0

@Matiasio to fake.

0

@Encore tu ranking różni się. Jednak trawa to tylko średnio dwa turnieje w roku, a różnica nawierzchni kolosalna

24

@Arden jak to jest ze on zawsze sędziuje Realowi, ciekawy zbieg okoliczności

0

@MysticCat rozumiem że wszystkie koszty, jedzenie all, ochrona itd płaci ze swoich?

0

@Aragorn33 Hajs musi płynąć.

1

Alcaraz łatwa drabinka do finału. Ale wiadomo to Wimledon

6

@blakkudium Przecież to logiczne ze LVP go nie sprzeda.

0

@VegetaPolska Nie wiem, może na kogoś czekaja? Jak patrze na nazwiska jakie mamy obecnie na rynku, nie nastawiam sie na nasza kadre, powiem wiecej sa bez szans :)

0

@FcPortoFan1999 widzisz lepszego kandydata? Dla mie był Skorża odmówił to ja nie widze.

0

@MesQueUnClub_87 Dokładnie tak, takie wnioski po tylu minutach co zagrał. Sezon pokaże kto ma racje. Oczywiscie jak Bernal wróci

1

@mekston buerze to. Pieknie

0

@July_6_BcN takie prdl kto mniej winny, obie strony poszły i tyle.

1

@BorzyKrzys czyli znowu Tusk winny będzie. Domy na terenach zalewowych już się doczekać nie mogą na odszkodowanie

0

@vangoor te co pukał pewnie nie wiedziały ze ma żonę. Taki mamy świat

2

@esem91 no i taki nam trochę potrzebny, zrobi wiatr na skrzydle i niech asystuje.

0

@Aragorn33 potrzebne jest wzmocnienie lewej strony. Jako napastnik i obrońca. Rywalizacja zawsze się przyda, my mamy tylko Rafę na lewą stronę i nic więcej, nikogo, a on też nie jest lewym napastnikiem. Balde ma wieczne kontuzje i mocne wahania formy

3

@michal26 tylko to spadek, a nie trend. Ale potrzebna diagnoza dlaczego są bezrobotnymi bo równie dobrze może im się nie chcieć pracować, lub rośnie nam jakaś szara strefa, albo gospodarka daje znaki i pracodawcy ograniczają zatrudnienie

0

@Transu96 no się połamał więc oceniamy przed prawda? Cassado gówno pokazał na końcówce, Fdj dobrze ze wrócił. Zresztą jaka końcówkę, właśnie najsłabszy moment gry w listopadzie, grudniu zaliczyliśmy również z powodu słabych meczy Cassado, wejdź na sofascore zobacz oceny jak nie pamiętasz

1

@Ojciec5tkidzieci wróg numer jeden jakiegoś Ch. Wie jakiego konta.

0

@damian16161212 może nie bać, ale warto chyba mieć respekt? Real na papierze ma świetny skład, dobra ławkę i widać, że pomysł na grę to pressing. Więc warto spojrzeć na nasz skład i zobaczyć że właśnie nam ławki brakuje. Nikt mistrza nie rozdaje, ale musimy się zbroic bo sezon długi

0

@KacperVEB Dziennikarze zrobili z niego gwiazdę, oj dużo się pisało o nim w ostatnich dniach i jep. Zamiast dać w spokoju grać to wywierają presję

1

@Transu96 Bernal ma zdecydowanie wyższy sufit od Cassado. Potrzebujemy taki typ piłkarza u nas. Oby wrócił w formie z przed roku.

5

@Walpiano co nie zmienia faktu że jest kilka zespół co mocno się zbroja. My w tym gronie nie jesteśmy, przynajmniej na razie

1

@michal26 :) a te 13.5% to jak pozycjonuje w Europie, bo to jest istotne.

1

@daniel32778 a ja ze gdybyśmy nie grali tak wysoko z Interem to i tak tym Somerem spokojnie byśmy wygrali

10

@Roobo co wy się dajecie to wasze. No ale ważne że pasuje do narracji. Pewnie na koniach z Niemiec wjechali do Polski. Może dopisz, armia Bakiewicza ich wpuściła?


0

@Kamilos84 oczywiście że tak. Dla mnie daje rade, ale kilku kawałków niech nie śpiewa bo każdy będzie oceniał względem Chestera

1

@Kamilos84 byłem, grali zajeb. Ale są kawałki których poprostu nie da się powtórzyć bez Chestera. Nowa wokalistka daje rade, ale często jakaś taka zestresowana, brakuje jej doświadczenia myślę. A ludzi ogromna ilość, to tak gdyby ktoś prdl. Że opener się kończy, no nie, w tym roku dali radę, więcej rockowych zespołów, a nie Bambi, Leosie itd. A będzie dobrze.

1

@ranger3120 to spróbujmy, kiedy jest ręka w polu karnym.

0

@Messi1000000 poprostu pressuja, a obecna piłka to podstawa pressing.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?