0

@Azazel_Pazuzu przed wyborami wojna z solidarnoscia?

0

@FcPortoFan1999 chyba raczej "podaj huju"

0

@mekston ja wiem, ale wszyscy oceniają Ige przez pryzmat że Pegula dla niej to była inna liga, a teraz wszyscy ta Ige leją

0

@barcelonaLM tylko ta drabinka Igi w Wimbledonie jest baaaardzo trudna

0

@mekston Szkoda bo ta Pegula nie grała nic nadzwyczajnego. Serwis i za dużo błędów nie wymuszonych. Ale jakyna trawę dobry wynik, są nowe elementy gry u Igi.

0

@MsBarca ale wiesz ze tak jest? Bo ja nie słyszałem jeszcze od niego ani jednego wywiadu, wszystko opierasz na gadkach dziennikarzy

1

@patrykzmc2000 jaki zmiennik świetny pomysł uważam. Pozbędą się Pau i Ansu, przychodzą Nico i Rashford bardzo dobra zmiana.

0

@mekston no widać że to najważniejsze, bo daje jej spokój i ja nakręca. Teraz przycisnac, Iga jest blisko ale nadal coś brakuje by chociaż break mieć.

0

@Deathwing112 jak Brzęczek ma być pierwszym trenerem to cięgi za wyniki dostanie też Piszczek, słusznie odmawia

0

@FcPortoFan1999 to sobie otwórz jakiś stary mecz nie wiemy Radomiaka, Motoru Lublin

0

@mekston co potwierdza tylko co Iga musi trenować. Skoro w turnieju serwowala dobrze i na trawie dotarła do finału, serwis kuleje i od razu wprdl. trenuje z Wimem od listopada? Efektów ja tam nie widzę w serwisie.

2

@Eklerek ok, nie oglądałem więc pewnie masz rację, dziś z takim podaniem nie powalczy

0

@mekston na tym polega tenis. Na trawie wręcz to klucz, a Iga się już gotuję, wróży to tylko jedno. Ale ja tam oczekiwań w tym roku nie mam co do niej już żadnych. Finał i tak świetny wynik

0

@mrboom Carvajal, Morata, Di Maria, to wymień piłkarzy ze szkółki Barcy co grają po za Barca.

5

Na trawie 40% pierwsze podanie. Nie wiem co ten Wim robi, ale tu efektów poprostu nie ma. @mekston @michal26

0

@Stagiryta nie wygra

1

@Bocheno1 jak na nią jest dobrze, ale zaczyna się gotować, a to źle zazwyczaj się dla niej kończy. Masa błędów zaczyna wpadać u Igi, pierwsze podanie też nie za dobrze. Ale finał na trawie to i tak sukces

0

@D10SLEO bredzisz można i trzeba białych nie lubić, ale Real ma dobrą szkółkę, ale nie grają w pierwszym składzie. Pierwsze nazwisko Hakimi z ich szkółki, to Getafe? To jeden z najlepszych obrońców świata, zjada naszego Balde na śniadanie

5

@Pawci023x jak można dostać bana na aplikacji randkowej? Coś ty odjeb.?

1

@fenix1983 może trener poprosił o nowego bramkarza? Co mają z nim grać do końca kontraktu? Podpisał kontrakt ale nie z gwarancją jesteś no 1. Trzeba sobie to wywalczyć. Z całej tej afery mi się tylko nie podobają jakieś wrzutki dziennikarzy, że niby walczył o skład, że się obraził itd. Bo to już jest na zlecenie zarządu oczernianie. To jest słabe, ale bronić ma lepszy

4

Oo nie wiedziałem że żółw lubi w skorupę.
"Francuski raper Booba do Mbappé po jego pozwie przeciwko PSG:

"Jeśli nie zostawisz Nassera w spokoju, ujawnię, co robiłeś w Palm Beach, z kim byłeś…

i jak złapałeś to zapalenie żołądka i jelit. Przestań grać, Kiki."

0

@KrystianR na pewno warto przeczytać zasady z jakiego powodu możesz zrezygnować. Bo ubezpieczalnie to chuje

1

@mekston pierwszy finał i to na trawie. Można umierać, wierzyć się nie chce :)

0

@Luciano99 kredy City 300 baniek, Real, Barca 1,2 miliarda :) Piękne to jest jak sobie kluby Angielskie rządzą

0

Drabinka Saby to żart.
@mekston


0

@mekston z Ryba na trawie będzie to wręcz wyzwanie nie do zrobienia. Szkoda ze tak szybko

1

@Roobo najważniejsze jest czy światło. Światło w Orange działa najlepiej bo jest do gniazdka.
@Hubert102 I Orange i Play uruchomią ci internet w tym samym czasie zwykła ściema pracownika Play.

3

@ranger3120 po statystykach Salzburg więcej sytuacji, statystyka Courtua też robi robotę

1

@A4ron ty się ciesz ze w USA nie żyjesz. Tam to mają zgodę na faszerowanie całą tablica mendelejewa.

2

@Stinger_ miał kadrę Nawalki gdzie piłkarze byli w najlepszej formie. Obecna kadra jest bardzo średnia, wręcz słaba, potencjał jest znacznie gorszy i potrzebny ktoś kto taktycznie wyciśnie Maxa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?