thorin
Dołączył/a: kwiecień 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dadzą nam dwa systemy Patriot do obrony granicy z Ukrainą i na tym się zakończy
0
Pamiętam 2-3 lata temu jak Amerykanom Iran zabił chyba 2 zolnierzy to Amerykanie im odstrzelili jedną z najwazniejszych osób od wojska, ale nie pamiętam imienia
0
Czasami sobie spojrze na wiek aktorów z poszczególnych filmów z roku kręcenia/wydania i taki DiCaprio w wieku 22 lat grał w Titanicu tymczasem ja w wieku 22 lat hmmm... idzie doła złapać
1
@kamilos1214 kolega jest mechanikiem w dużym zakładzie to mówił że bardzo dużo części można wynieść, ale nie to, że kraść tylko po prostu data ważności się kończy i można normalnie zabrać bo wywalają i sprzedać jako używane :D
edit. aby nie było to po prostu zawsze mówi co i jak to wygląda skąd jest część itd. 0 oszukiwania
0
@Kuba_1 nie wiem jak Portugalia, ale Argentyna trafi na Francje/Danie
Tak samo my
0
@FcPortoFan1999 bo przeciez jakis Szczesny albo Wawrzyniak jest lepszy...
0
@Essos 20/30 minut
15
Najpiękniejsze w tym gościu było to, że za Barca by poszedł w ogień
0
@Krzychu1010 auto
1
@LambiPL @barti_VEB97 @MateuszGotowka99 no nic będę próbował kolejny raz
btw. mam takie fazy na robienie wagi np. zimą łapie wagę np. te 5 kg co złapałem to właśnie było przez zimę i wiosnę az przyszło lato i mój organizm stwierdzil, że stop wracamy do starej wagi :(
Dzięki za porady
0
@barti_VEB97 @Kgorecki2500 @NeKenI @arasz1819 ale tak serio jakieś porady...
czytałem o takim proszku to się nazywa "gainer" co myślicie a dwa, ze ludzie mają różne diety
Orientuje się ktoś ile to kosztuje miesięcznie? :D
W mojej rodzinie ja nie jestem pierwszym gościem który jest chudy
Kuzyn 8 lat starszy i chudszy jak ja tak samo wujek po 50 on też chudy... a ja nie chcę być chudy
Chciałbym ważyć tyle co mam tego wzrostu bez jedynki z przodu a brakuje dokładnie chyba 12 kg
0
Miśki jak przytyć bo mam 22 lata od niedawna a waga jak u 17 latka
edit. dodam, że kiedyś złapałem koło 5kg, ale po pewnym czasie mój organizm w ogóle nie przyjmował jedzenia
Po prostu to co zjadłem to momentalnie wymioty
0
@FCB_dimiC mówił ze benzyniak i jeszcze silnik 1,2
mi sie wydaje, ze z takim silnikiem auto przy 90/100 ma kosmiczne spalanie a on, ze ma srednie 5
0
Silnik 1.6 benzyna 90 koni
Czy spalanie 6.5 w takim aucie to duzo? Normalna jazda z predkoscia 90 max 100
Gość mi mówił, ze w golfie z taką jazdą ma spalanie 5 a to tez na benzyne auto
1
Ruskim już się kończy amunicja tak powiedzieli w telewizji
5
Ale wy pamiętacie że Real w pierwszym meczu z PSG nie mógł wyjść z własnej połowy a w drugim przeszli tylko i wyłącznie dlatego, że bramkarz i obrońca podarowali dwie bramki prawda?
1
Jajooooooooooo!
2
Odnośnie tej dziewczyny ze Szczecina która spadła z 10 piętra to według mnie wygląda to jakby chciała wrócić jeszcze jak siedziała na tym parapecie, ale podczas obrotu pewnie z racji stresu z powodu wysokości noga się podwinęła i juz było po sprawie bo była za słaba aby się wciągnąć
2
to jak inter wygra to my odpadamy tak?
7
@FC1899Barca tyle ma tapety ze sie oko nie otwiera czy o co chodzi
0
@NaFazieHitman ogarniam to juz 3 godziny
robilem nawet przywracanie systemu i dalej lipa a potrzebuje na zajecia...
0
Przez mikrofon słychać muzyke w tle ale nie słychać mojego głosu
pomoz ktos prosze
0
@Czajka90 sterowniki są najnowsze a co do ustawien to nie bardzo się orientuje czemu tak jest
potrzebuje na aplikacje teams
0
Mam problem z mikrofonem (jest nowy)
Mianowicie działa po podłączeniu ale po kilku minutach przestaje
wie ktoś jak to naprawić?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mam rentę po zmarłym rodzicu
W internecie jest podane że nie mogę przekroczyć kwoty 4300 brutto i teraz pytanie czy od tych 4300 brutto odejmuje kwotę z renty i wychodzi mi za ile mogę pracować max
Czy tej kwoty z renty się nie odejmuje i to po prostu jest 4300 brutto
Pomóżcie proszę
0
@Bartex1981 taa i tak rok w rok bo tu to bo tu tamto
0
Dla studenta jaka jest lepsza umowa? O pracę czy zlecenie?
0
Na umowie o pracę kwota brutto jest kwotą netto dla studenta?
0
W CV trzeba podać adres zamieszkania? Czy wystarczy imię nazwisko i numer telefonu?