tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
@Odesseiron opierdzieli 3 razy nasza obronę z Busim na czele w pomocy. Barca i magia skończyła się jak on od nas odszedł. No ale przecież nie wolno z Barcy odchodzić.
2
@ProMILs zrobię Ci Messiego z poprzedniego ze stratami. Dziecinada taki komentarz.
5
@Avada Kedavra na YT jest filmik z Puiq z ostatniego meczu ja tam nie mam gry na jeden kontakt. Uprzedze mecz oglądałem, nie krytykuje Puiga, na 19 latka widać talent i przyszłość. Chodzi mi tylko o konstruktywna krytykę, bo na LR są tylko dwie winny Rakitic i EV. Nawet gdy Alba zawini 3 bramki, nawet gdy Busi debilnie straci piłkę i wpadnie gol winny jest EV i Rakitic i mogę tak wymieniać w nieskończoność
0
@Piotr777 Rakitic to nie jedyny pomocnik. Ale jedyny winny
6
@kordyl1010 widziałem i zagrał zdecydowanie lepiej niż Busi. Puig miał tyle samo podań do tyłu co Rakieta, ale całe zło to tylko Rakieta, tylko on hamulcowy.
@Avada Kedavra a jak trzeba?
0
@clyde Prowokacja na bank.
30
@Mns21 co wy macie z tym Rakiticem. Koleś gra dobrze, a winicie go za całe zło Barcelony. Dużo gorzej wypada Busi ale to Rakieta jest kozlem ofiarnym.
0
@ViscaBarca123 jak często na dzień się pije?
0
@ViscaBarca123 taktyk
0
@PeteR10 nabijacie mu tylko kasę.
0
@BigShaq Ale jest parcie na tego chłopaka
0
@MatiFCB2000 On ma miec tydzien przerwy, więc dlaczego miałby się nie wyleczyć. Bardziej problem może byc braku gry w presezonie.
7
@barcelonaLM Uwielbiam te argumenty, inni też kradli.
0
@Rewolucja123 "Wykonane testy wykazały, że ma on pierwsze uszkodzenie ciała w słońcu." - czytajcie chociaz te translatory.
0
@Avada Kedavra Bardzo losuje. Bedzie miał 5 zagrań złych 5 dobrych i bedziecie go jechać. De Jong coś spier... to będzie info on może. Dembele zagrał lepiej od Grie i jakoś o Grie nic nie słyszę. Alba dramat i to samo.
0
W tym sezonie bedzie nowy koziołek na LR. Zejdziecie z Rakiety na rzecz Dembele.
0
Miranda znowu zesran...
1
Na 3.2.1 wszystkich sprzedać sezon stracony. EV out
0
NA druga, Grie za Pereza , Suarez za Grie.
3
Widzę , że w nowym sezonie bedzie ngonka na Dembele. Perez gra tragicznie , ale jedziecie Dembele nie wiedzieć czemu.
0
@DonAndresFCB Ja juz z 15. W lodówce ten film juz mam
0
@Nano22 A może to fizjoterapeuci? Czy Guardiola nawet za fizjo robił ? :) Wy na prawdę Guardiole macie za Boga.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@koksik2700 powtórzę się :) Bocian Premium z Lidla, ładna butelka a i jakościowo bardzo dobra. Ja dziś ponownie weryfikuje wątrobę
3
Robi wszystko by go wyjeb z tego PSG. A jak patrzę na skład PSG to szczerze Cou i siano im się przyda, bo wygląda średnio
4
@huberto286 lepszy bo wychowanek, uwielbiam te bzdury. Zobacz ilu wychowanków robi karierę po za klubem.
0
@Volk i zabił cała LR. A tak go kochali
0
@nammah czekaj wiem co Apple ma wspólnego z Messim. Jak Messi zagra bardzo słabo to komentarz jest ze on może, IPhone jak się zepsuje, zawiesi, nie ma pół funkcji co Android to też zawsze mówią że IPhone to może
1
@Karakanis Pracuję w tej branży 15 lat. Messi i Apple ? :) Tylko Marketingowo oraz powiedzmy prawa noga Messiego bo b. dobry aparat. :)
0
@Ajan Dziwne bo ja tu czytam od kilku lat , ze nie ma lepszego trenera dla młodych jak jeden pan pracujący w Anglii, a nawet dwóch. Inicjały podać? :)