1

@kanver_ piłka mu nie odpada i dał patelnie dwa razy Rafie. Obie Rafa sprdl

0

@ViscaelBarca2007 jak Cassado jest obok to ciężko nie wyłączyć Barcy. Taktycznie Valverde dał lepiej radę niż Flick, co jakoś nie jest dziwne. Wygrywamy przez indywidualnosc a nie grę

0

@Roni988 pod kontrolą? Niby w którym miejscu?

1

No co można napisać, źle gramy.
- stracony środek, Cassado czym dalej w las tym gorzej z każdym kolejnym meczem.
- Szczęsny robi robote
- napastnicy oprócz Yamala wyglądają jak Rasiak, każda piłka im odskakuje.
Potrzebny drugi gol a najlepiej dwa, na 0 z tyłu nie wierzę

1

Rafa bez formy ofensywnejj. Kur. Jak z AM mamy sytuację i marnujemy

0

Kuźwa, skuteczność, potrzebujemy tego

3

@marcin62 nie Tuska, a Tuska i Niemców.

1

O panie, Olmo moze grac, Szczesny na bramce. Same zdziwienie

1

@Arden na dziś pewnie nie ready. Ale Finał

2

@Messibestplayerintheworld Chyba lepszy byłby Torre od Olmo, Gavi bardziej defensywnie daje rade.

0

@Ferrari jeśli my się boimy Bilbao, to nie mam pytań. Wszyscy zdrowi, brak Olmo, brak awansu będzie ogromna porażka.

2

@tomek8756 każdy normalny to wie oprócz skrajności, ci zawsze widzą tylko swój czubek nosa

0

Uwielbiam Araujo, ale od dawna się gada o kontrakcie, kroku do przodu nie widać, pewnie dużo chcą, a ilość kontuzji jego jest za duża, te kontuzje zazwyczaj są długie. Skoro mamy 1,5roku to wydoic innych i zarobić

1

@Safrani Dunczycy to naziści, faszysci, pewnie szykuje się operacja specjalna.

2

No to super, obalenie zarządu, a co w zamian, a to mnie już nie interesuje. Taki trochę jak ten Brytol co UK wyprowadził z Uni, a później no to teraz sobie radzicie sami

1

@jacobFCB coś takiego obiecał? Głupek, zresztą pytanie co to klęska. Moim zdaniem będzie 4

3

@Kozinho. Jutro wrzuca w się Negreide, Olmo, dużo tematów zastępczych i włala wszyscy zapomną o Vinim

0

@Kozinho. No to ci wytłumaczę, bo to banalnie proste.
Prezes Rfef - Madryt
La Liga - Madryt
Szeryf sędziów - Madryt
CSD - Madryt

No i Perez z bardzo mocnymi koneksjami Madryt.

0

@escarabajo to nie ten pomyliłem, ten o którego coś tam negocjujemy kończy się kontrakt

1

@escarabajo była plotka o tym młodziaki, chyba że ich mylę, że niby dogadani jesteśmy od wakacji

2

@Oskar00 każdy kto się trochę sprzeciwiał Laporcie odszedł. 8-10 dresów z zarządu lub najwyższego szczebla. To wiele mówi o stylu zarządzania

5

@xvcWinterSoldier a jak ucichła krytyka Izraela? Dalej mordują i jakoś prawicy już nie czytam jak to Żydzi źli

0

@escarabajo niby deal done, ale ucichło i Ch. Tam wierzę w Deco

0

@Arden na grenlandii ktoś grać musi

1

@MesQueUnClub96 to robota Muska, wszyscy się zdziwią jak niebezpieczny to człowiek.

2

@marcin62 no ale o co chodzi, ludzie chcą nowe, to będą mieć nowe

0

@CLS63AMG Pudrowanie gówno roboty by socios wielbili Lapcia

4

@Arden sprawy prywatne. Ale cholera wie

1

@ACMaldini3 Sędzia ma wisieć na rynku

1

@Rastafarnianin nie wytłumaczysz. Atakowanie WOSP i to co zrobili przez taka ilość lat to powinno być karalne, nikt nie karze nikomu wpłacać, nie wpłacasz, nie pomagasz po prostu nie przeszkadzaj, nikt nikogo nie krytykuję, że nie chce wspierać tej akcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?