thorin
Dołączył/a: kwiecień 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium czemu
Wypije ze 2 w tygodniu
3
Powiem wam, że picie monstera na noc to zły pomysł
2 godziny się męczę na tym łóżku
3
Różnica między nami a białymi polega na tym, że Real potrafi się dostosować do przeciwnika. Jest świetny w obronie grze z kontry i ataku.
Nasi są beznadziejni w obronie a teraz jeszcze nam doszedł do tego atak. To jest niebywałe, że my co sezon jak odpadamy z LM to z hukiem. Wyobraźacie sobie Barcelone stojąca we własnym polu karnym tak jak Real wczoraj? 3 to by była do przerwy
0
@Hosh w ostatnich 8 latach Real wygrał 5 LM gdzie Barca raptem 1
8
Wygrać z 4 największymi faworytami w LM i w żadnym nie być lepszą drużyną coś niesamowitego
1
@Kitek1640 a oni 5 LM w 8 lat to są te detale
0
Puchacz by to lepiej wrzucił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Z czuba strzelił hahaha
0
Gdzieś słyszałem że Liverpool ma najwięcej bramek z różnych w PL
0
Oni dalej mają 1 strzał na bramkę prawda? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@draxidox jedna akcja przez cały mecz :D
0
35 minuta i 0 strzałów:DD
4
Ter Stegen by to wpuścił
0
Mane myślami gdzie indziej
0
@Messibestplayerintheworld ładnie
ja miałem najwięcej 80, ale to kilka lat temu i dwa, ze to było tak, ze pod koniec przytrzymywałem się trochę na gorze :d
0
Ile pompek dacie rade zrobić maksymalnie :D
w jednej serii*
0
@Rust_Cohle rok w rok tak sobie to ludzie tłumaczą, że nieee ale teraz to już na 100% odpadną bo to bo tamto i zawsze to samo
0
@thebaanqn problem jest taki, ze ja go resetuje i on stara się zrobić te aktualizacje, ale dochodzi do 5% i wyskakuje problem i tak w koło
0
@thebaanqn Huawei chyba p9 Lite cos takiego
Ma z 5 lat
0
Problem z telefonem
"Software install failed"
Jedyna opcja jaka moge kliknac to "Reboot system now" i tak w koło to samo
Da sie cos zrobic?
0
@gumaz zależy jakiej wielkości są te psy
1
Za rok w LM jak z pierwszego trafimy np. City a z trzeciego np. Inter to mamy spore szansę na gre w LE
0
@IronSanHybrid nasz kłopot to jest teraz taki, że na skrzydle naszym najlepszym zawodnikiem jest rezerwowy z City którego taki Di Maria wciąga nosem
A Lewy to ile ma lat? :D
0
@IronSanHybrid lepiej spójrz na nasz atak
Obok Dembele to jedyny zawodnik który umie robić wiatr na boisku
0
@Pedri16Future tego skrzydłowego z Ajaxu chyba Anthony
Gość to totalny szef :)
1
Czemu nie walczymy o Di Marie? Gościowi kończy się kontrakt a jest kotem.
0
@Adi123456789 a co to jest?
W święta miałem smsy o tym, że paczka jest tu i tu do odebranie aby wejść w link :D
0
@Pawel13sz zróbmy zrzutkę
Może damy radę nazbierać na dniówkę :)