tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamoSBarca88 grają świetnie, nie nazwałbym tego sensacja.
0
@mekston może i tak, ale brakowało tego cholernego spokoju, tu dziś, pełna kontrola głowy, dlatego piszę że tęskniłem za normalna Iga
2
@Jackazz gramy bo mamy bardzo dobry wynik i nie ma sensu się forsować
1
@Kapitan hawk I słuszna, kontrolowana druga połowa. Brawo trener
3
Dziś stara Iga, pewna, świetna, spokojna. Tęskniłem trochę za taką Iga @michal26 @adi7adi8 @mekston
1
@michal26 brakuje mu całkowicie pewności siebie, a napastnik bez tego to jak bez nogi. Zacznę chyba wierzyć w teorie z Anką. Aja jestem ostatni co do takich plotek, ale on miał dobrą jesień, ba bardzo dobra i coś...
0
@bart_azz on na zmianę może być dobry, ale nie pierwszy skład.
0
@michal26 w pierwszym meczu też on sprdl. Oj bardzo słaba forma lewego, może być drewnem, ale bardzo dużo sytuacji marnuje.
0
@mokrychlopiec no 4 muszą szczelic by nas wyeliminować, 3 by dogrywka. No chyba nawet my tego nie sprdl
0
@Seledynowy skoro działa, to po cholere zmieniać, swoje obrońców ściąga
1
Pieeeeknie. Zamknięty, mecz, teraz spokój w drugiej połowie. I to co człowiek marzył, skuteczność, jest sytuacja, gol.
0
Właśnie wtedy Yamal potrzebny. Chłop robi różnicę. Po 3 i spokój
0
@Douglas tego się nie sprawdza chyba
1
Zamiast Kur. Na spokoju dalej grać, to tak głupi gol z dupy
1
@adi7adi8 no właśnie jak widzisz nie :)
0
@arasz1819 trochę za szybko w euforię.
1
@don'T.R.I.P.e Ta, tacy hakerzy, że nawet IP nie ukryli na ddosie
3
@dzefrej234 Mi pisze ze nie jestem godzien czytania najlepszej aplikacji świata z najlepszego kraju świata
2
@Faro Tydzien temu dał rade
2
@Bobo25 Tylko po co? Po jaka cholere sprawdzac co ludzie piszą? A później ich krytykować.
1
@Bobo25 No to zacznij od siebie, skoro wiesz co tu sie dzieje podczas meczu, a nie uczysz innych. Ktoś ciebie zmusza do siedzenia na La Bambie podczas meczu?
0
@wpwelement cięższy dzień? :)
1
@Awtameok_Klana Matecki zrzekł się imunitetu, wiesz o tym?
0
@Arden sądzę że czas Nawrockiego już minął i czas na pochybel fanbojom Konfy na zmianę. Myślę że każdy kandydat będzie lepszy od Nawrockiego. No może Tarczyński nie.
1
@Radko1976 siedź cicho i nie pyskuj. A może pozwolimy ci usmażyć 4 frytki. Ale jak zapłacisz abonament to możesz korzystać.
2
@Radko1976 a masz kod by działała? Jeszcze chwila mały człowieku i wyłączymy ci to zdalnie.
0
Mały człowiek z Polski zamknął tweetera
8
Jechać do sądu z tymi Kur. Tam wiecznie siedzą i wymyślają fake gówno. Takie sprawy sądowe zatrzymają zapędy
0
@Lucyffffer1922 u mnie pt 2stopnie i śnieg :)
0
@Lucyffffer1922 w pt ma być 5stopni