tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Roobo a czyli sąd nakazał, Owsiak tego nie zrobił i co sąd wtedy? Jak nie to nie?
0
@nowy19pl tu się pamięta to co tylko wczoraj, nic więcej
3
@Roobo udowodnił przegrywając te sprawy?
0
@FcPortoFan1999 a wystarczy traktować jedno i drugie normalnie. Majchrzak dostał wprdl od 200 kolesia z rankingu, nikt się nie zajaknal nawet. Przegrał to przegrał, tyle, żyjemy dalej. Ja co do Huberta nigdy nie miałem żadnych oczekiwań.
0
@agaFCB Takie czasy, słabo wygląda WTA obecnie.
1
@adi7adi8 jak Iga serwowala? Bo staty słabe. Patrzę w przyszłość bardziej
1
@Lola120 nie ma zespołu co wszystko wygra. Sami sobie ustawiliśmy miejsce w lidze na własne życzenie. Leganes i am i bylibyśmy liderem. No życie
0
@Aragorn33 styka TikTok
0
@AmigoBlancos już Ci tłumaczę, Kamil Gala zachowuje się jak 70% kibiców Realu, więc powinieneś znać, albo chociaż czytać podobne gówno od innego fana Realu
2
@Kgorecki2500 Sławkowi zabierze 2-3%. Ale jak patrzę na kampanie Sławka to może i więcej.
0
@partymaker a co z nim bo go nie znam :D
0
@partymaker o kim piszesz, nie łapie?
1
Bez Lewego lepszy pressing mamy z 2 napastnikami :) Szczerze na Getafe to nie jest głupie by tak zagrać, bo miejsca będzie dla 9-tki mało.
0
@MesQueUnClub96 Tak, tak o to mi chodziło. Dopisałem.
5
ostatnie 4 mecze z Getafe. 3 remisy i porażka. Czas na przełamanie.
Na wyjezdzie staty
2
Kounde powinien odpocząć, jest Fort.
4
moim zdaniem trzeba cofnąć akcje do faulu na Yamalu.
1
spokojnie zaraz cos wymyśla.
1
co oni kur sprawdzają?
2
Ten spalony to chyba żart.
0
@mekston oby była jak piszesz
0
Olmo za Lewego czy jak?
0
@mekston to AO to może być bardzo zgubne ta drabinka.
0
@europejczyk tak jestem. Dlatego agenci chcieli go wypchnąć z klubu.
0
@europejczyk nie to samo co nowy deal.
6
@Sulimo Zarabia kuriozalne pieniadze jak na takiego piłkarza i wiek. Życie piekne
0
@Ojciec5tkidzieci To jest popierd. Za co?
7
@Cule1234 Skreślony. Sztab go widzi na treningach, wiec pewnie wiedza co robią.
2
Agenci obrażeni pewnie. Nie będzie hajsu za transfer do Juve
1
@Gaucho nie masz kogoś jeszcze ze szkółki? Może z Juvenilu kogoś jeszcze?