2

@Comentateiro ja jak Trump. Wzruszam się zawsze jak go widzę

14

@Popitek12 Sarkazm, dlatego ciebie zainteresował bo raczej myślisz, że dokładnie tak będzie.

9

@Safrani Przeciez tam beda uczyc tylko jak byc gejem, lesba.
Mój ma za tydzień, program maja pokazać 11.09, Zobaczymy

0

Wszyscy zdrowi jak na razie i to najważniejsze

0

@Roobo szkoda tylko że RM kupił Huijsena. Rudiger dużo nie pogra niestety

1

@directedbyfcb ale brednie

0

@FcPortoFan1999 hajs leci gdzie indziej, więc panienki traktują to jak traktują. Dlatego też może Chorwacja zawsze jako team jest mocna. Grają za darmo, bo reprezentują swój kraj i to widać na boisku

1

@4drian0 jeszcze chwila i ogólnie z nią w ogóle nie będzie można rozmawiać. Do każdego ona ma już problem, a spróbuj zapytać o problem. Odkleiło ja. Ja wiem ze dziennikarze są pojeb. Ale nie wszyscy

1

@Stinger_ masz rację, ale tak to wygląda.

0

@Criss18Barca w Hiszpanii też nasi bez błysku. Oj słabiutko coś piłkarze Barcy zaczynają sezon. Może faktycznie brakuje świeżości po przygotowaniach

0

@MesQueUnClub_87 tylko Fermin jak wchodził to co lepszy był? No nie

1

@TaughtMule tragiczny mecz, każda piłka mu odskakiwala. Reszta naszych też jakoś tak średnio.

0

@regatta52 dlaczego nie wiele? Przecież to wręcz 3pkt

0

Podsumowując mecz Hiszpanii.
Pedri - ni źle ni dobrze, średnia forma Pedriego, kilka też złych podań, na razie bez błysku.
Yamal - swoje zrobił, ale fizycznie bez zaangażowania, dobry wystep
Olmo - katastrofalna forma, nie wiem czy on cokolwiek poprawnie chociaż zrobil
Cubarsi - nie da się ocenić, nie miał nic do roboty, pewny występ w podaniach i tyle.
Nasi są jacyś tacy zmęczeni, tzn. Nie widać iskry u nich.

Hujisen - mega kozak, nawet na tle bulgarow co chłop czyści, podaję. Real ma naprawdę genialnego SO.

3

@michal26 Urban ciebie załatwił, chciałeś zejścia Cash :)

1

@LeoMessiiBarcaPepa w głowie musi mu coś przeskoczyć

0

Yamal jakiś dyskomfort. Łapie się cały czas za plecy. Może i dobrze w kolejnym nie zagra

2

Ale Olmo jest bez formy. Co się mu stało. Dziwne strasznie, bo dobrze w poprzednim sezonie wyglądał

1

@APTAPT znowu wszyscy będą w necie z nim jechać jak to mu się nie chce. Tylko co on ma zrobić

0

@Filipem to ciekawe bo ja mam kilka orlikow po drodze i jest pusto, prawie zawsze. Wf i mnie prowadzi babka w podstawówce, grają w zbijaki, biegają, piłka na zasadzie tu jest piłka biegacie.

0

@Filipem wyjdź jutro na orlik zobacz ilu dzieciaków gra, do tego idź do podstawówki i zobacz co na wf robią dzieciaki. Tu podstawy leżą i kwiczą

1

@macio_944 holendrzy straszny kraj, takie buraki, narcyze do tego naziści. To ja już Ruskich nawet wolę

1

@Consigliere w szoku nie jestem

0

Nie oglądam ale czytając oglądam :) chyba wprdl :)

0

@CLS63AMG wolę taki. Ale nadal kraj chroniony

0

@July_6_BcN No no i pewnie pytaniami tak samo traktowany jak politycy PIS.

0

@CLS63AMG Nie dotykać konstytucji, polityce rozp. kraj jak tylko na to pozwolicie.

1

@RozowaPantera trochę ja odkleja, rozumiem poprzednia konferencje, ale tu płynie.

0

@Barca_Big_Moment Iga niech serwisu się nauczy. Jej komentarz po meczu to patologia, źle serwuje na turnieju, ale nie trenowałam tego :) to jest jakieś kuriozum

0

@gumaz ten ma parcie na szkło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?