35

@Odesseiron opierdzieli 3 razy nasza obronę z Busim na czele w pomocy. Barca i magia skończyła się jak on od nas odszedł. No ale przecież nie wolno z Barcy odchodzić.

2

@ProMILs zrobię Ci Messiego z poprzedniego ze stratami. Dziecinada taki komentarz.

5

@Avada Kedavra na YT jest filmik z Puiq z ostatniego meczu ja tam nie mam gry na jeden kontakt. Uprzedze mecz oglądałem, nie krytykuje Puiga, na 19 latka widać talent i przyszłość. Chodzi mi tylko o konstruktywna krytykę, bo na LR są tylko dwie winny Rakitic i EV. Nawet gdy Alba zawini 3 bramki, nawet gdy Busi debilnie straci piłkę i wpadnie gol winny jest EV i Rakitic i mogę tak wymieniać w nieskończoność

0

@Piotr777 Rakitic to nie jedyny pomocnik. Ale jedyny winny

6

@kordyl1010 widziałem i zagrał zdecydowanie lepiej niż Busi. Puig miał tyle samo podań do tyłu co Rakieta, ale całe zło to tylko Rakieta, tylko on hamulcowy.
@Avada Kedavra a jak trzeba?

0

@clyde Prowokacja na bank.

30

@Mns21 co wy macie z tym Rakiticem. Koleś gra dobrze, a winicie go za całe zło Barcelony. Dużo gorzej wypada Busi ale to Rakieta jest kozlem ofiarnym.

0

@ViscaBarca123 jak często na dzień się pije?

0

0

@PeteR10 nabijacie mu tylko kasę.

0

@BigShaq Ale jest parcie na tego chłopaka

0

@MatiFCB2000 On ma miec tydzien przerwy, więc dlaczego miałby się nie wyleczyć. Bardziej problem może byc braku gry w presezonie.

7

@barcelonaLM Uwielbiam te argumenty, inni też kradli.

0

@Rewolucja123 "Wykonane testy wykazały, że ma on pierwsze uszkodzenie ciała w słońcu." - czytajcie chociaz te translatory.

0

@Avada Kedavra Bardzo losuje. Bedzie miał 5 zagrań złych 5 dobrych i bedziecie go jechać. De Jong coś spier... to będzie info on może. Dembele zagrał lepiej od Grie i jakoś o Grie nic nie słyszę. Alba dramat i to samo.

0

W tym sezonie bedzie nowy koziołek na LR. Zejdziecie z Rakiety na rzecz Dembele.

0

Miranda znowu zesran...

1

Na 3.2.1 wszystkich sprzedać sezon stracony. EV out

0

NA druga, Grie za Pereza , Suarez za Grie.

3

Widzę , że w nowym sezonie bedzie ngonka na Dembele. Perez gra tragicznie , ale jedziecie Dembele nie wiedzieć czemu.

0

@DonAndresFCB Ja juz z 15. W lodówce ten film juz mam

0

@Nano22 A może to fizjoterapeuci? Czy Guardiola nawet za fizjo robił ? :) Wy na prawdę Guardiole macie za Boga.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@koksik2700 powtórzę się :) Bocian Premium z Lidla, ładna butelka a i jakościowo bardzo dobra. Ja dziś ponownie weryfikuje wątrobę

3

Robi wszystko by go wyjeb z tego PSG. A jak patrzę na skład PSG to szczerze Cou i siano im się przyda, bo wygląda średnio

4

@huberto286 lepszy bo wychowanek, uwielbiam te bzdury. Zobacz ilu wychowanków robi karierę po za klubem.

0

@Volk i zabił cała LR. A tak go kochali

0

@nammah czekaj wiem co Apple ma wspólnego z Messim. Jak Messi zagra bardzo słabo to komentarz jest ze on może, IPhone jak się zepsuje, zawiesi, nie ma pół funkcji co Android to też zawsze mówią że IPhone to może

1

@Karakanis Pracuję w tej branży 15 lat. Messi i Apple ? :) Tylko Marketingowo oraz powiedzmy prawa noga Messiego bo b. dobry aparat. :)

0

@Ajan Dziwne bo ja tu czytam od kilku lat , ze nie ma lepszego trenera dla młodych jak jeden pan pracujący w Anglii, a nawet dwóch. Inicjały podać? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?