1

@VamoSBarca88 grają świetnie, nie nazwałbym tego sensacja.

0

@mekston może i tak, ale brakowało tego cholernego spokoju, tu dziś, pełna kontrola głowy, dlatego piszę że tęskniłem za normalna Iga

2

@Jackazz gramy bo mamy bardzo dobry wynik i nie ma sensu się forsować

1

@Kapitan hawk I słuszna, kontrolowana druga połowa. Brawo trener

3

Dziś stara Iga, pewna, świetna, spokojna. Tęskniłem trochę za taką Iga @michal26 @adi7adi8 @mekston

1

@michal26 brakuje mu całkowicie pewności siebie, a napastnik bez tego to jak bez nogi. Zacznę chyba wierzyć w teorie z Anką. Aja jestem ostatni co do takich plotek, ale on miał dobrą jesień, ba bardzo dobra i coś...

0

@bart_azz on na zmianę może być dobry, ale nie pierwszy skład.

0

@michal26 w pierwszym meczu też on sprdl. Oj bardzo słaba forma lewego, może być drewnem, ale bardzo dużo sytuacji marnuje.

0

@mokrychlopiec no 4 muszą szczelic by nas wyeliminować, 3 by dogrywka. No chyba nawet my tego nie sprdl

0

@Seledynowy skoro działa, to po cholere zmieniać, swoje obrońców ściąga

1

Pieeeeknie. Zamknięty, mecz, teraz spokój w drugiej połowie. I to co człowiek marzył, skuteczność, jest sytuacja, gol.

0

Właśnie wtedy Yamal potrzebny. Chłop robi różnicę. Po 3 i spokój

0

@Douglas tego się nie sprawdza chyba

1

Zamiast Kur. Na spokoju dalej grać, to tak głupi gol z dupy

1

@adi7adi8 no właśnie jak widzisz nie :)

0

@arasz1819 trochę za szybko w euforię.

1

@don'T.R.I.P.e Ta, tacy hakerzy, że nawet IP nie ukryli na ddosie

3

@dzefrej234 Mi pisze ze nie jestem godzien czytania najlepszej aplikacji świata z najlepszego kraju świata

2

@Faro Tydzien temu dał rade

2

@Bobo25 Tylko po co? Po jaka cholere sprawdzac co ludzie piszą? A później ich krytykować.

1

@Bobo25 No to zacznij od siebie, skoro wiesz co tu sie dzieje podczas meczu, a nie uczysz innych. Ktoś ciebie zmusza do siedzenia na La Bambie podczas meczu?

0

@wpwelement cięższy dzień? :)

1

@Awtameok_Klana Matecki zrzekł się imunitetu, wiesz o tym?

0

@Arden sądzę że czas Nawrockiego już minął i czas na pochybel fanbojom Konfy na zmianę. Myślę że każdy kandydat będzie lepszy od Nawrockiego. No może Tarczyński nie.

1

@Radko1976 siedź cicho i nie pyskuj. A może pozwolimy ci usmażyć 4 frytki. Ale jak zapłacisz abonament to możesz korzystać.

2

@Radko1976 a masz kod by działała? Jeszcze chwila mały człowieku i wyłączymy ci to zdalnie.

0

Mały człowiek z Polski zamknął tweetera

8

Jechać do sądu z tymi Kur. Tam wiecznie siedzą i wymyślają fake gówno. Takie sprawy sądowe zatrzymają zapędy

0

@Lucyffffer1922 u mnie pt 2stopnie i śnieg :)

0

@Lucyffffer1922 w pt ma być 5stopni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?