22

P.s Johann swietej pamieci tez potrafil jechac po pilkarzach. Koeman sam byl dobrym pilkarzem i nie bedzie gadal glupot, ze z tym skladem bedziemy grac jak za Xaviego i Iniesty. Mowi bez owijania w bawelne i ja go za to szanuje.

39

Zalosny, prostacki tekst. Zacznijmy od przypomnienia tym z krotka pamiecia, jak wygladala Barcelona Valverde. Przy pilce 90% czasu gry byla 5 pilkarzy, ktora wzajemnie oddawala sobie pilke : Lenglet , Pique, Semedo , Busquets i Rakitic. Zazwyczaj gdzies na swojej polowie albo blisko srodkowej lini.
Mimo mlodszego Suareza, Busquetsa, Alby, mimo przynajmniej czesciowo zdrowych Coutinho + Dembele , ktorych to do Barcelony tak swietnie "wprowadzil" wlasnie Valverde i jego podejscie do przygotowania fizycznego... Mimo mlodszego i bedacego w swietnej formie Messiego gralismy taka padake, ze nie dalo sie nie zasnac na meczu wieczorem czasem...
Pojedyncze Akcje Messiego z Suarezem czy Alba czesto wystarczaly, widocznie niektorym to pasowalo.

Za Setiena Barcelona grala niewatpliwie ladniej , przynajmniej ze slabszymi rywalami, ale duzo rzeczy tam sie nie udalo , lacznie z relacjami sztabu z pilkarzami i wiemy jak to sie w Monachium skonczylo.

Poprzedni sezon Koemana : Pomimo calkowitego szpitala , braku napastnika i obroncy , Koeman zdecydowanie stawia na mlode talenty kosztem doswiadczonych graczy ( Pjanic najlepszy przyklad, Valverde gralby tym drewnem w pierwszej 11 ) i do konca sezonu gramy o lige + zdobywamy puchar + w lidze mistrzow pierwszy raz od paru lat nie zaliczamy kompromitacji , nie wypadamy rozbici do zera po jakims smiesznym wyniku...

Teraz znowu wazni pilkarze sa kontuzjowani + Messi w Paryzu, gramy do cholery 2 kiepskie mecze na poczatku sezonu.... Wezcie gleboki oddech i dajcie czlowiekowi czas, niech wprowadza mlodych, lepi z tego gowna, w tym roku z tym skladem to i tak z zadnym trenerem nie mamy szans na wielkie sukcesy a Koeman jakim by trenerem nie byl to te top 4 / top 3 gwarantuje + ogrywa mlodych i gramy za jego kadencji ladna pilke.



3

@FC1899Barca przeciez to drewno jakich malo

0

@Krystian1588 Trzeba chyba konkretne kompleksy miec, zeby sie zastanawiac czy drink jest meski czy nie xd

0

@rafa324 w lidze czasami sie przegrywa :)

2

@MrCental Bo oni mysla, ze Barcelona bedzie zawsze grala jak za Guardioli czy Enrique....

0

@Garbatyy Koeman > Valverde

0

Ten Demir to na razie wtopa totalna

0

@Carlosss Bo Coutinho jest cienki jak gra ?

1

@KobeFR chodzi Ci o Lengleta ?

0

W pelni sie z nim zgadzam, to nie jest kadra na top5 europy

1

@Pawel13sz Z Cadiz bedzie reaktywacja

1

@Comentateiro zalosny jestes

3

@Maniche20 O, jeden madry. Niestety wiele osob mysli, ze Barcelona bedzie zawsze wygrywac bo nazywa sie FC Barcelona

0

"Dopóki będzie mógł wprowadzić zawodnika doświadczonego kosztem młodego, to po prostu to uczyni"

Chyba komus sie tu cos pomylilo ?

0

@Derean ta .. wcale nie ma kosmicznych oczekiwan

0

@betonito to jest cyrk , ale to trzeba byc realista zeby to dostrzec

1

Ta Granada to wiecej lezy niz gra dzis

1

@lucca87 przez trenera przegrywaja pojedynki 1 vs 1 ?

0

@Crakitic co zrobil ?

0

@FCMichalo boze

0

@SonBarcaGoku Nie, ja po prostu ogladam mecze i widze, ze De Jong jest w wiekszosci spotkan naszym najlepszym zawodnikiem albo jednym z najlepszych.

0

@Toretto uwielbiam takie dyskusje :)

6

Czy tylko ja tu uwazam, ze Koeman robi u nas swietna robote jak na na kadre jaka ma ?

Przeciez my mamy po 1 DOBRYM zawodniku w formacji. Ter stegen ostatnio roznie z forma. W obronie jest Araujo i coraz slabszy motorycznie Pique.
W pomocy jest De Jong tylko, Pedri czy Busquets sa dobrzy na la ligowych sredniakow. Pedri ma zadatki na top pilkarza ale beda mu sie zdazac mecze gdzie czlapie i jest wylaczony.

W ataku mamy Depaya ktory nawet nie wiadomo czy w Liverpoolu czy Bayernie by mial pierwszy sklad, nie mowiac o PSG .

W dodatku wszyscy Ci zawodnicy na tym poziomie - Araujo, De Jong, Pedri, Depay - sa tam gdzie sa w duzej mierze dzieki Koemanowi. Strach pomyslec gdzie bysmy byli bez holendra.

Gdyby zostal Valverde to by teraz w pomocy gral Busquets + Pjanic a w ataku Griezmann na LS...

Araujo by byl na wypozyczeniu w Betisie a Pedri na Majorce.


1

@PatrychoO Araujo mniej niz Lenglet to jest kryminal

0

@Woland10 oceniasz pilkarza po skrocie ? Ile masz iq tak z ciekawosci ?

0

@Peszko07 Ludzie umieraja z glodu a oni rakiety buduja

0

@ściah No tak, bardzo potrzebny wpis, wiecej prowokatorow tu potrzebujemy :)

1

@Coutinho007 z nim nie ma co dyskutowac, od lat tu jest tylko prowokatorem i zawsze dla zasady mowi co innego niz wiekszosc

2

@NaFazieHitman pieniedzmi rozumu nie kupisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?