnie z racji stresu z powodu wysokości noga się podwinęła i juz było po sprawie bo była za słaba aby się wciągnąć

2

to jak inter wygra to my odpadamy tak?

7

@FC1899Barca tyle ma tapety ze sie oko nie otwiera czy o co chodzi

0

@NaFazieHitman ogarniam to juz 3 godziny
robilem nawet przywracanie systemu i dalej lipa a potrzebuje na zajecia...

0

Przez mikrofon słychać muzyke w tle ale nie słychać mojego głosu
pomoz ktos prosze

0

@Czajka90 sterowniki są najnowsze a co do ustawien to nie bardzo się orientuje czemu tak jest
potrzebuje na aplikacje teams

0

Mam problem z mikrofonem (jest nowy)
Mianowicie działa po podłączeniu ale po kilku minutach przestaje
wie ktoś jak to naprawić?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mam rentę po zmarłym rodzicu
W internecie jest podane że nie mogę przekroczyć kwoty 4300 brutto i teraz pytanie czy od tych 4300 brutto odejmuje kwotę z renty i wychodzi mi za ile mogę pracować max
Czy tej kwoty z renty się nie odejmuje i to po prostu jest 4300 brutto
Pomóżcie proszę

0

@Bartex1981 taa i tak rok w rok bo tu to bo tu tamto

0

Dla studenta jaka jest lepsza umowa? O pracę czy zlecenie?

0

Na umowie o pracę kwota brutto jest kwotą netto dla studenta?

0

W CV trzeba podać adres zamieszkania? Czy wystarczy imię nazwisko i numer telefonu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?