tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lewy gol z najtrudniejszej możliwej sytuacji. A proste PR...
1
Muszą to anulować
6
Robią nas taktycznie jak dzieci. Nie mamy planu B. Wbija na 0-2
0
No Pedri no Fun. No brakuje go
0
W am wchodzą nawet lepsi piłkarze niż z pierwszej 11tki. U nas wieje na ławce
3
Calu czas to samo. My musimy zacząć to wykorzystywać no ludzie
0
@kanver_ no jedna sytuację, potrzebujemy go jak w ostatnich meczach i nie winie go. AM sprytnie go od piłki odsuwa
3
No Pedri no Fun. Nie ma go dziś w ofensywie i mamy problemy. Zobaczymy jeszcze 45 minut. Remis nie będzie złym wynikiem.
1
@Azi nie cofnelismy się właśnie
0
@borys27 to błąd Kounde, gdyby był tam gdzie jego miejsce nie byłoby tej akcji
0
@Szymemdymek my przegrywamy, potrzebujemy ofensywnego wahadła
0
@MoralnyKarzel tylko ty
0
@Coutinho007 FDJ na ławce nie ma
0
@Peniu bo Fdj ma sracxke
0
@F3DO on twierdzi że jest lepiej niż 3 lata temu
0
@RomanGroza jak trafisz w bramkę to tak
0
@Litman ma patent na Flicka, Xavi z nimi nie przegrał
0
@Andi18 nie jie jest spokojnie, to am, teraz walną większy autobus i kontra będą grać.
0
@takisobiektos no wina Kounde nie podlega wątpliwości
5
A idź w.. Mamy dwie setki i obie zjeb. Oni jedna akcja i mamy 1-0. Nie możemy tu przegrać bo mamy bardzo trudnych rywali przed nami, a AM łatwych, do tego oni będą bez lm.
1
Ja prdl, musimy takie piłki wykorzystywać.
0
Nie przegrać, a najlepiej wygrać
1
@blakkudium za długo zdrowy był, w sumie reprezentacja
3
@Sysia11 życze ci jak najlepiej, ocenie ciebie nie znajac cie, oczywiście ocena negatywna. Znafca z internetu
0
@Encore więc nie mówcie mi że to rywalki tak wystrzeliły. To Iga spadła z konia i forma i psycha
2
@jacobFCB no tu spore grono go chciało
0
Lvp dwie porażki pod rząd. Lm widać mocno dała w kość druzynom, puchary też. Szkoda tego Realu, bo nic nie grali, ledwo żyli i 3 pkt zgarnęli
4
@Comentateiro ja tam na majówkę bym pogonił, kwiecień to taki jakiś taki nijaki do zwolnień
0
Szybciej niż zwykle piłkarze zmęczyli się Conte. Zazwyczaj jeden pełny sezon wytrzymują z nim. :)
17
Ale to jest REAL Madryt jakim prawem traktujecie tych ludzi tam samo jak innych. To królowie świata