2

@agaFCB Nie ma nic lepszego niż zmieniające się pory roku, dlatego ja bardzo tęsknie za polską pogodą. Kilka lat nie mieszkam w Polsce i mimo, że wracam do domu dosyć często, to ciągle tęsknie na przykład za zapachami sezonowych kwiatów.

3

@kkbarca Ja jestem 96 i na moją oranżadę trzeba było już wydać 80 groszy...

3

0

@MarioVeB! Mordercy.

3

@marcin62 A myślisz że kto pisze te paski?

7

Jestem pewna, że to była ustawka lewicy. Patrioci kochają Polskę, nie demolują jej.

5

@Jakchcesz To jest nienaturalne, tyle w temacie.

1

@maroon Ale w zimie sanek juz nie ma, bo zimy się skończyły. Czy to znaczy, że należy zezwolić na adopcje parom homo?

4

0

@sebasek99 Z Twojej winy tak czy siak Trump wygra rte wybory.

36

@justfootball Bez względu na to co kto myśli o aborcji, pewne jest to, że gdyby to mężczyźni byli obarczeni wydawaniem na świat człowieka, to aborcja i antykoncepcja byłyby szeroko dostępne i nikt nie mógłby kwestionować męskich praw. Dlatego dywagacje na ten temat chłopców w internecie i nie chodzi mi tylko o tę stronę są śmieszne i puste. Życie nie jest czarno białe, a w dzisiejszych czasach ludzie wszystko sprowadzają do tych barw bez zastanowienia i bez zrozumienia losu innych ludzi.

10

@justfootball Powinien się odbyć, dlaczego nie?

0

Messi chyba gra w tym klubie za karę.

4

W ataku zdecydowanie za dużo gwiazdorzenia. Fati próbuje na siłę pokazać, że jest nowym Messim, Messi próbuje udowodnić wszystkim, że dalej ma 30 lat, a Dembele chce udowodnić, że tym razem wypali. No i jeszcze ten nieszczęsny załamany fizycznie i psychicznie Griezmann.

2

@Ratamahatta Gdyby to mężczyźni rodzili dzieci dla wszystkich byłoby jasne, że kobiety nie mają w tej kwestii nic do powiedzenia i nikt nie kwestionowałby tego, że wybór między urodzeniem zdrowego dziecka, lub poważnie uposledzonego to jedno z podstawowych praw człowieka.

2

Messi zacznie grać, jak Suarez wróci do Barcelony.

15

Teraz czas na PiS.

1

@koksik2700 Prezes mówi sprawdzam. Jeśli protesty ucichną za te kilka dni czy tydzień to znaczy, że Polska juz jest jego.

38

Rozumiem, że Pis zaraz wdroży jakąś poważną pomoc psychologiczną dla kobiet, które będą zmuszone urodzić dziecko, które pochowają na przykład następnego dnia. No i oczywiście wysokie zasiłki dla rodzin wuchowywujacych poważnie upośledzone dziecko.

0

Kompletnie nie znam się na konsolach. Wystarczy PS5 Digital czy warto dopłacić trochę do tej droższej wersji? Dodam, że ma to być prezent więc jeśli to duże udogodnienie to może warto dopłacić.

5

Ale ten czas leci
https://youtu.be/tLJTTHNqZdU

15

1

Jakieś opinie o zegarkach Traser?

3

@FafitFCB Jakie coś się stało? Przecież zarząd zatrzymał w klubie Messiego, zatrudnili nowego trenera, pomimo Covida planowane są transfery. Podejrzewam, że wielu socios może to odbierać w taki sposób i nie widzi powodu, żeby się podpisać.

0

@Jakchcesz Tak jak powiedziałam, nie wierzę ani Messiemu, ani Bartomeu, więc nie musisz mi przytaczać żadnych słów. Messi reprezentuje swoje interesy i mówi to co dla niego wygodne, to samo robi prezydent. Obaj zrobili z klubu śmietnik.

1

@Jakchcesz Nie wiem czy oszukany, ja nie wierzę ani Messiemu, ani Bartomeu, ale jeśli prezydent nie pozwolił mu odejść za darmo to uważam to za dobre posunięcie. Klub jest najważniejszy.

21

Dla wielu bohaterskie słowa, dla mnie jednak stwierdzenie, że zostaje w klubie tylko przez 700mln, które ktoś musiałby za niego zapłacić dyskwalifikują go z roli kapitana.

0

@masq Przemęczyłam chyba dwa sezony, więcej nie dałam rady. Każdy odcinek jest taki sam, tak samo napisany i tak samo nakręcony. Nie rozumiem tych pozytywnych opinii.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?