tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matiasio to fake.
0
@Encore tu ranking różni się. Jednak trawa to tylko średnio dwa turnieje w roku, a różnica nawierzchni kolosalna
24
@Arden jak to jest ze on zawsze sędziuje Realowi, ciekawy zbieg okoliczności
0
@MysticCat rozumiem że wszystkie koszty, jedzenie all, ochrona itd płaci ze swoich?
0
@Aragorn33 Hajs musi płynąć.
1
Alcaraz łatwa drabinka do finału. Ale wiadomo to Wimledon
6
@blakkudium Przecież to logiczne ze LVP go nie sprzeda.
0
@VegetaPolska Nie wiem, może na kogoś czekaja? Jak patrze na nazwiska jakie mamy obecnie na rynku, nie nastawiam sie na nasza kadre, powiem wiecej sa bez szans :)
0
@FcPortoFan1999 widzisz lepszego kandydata? Dla mie był Skorża odmówił to ja nie widze.
0
@MesQueUnClub_87 Dokładnie tak, takie wnioski po tylu minutach co zagrał. Sezon pokaże kto ma racje. Oczywiscie jak Bernal wróci
1
@mekston buerze to. Pieknie
0
@July_6_BcN takie prdl kto mniej winny, obie strony poszły i tyle.
1
@BorzyKrzys czyli znowu Tusk winny będzie. Domy na terenach zalewowych już się doczekać nie mogą na odszkodowanie
0
@vangoor te co pukał pewnie nie wiedziały ze ma żonę. Taki mamy świat
2
@esem91 no i taki nam trochę potrzebny, zrobi wiatr na skrzydle i niech asystuje.
0
@Aragorn33 potrzebne jest wzmocnienie lewej strony. Jako napastnik i obrońca. Rywalizacja zawsze się przyda, my mamy tylko Rafę na lewą stronę i nic więcej, nikogo, a on też nie jest lewym napastnikiem. Balde ma wieczne kontuzje i mocne wahania formy
3
@michal26 tylko to spadek, a nie trend. Ale potrzebna diagnoza dlaczego są bezrobotnymi bo równie dobrze może im się nie chcieć pracować, lub rośnie nam jakaś szara strefa, albo gospodarka daje znaki i pracodawcy ograniczają zatrudnienie
0
@Transu96 no się połamał więc oceniamy przed prawda? Cassado gówno pokazał na końcówce, Fdj dobrze ze wrócił. Zresztą jaka końcówkę, właśnie najsłabszy moment gry w listopadzie, grudniu zaliczyliśmy również z powodu słabych meczy Cassado, wejdź na sofascore zobacz oceny jak nie pamiętasz
1
@Ojciec5tkidzieci wróg numer jeden jakiegoś Ch. Wie jakiego konta.
0
@damian16161212 może nie bać, ale warto chyba mieć respekt? Real na papierze ma świetny skład, dobra ławkę i widać, że pomysł na grę to pressing. Więc warto spojrzeć na nasz skład i zobaczyć że właśnie nam ławki brakuje. Nikt mistrza nie rozdaje, ale musimy się zbroic bo sezon długi
0
@KacperVEB Dziennikarze zrobili z niego gwiazdę, oj dużo się pisało o nim w ostatnich dniach i jep. Zamiast dać w spokoju grać to wywierają presję
1
@Transu96 Bernal ma zdecydowanie wyższy sufit od Cassado. Potrzebujemy taki typ piłkarza u nas. Oby wrócił w formie z przed roku.
5
@Walpiano co nie zmienia faktu że jest kilka zespół co mocno się zbroja. My w tym gronie nie jesteśmy, przynajmniej na razie
1
@michal26 :) a te 13.5% to jak pozycjonuje w Europie, bo to jest istotne.
1
@daniel32778 a ja ze gdybyśmy nie grali tak wysoko z Interem to i tak tym Somerem spokojnie byśmy wygrali
10
@Roobo co wy się dajecie to wasze. No ale ważne że pasuje do narracji. Pewnie na koniach z Niemiec wjechali do Polski. Może dopisz, armia Bakiewicza ich wpuściła?
0
@Kamilos84 oczywiście że tak. Dla mnie daje rade, ale kilku kawałków niech nie śpiewa bo każdy będzie oceniał względem Chestera
1
@Kamilos84 byłem, grali zajeb. Ale są kawałki których poprostu nie da się powtórzyć bez Chestera. Nowa wokalistka daje rade, ale często jakaś taka zestresowana, brakuje jej doświadczenia myślę. A ludzi ogromna ilość, to tak gdyby ktoś prdl. Że opener się kończy, no nie, w tym roku dali radę, więcej rockowych zespołów, a nie Bambi, Leosie itd. A będzie dobrze.
1
@ranger3120 to spróbujmy, kiedy jest ręka w polu karnym.
0
@Messi1000000 poprostu pressuja, a obecna piłka to podstawa pressing.