tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro by nie mieć dużej kadry i rolować sobie rejestracja. Ten miesiąc jeden gra, drugi inny :) tak to czytałem że jest. Bzdura straszna
0
@Kidd ja chwaszczyno u mnie śniegu dużo, obwodnica do miasta mało :)
1
@Kidd ma padać do niedzieli u nas. Trzymaj się :)
5
@escarabajo a my nie możemy kupić Ryśka z klanu bo cała la liga walczy z nami. A reszta wydaje hajs.
0
@michal26 dlatego tak wspierają Trumpa który najbardziej wspiera Netanhahu? I nie mówię tu o Braunie a o lidera h, Wipler, Bosak, Mentzen, już skrytykowali wizytę?
0
@michal26 widzisz bym żartował? Pokaz mi kto najbardziej Żydów wspiera.
1
@vangoor na pomoże idzie, jutro ma pizgać
0
@Bilon87 a może ja wolę by ktoś kto ma gnata robił te badania. Skąd mamy wiedzieć jaki jest ich stan psychiczny? To samo z prawkiem, dziadki powinny przechodzić badania a nie ze 80 popierd. I nawet nie wiemy czy jeszcze widzi
1
@michal26 dla Konfy? Konfa wchodzi Trumpowi i Muskowi tak w tylek że już ich nie widać, a największymi fanami Netanhahu są właśnie oni, oficjalnie i głośno Trump mówi o antysemityzmie. To hipokryzja kolego.
1
@Bilon87 skoro nie są alkoholikami to czego się obawiają?
3
@Damian11 karne
0
@partymaker po 65, może 70
5
@daniel32778 oni też mogą w obecnej naszej formie napastników
0
Nie będzie tu niespodzianki. RM fizycznie coraz lepiej wygląda.
1
@mekston myślę że 3z4 weźmiemy, zaakceptuje brak haalanda
1
@blakkudium no i za te pieniądze niech idzie jak chce za dużo
1
@Eklerek dlaczego zatem piszesz o dwóch obozach a nie 3? Izrael jest wspierany przez USA, Trump to wręcz atakuje każdego kto krytykuje Żydów i wyzywa od antysemitow. Pis jest za USA, Tusk dał zielone światło na to, a Sławek i konfederacja to tak w dupska Trumpa i Muska wchodzą że wystaje tylko stopa.
0
@Nightraider no i kogo masz Defensywnego do środka? Christensena co pół Kur w piłkę nie grał i to nie jego pozycja? Nie masz kompletnie nikogo jak wypadnie Cassado
1
@blakkudium nie osłabiać się, skala kontuzji u nas nadal duża. Jeśli chcemy walczyć to potrzebna ławka
0
@Rastafarnianin dlaczego uważasz że jest Hitlerem i kto to taki?
0
@wojopancer dla mnie nadal świetny, ale nie będę płakał, jeśli chce za dużo hajsu przy jego kontuzjach to wolę by zarobili na nim, da się go zastąpić i powodzenia. Ale musimy zarobić, bo jak jakieś nędzne 30-40 baniek to nie jestem za jego sprzedażą
4
@barcelonaLM na zlecenie Trumpa pewnie. Wszyscy jak widać przed Żydami klekaja
1
@LOPEZ16 dalej jest, ale hajs chce
0
@Filipem wszystkich oddajemy, przecież ławka jest z kosmos
0
@bart_azz sprzedaj Fatiego, on ma 8 netto, tylko oddanie za darmo wchodzi w grę
1
@Mitch_Atleta a niby czemu mieliby oddać :) kto to wymyślił :)
0
Skończy się jak z Roma. Yyyy, jednak nie wykupimy go
1
@kaamil1910 Śiwetny jesli sie dowiemy ile za wykup. Bo jak jakies mierne 30-40 baniek. To nie
3
@damianex10 chory człowiek, zostawić go samemu sobie.
0
@gaucho104 ja słyszałem od sierotki Marysi, że krasnoludki mają zaatakować Grenlandie