2

Lewy gol z najtrudniejszej możliwej sytuacji. A proste PR...

1

Muszą to anulować

6

Robią nas taktycznie jak dzieci. Nie mamy planu B. Wbija na 0-2

0

No Pedri no Fun. No brakuje go

0

W am wchodzą nawet lepsi piłkarze niż z pierwszej 11tki. U nas wieje na ławce

3

Calu czas to samo. My musimy zacząć to wykorzystywać no ludzie

0

@kanver_ no jedna sytuację, potrzebujemy go jak w ostatnich meczach i nie winie go. AM sprytnie go od piłki odsuwa

3

No Pedri no Fun. Nie ma go dziś w ofensywie i mamy problemy. Zobaczymy jeszcze 45 minut. Remis nie będzie złym wynikiem.

1

@Azi nie cofnelismy się właśnie

0

@borys27 to błąd Kounde, gdyby był tam gdzie jego miejsce nie byłoby tej akcji

0

@Szymemdymek my przegrywamy, potrzebujemy ofensywnego wahadła

0

@MoralnyKarzel tylko ty

0

@Coutinho007 FDJ na ławce nie ma

0

@Peniu bo Fdj ma sracxke

0

@F3DO on twierdzi że jest lepiej niż 3 lata temu

0

@RomanGroza jak trafisz w bramkę to tak

0

@Litman ma patent na Flicka, Xavi z nimi nie przegrał

0

@Andi18 nie jie jest spokojnie, to am, teraz walną większy autobus i kontra będą grać.

0

@takisobiektos no wina Kounde nie podlega wątpliwości

5

A idź w.. Mamy dwie setki i obie zjeb. Oni jedna akcja i mamy 1-0. Nie możemy tu przegrać bo mamy bardzo trudnych rywali przed nami, a AM łatwych, do tego oni będą bez lm.

1

Ja prdl, musimy takie piłki wykorzystywać.

0

Nie przegrać, a najlepiej wygrać

1

@blakkudium za długo zdrowy był, w sumie reprezentacja

3

@Sysia11 życze ci jak najlepiej, ocenie ciebie nie znajac cie, oczywiście ocena negatywna. Znafca z internetu

0

@Encore więc nie mówcie mi że to rywalki tak wystrzeliły. To Iga spadła z konia i forma i psycha

2

@jacobFCB no tu spore grono go chciało

0

Lvp dwie porażki pod rząd. Lm widać mocno dała w kość druzynom, puchary też. Szkoda tego Realu, bo nic nie grali, ledwo żyli i 3 pkt zgarnęli

4

@Comentateiro ja tam na majówkę bym pogonił, kwiecień to taki jakiś taki nijaki do zwolnień

0

Szybciej niż zwykle piłkarze zmęczyli się Conte. Zazwyczaj jeden pełny sezon wytrzymują z nim. :)

17

Ale to jest REAL Madryt jakim prawem traktujecie tych ludzi tam samo jak innych. To królowie świata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?