stone80
Dołączył/a: luty 2019
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
P.s Johann swietej pamieci tez potrafil jechac po pilkarzach. Koeman sam byl dobrym pilkarzem i nie bedzie gadal glupot, ze z tym skladem bedziemy grac jak za Xaviego i Iniesty. Mowi bez owijania w bawelne i ja go za to szanuje.
39
Zalosny, prostacki tekst. Zacznijmy od przypomnienia tym z krotka pamiecia, jak wygladala Barcelona Valverde. Przy pilce 90% czasu gry byla 5 pilkarzy, ktora wzajemnie oddawala sobie pilke : Lenglet , Pique, Semedo , Busquets i Rakitic. Zazwyczaj gdzies na swojej polowie albo blisko srodkowej lini.
Mimo mlodszego Suareza, Busquetsa, Alby, mimo przynajmniej czesciowo zdrowych Coutinho + Dembele , ktorych to do Barcelony tak swietnie "wprowadzil" wlasnie Valverde i jego podejscie do przygotowania fizycznego... Mimo mlodszego i bedacego w swietnej formie Messiego gralismy taka padake, ze nie dalo sie nie zasnac na meczu wieczorem czasem...
Pojedyncze Akcje Messiego z Suarezem czy Alba czesto wystarczaly, widocznie niektorym to pasowalo.
Za Setiena Barcelona grala niewatpliwie ladniej , przynajmniej ze slabszymi rywalami, ale duzo rzeczy tam sie nie udalo , lacznie z relacjami sztabu z pilkarzami i wiemy jak to sie w Monachium skonczylo.
Poprzedni sezon Koemana : Pomimo calkowitego szpitala , braku napastnika i obroncy , Koeman zdecydowanie stawia na mlode talenty kosztem doswiadczonych graczy ( Pjanic najlepszy przyklad, Valverde gralby tym drewnem w pierwszej 11 ) i do konca sezonu gramy o lige + zdobywamy puchar + w lidze mistrzow pierwszy raz od paru lat nie zaliczamy kompromitacji , nie wypadamy rozbici do zera po jakims smiesznym wyniku...
Teraz znowu wazni pilkarze sa kontuzjowani + Messi w Paryzu, gramy do cholery 2 kiepskie mecze na poczatku sezonu.... Wezcie gleboki oddech i dajcie czlowiekowi czas, niech wprowadza mlodych, lepi z tego gowna, w tym roku z tym skladem to i tak z zadnym trenerem nie mamy szans na wielkie sukcesy a Koeman jakim by trenerem nie byl to te top 4 / top 3 gwarantuje + ogrywa mlodych i gramy za jego kadencji ladna pilke.
3
@FC1899Barca przeciez to drewno jakich malo
0
@Krystian1588 Trzeba chyba konkretne kompleksy miec, zeby sie zastanawiac czy drink jest meski czy nie xd
0
@rafa324 w lidze czasami sie przegrywa :)
2
@MrCental Bo oni mysla, ze Barcelona bedzie zawsze grala jak za Guardioli czy Enrique....
0
@Garbatyy Koeman > Valverde
0
Ten Demir to na razie wtopa totalna
0
@Carlosss Bo Coutinho jest cienki jak gra ?
1
@KobeFR chodzi Ci o Lengleta ?
0
W pelni sie z nim zgadzam, to nie jest kadra na top5 europy
1
@Pawel13sz Z Cadiz bedzie reaktywacja
1
@Comentateiro zalosny jestes
3
@Maniche20 O, jeden madry. Niestety wiele osob mysli, ze Barcelona bedzie zawsze wygrywac bo nazywa sie FC Barcelona
0
"Dopóki będzie mógł wprowadzić zawodnika doświadczonego kosztem młodego, to po prostu to uczyni"
Chyba komus sie tu cos pomylilo ?
0
@Derean ta .. wcale nie ma kosmicznych oczekiwan
0
@betonito to jest cyrk , ale to trzeba byc realista zeby to dostrzec
1
Ta Granada to wiecej lezy niz gra dzis
1
@lucca87 przez trenera przegrywaja pojedynki 1 vs 1 ?
0
@Crakitic co zrobil ?
0
@FCMichalo boze
0
@SonBarcaGoku Nie, ja po prostu ogladam mecze i widze, ze De Jong jest w wiekszosci spotkan naszym najlepszym zawodnikiem albo jednym z najlepszych.
0
@Toretto uwielbiam takie dyskusje :)
6
Czy tylko ja tu uwazam, ze Koeman robi u nas swietna robote jak na na kadre jaka ma ?
Przeciez my mamy po 1 DOBRYM zawodniku w formacji. Ter stegen ostatnio roznie z forma. W obronie jest Araujo i coraz slabszy motorycznie Pique.
W pomocy jest De Jong tylko, Pedri czy Busquets sa dobrzy na la ligowych sredniakow. Pedri ma zadatki na top pilkarza ale beda mu sie zdazac mecze gdzie czlapie i jest wylaczony.
W ataku mamy Depaya ktory nawet nie wiadomo czy w Liverpoolu czy Bayernie by mial pierwszy sklad, nie mowiac o PSG .
W dodatku wszyscy Ci zawodnicy na tym poziomie - Araujo, De Jong, Pedri, Depay - sa tam gdzie sa w duzej mierze dzieki Koemanowi. Strach pomyslec gdzie bysmy byli bez holendra.
Gdyby zostal Valverde to by teraz w pomocy gral Busquets + Pjanic a w ataku Griezmann na LS...
Araujo by byl na wypozyczeniu w Betisie a Pedri na Majorce.
1
@PatrychoO Araujo mniej niz Lenglet to jest kryminal
0
@Woland10 oceniasz pilkarza po skrocie ? Ile masz iq tak z ciekawosci ?
0
@Peszko07 Ludzie umieraja z glodu a oni rakiety buduja
0
@ściah No tak, bardzo potrzebny wpis, wiecej prowokatorow tu potrzebujemy :)
1
@Coutinho007 z nim nie ma co dyskutowac, od lat tu jest tylko prowokatorem i zawsze dla zasady mowi co innego niz wiekszosc
2
@NaFazieHitman pieniedzmi rozumu nie kupisz