tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BARCA1899Messi Błagam skończmy z tym. Zagraliśmy wielkie gówno.
0
@Mily-95 nie juz, ja to skreśliłem juz w grudniu. Nie wiem czy wiesz, ale LL wygrywa się średnio z 88pkt
- Barca ma 39! po 20 kolejkach.
Do zdobycia juz tylko 18*3 = 54pkt
54+39 = 93pkt, a to znaczy ze mamy miejsce na porażkę i remis :D
Chcesz dyskutować z mną, czy poprostu będziesz prdl jak to debiłem jestem ze w połowie skreślam zespół, który ma 6 pkt na 24 pkt w ostatnich 8 meczach?
Tak LE uratował LL, wiesz ile mial po 20 kolejkach? 45.
1
@Comentateiro no 39 pkt w 20 kolejek !!!!. Właśnie Flick zbudował historie.
Ale by nie było, bo mnie wszyscy zaraz rozjadą ze strzelam we Flicka
- Flicka zła decyzja Pena, miał kur. obronić 1 akcje, 1 kur...... 1 do ch....
Ale by nie było, nam te mecze przegrywają napastnicy. Dziś cala trojka tragedia
0
@ali3gator Podziękuj za decyzje trenerowi
2
BOOOOM koniec, finito LL. 6 pkt ,6pkt w 8 meczach. Na 24 pkt!!!!!!!!!!!
Peni zadaniem było obronić pewnie 1 akcje która Getafe zrobi, nie zrobil tego, 1 strzał i sprdl .
Napastnicy mieli wykorzystać chociaż 1 sytuacje. Mieli 4 setki nie zrobili tego
Dziś kończymy imprezę o LL, pilnować 4 miejsca w LL. Bo AB może się zrównać z nami. Ja jakoś nie jestem nawet wkurw. bo pisałem po AM ze to koniec walki o LL, nikt nigdy po 38 pkt po 1 kolejce nie zdobył LL, nie zdobędziemy. Dać na radość w PK, w LM jak najdalej, wyprdl, Balde błagam, o nic innego nie proszę,ta nasza lewa strona to patologia. Wzmocnić się, zmiennicy za Lewego, za Rafę i za rok walka dalej
1
Dobra czas na podsumowanie.
Liga odjechała w Grudniu jak pisałem, nie ma co panikować. pilnować 4 miejsca by LM była z nami za rok. Zdobyliśmy 6pkt na 24 możliwe. Kto zawodzi, Rafa, Lewy, Yamal i Pena. Bez tego wygrać się nie da. koniec finito.
0
Balde jest do wyjebania. Pisze to od 2 lat. nic kompletnie ten chłop nie daje.
0
Nie ma napastników nie ma Barcy, nie ma Yamala, dziś slaby dzień nie ma drużyny. Pilnowac 4 miejsca w Lidze i tyle, jeb. ligę,skupic się na PK i LM. Ja i tak nie wierze w ligę po 38 pkt po jesieni
0
Rafa druga 100-tka. No co zrobisz.
Teraz czas na 2-1 Getafe
6
Mecz ala Leganes. Mozemy i grac 200 minut dziś, szans na gola nie ma, sytuacji nie ma, pomysłu nie ma.
Szybciej Getafe strzeli niż my
0
@Hervey_PL niby co dziś zrobil? Mial dziś tylko jedno zadanie, Jedno. I to jedno zjebal
0
Na co Flick czeka z Pau i Ferranem? Wyjścia nie ma.
0
@Who_you_mam remis, obus aie nie zdziwił ze getafe wbije
0
I na ch. Rafa wstrzymuje grę? My prowadzimy rozumiem. Ehh
0
Ja prdl co jest dziś z Yamalem.
0
Ja prdl, Balde :) My z takim wahadłem cos chcemy ugrać :D
0
Zmiany Lewego i Rafy, słabiutko dziś.
3
Pedri strzelaj kur.
0
ale fatalnie weszlismy.
0
Chcecie mi powiedzieć ze na 24pkt możliwe zdobędziemy 6pkt w Lidze , no kur. nie wierze.
0
Remis dziś, taka ciekawostka powoduje ze mamy tyle samo pkt co 4 AB jak wygrają. A my tu marzenia mamy o LL. Porażka wiadomo. Ale wierze ze wciśniemy tu na 2-1
3
Potrzebujemy tu wcisnąć farfocla i zapomnieć ten mecz, nic więcej.
2
@jacobFCB FDJ to zaatakują w środku i się obsra.
4
Dobrze powiedziane, wracają demony LL. Nie potrafią domykać meczy, to samo było za Xaviego. Strasznie nam brakuje skuteczności w lidze. Dlaczego Rafa mając 1,5 metra do wręcz pustej bramki trafia tam gdzie trafia.
0
@kuz o bo mieli inne 2 setki i sprdl
0
@fotohobby Rafa mial 100-tke jak z AM, sprdl to co musiał wykorzystać
0
@Toretto nie ma tu dziś jakiejś brutalnej gry.
3
Getafe przycisnęło przez 2 minuty i to wystarczyło do wypracowania sobie setki. Żałosne to jest. Bramka nie tylko na konto Peny, ale takie cos wybija się na bok.
0
@messi564 ale za co, nie faulują, grają swoje.
0
No jak można nie wbijać takich sytuacji. Ja prdl