2

@Szicek10 Bayern

0

@Jaca27 obecnie jedynkę. Znalazłem ostatnio płytę z wszystkimi klasykami i postanowiłem, że sobie przejdę wszystkie jeszcze raz :P ja się nie mogę zdecydować, którą część najbardziej lubię. Uwielbiam tak samo mocno 2 i 4 :) nie umiem zdecydować.
No i potwierdzam z nfsem :) jedynka undergrounda tez moja ulubiona.

1

@ranger3120 z tego co wymieniłeś to tylko gta sa jest mi bliskie sercu :) choć i tak średnie te gta. Grywało się jeszcze kiedyś trochę w UT i nfs mw, ale jednak nie darzę tych gier wybitną sympatią :P

1

@Transu96 nie nie :) ale jestem fanem tej serii. Za dzieciaka się ostro ogrywało.

2

@Jaca27 tomb raider:P

0

idę grać w grę

zachciało mi się wrócić do klasyków :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Danny Gaucho to jedynie jak z kimś oglądam

6

@Futbol36 paznokcie

1

@Jacu327 Barca, Arsenal, Lazio, Bayern, As Monaco

10

@Hiacynk daj potem znać jak się podobał hit ligi włoskiej

4

koniec meczu. Można się rozejść

0

no to Barca do kotleta

5

@BarcaInfo i to jest bramka. Czysty skill, a nie jakieś strzały z dystansu zrywające pajęczyny, bo piłka naszła

0

@`Sin masz napisane "dla" ;)

0

@masakrator05 co to jest stówa. Ja się przeprowadziłem 400km dalej dla kobiety. Odległość to żadna wymówka.

0

@matirix20 dla mnie istnieje wiele lepszych.

0

@AdrianStoku owszem ;) jedna była nawet moją dziewczyną przez 5 lat ;o

1

@IronSanHybrid no teraz też ciężej. Bez żetonów prawie nie da się pisać :)

0

@Avada Kedavra no raczej. Nie wyobrażam się umawiać bez wiedzy o tym jak kobieta wygląda, jak się zachowuje. Wiadomo kamerki nie oddają wszystkiego i delikatnie zniekształcają wygląd, ale pogląd jakiś jest :)

3

@AdrianStoku siema

z showupa. Wbrew pozorom umawiają się :P

Pozdrawiam :)

0

@BlauGrana1404 la rambla widzę dalej rozbraja. Zawsze bawi jak tłumaczenie żartu przez osobę trzecią dostaje większą aprobatę niż autor wątku :)

0

jakby co to dzisiaj można legalnie pączki konsumować

3

@Chwytliwy ja nie witam. Nie odpisał mi na pw ;]
:)

1

pięknie to zrobił Savic

1

@student97r jak skończę wszystkie kryminały od Jo Nesbo to miałem wziąć się właśnie za powieści od Cobena. Dzięki za polecenie

1

@MichalZZZ biorąc pod uwagę Twój gust celuj w The Wire

0

@Chwytliwy widziałem. Gratki :)

0

@FafitFCB cały dzień sprzątania

@Chwytliwy mówisz, że ciśniesz dalej? podziwiam

@Transu96 nie będę robił konkurencji na rambli :)

18

odpaliłem sobie premium PH z rana. Wróciłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?