3

Trochę już żyję na tym świecie, prawie 3 dekady i tak na chłodno fachowym okiem nie-eksperta stwierdzam, że Francja gościła najlepszą jak i najgorszą imprezę piłkarską jaką dane mi było ujrzeć. Moim zdaniem Mistrzostw Świata z 98 dłuuuugo nic nie pobije. Dla mnie ten turniej był fenomenalny. Powodów takiego stanu rzeczy jest sporo więc oszczędzę Wam tomu do przeczytania. Po drugiej stronie barykady oczywiście tegoroczne euro. Powodów równie wiele i w tym przypadku także ich nie wymienię. Tutaj akurat szkoda czasu, a no i musiałbym się do tego odpowiednio mentalnie przygotować ;) Dobrze, że się kończy, bo brakuje mi tego najpiękniej granego futbolu na ziemi. Wracaj piłko na Camp Nou..

0

ok.. zaczynam kibicować Niemcom. Masz rację. Ważniejsza jest porażka Ronaldo w finale niż moja ogólna sympatia do Francuzów. Skąd Wy się bierzecie?:D jak Ronaldo ma wygrać mistrzostwa niech wygrywa. Jego zwycięstwo w turnieju czy wygranie też złotej piłki i tak nie zmieni mojej opinii na ten temat, a tym bardziej mojego życia.

11

Koleś wyskakuje do główki z rękoma uniesionymi ku górze, piłka trafia w rękę, a wy to mówicie o drukowaniu.. jakoś z Włochami nie słyszałem nic o drukowaniu.

1

Zamiast Leicester powinien być Man UTD, bo Mourinho i Zlatan. Uwielbiam takie argumentacje ;) Mogła sobie Lechia to wywalczyć w zeszłym sezonie.

3

rozumiem, że na la rambli można pisać o wszystkim, pytać o wszystko (no prawie..), ale czemu niektórzy robią z siebie takie sieroty? Wpisz sobie w google i sprawdź. Widzę prawie 17 lat to zacznij samemu szukać informacji, a nie wysługiwać się ludźmi. Trochę samodzielności, bo nawet sprawdzanie takich głupot wdraża pewne nawyki i umiejętności szukania, które przydadzą się na przyszłość. Pozdrawiam ;)

4

dobra Mina do dobrej gry ;)

9

Polska mistrzem Francji.

219

Co Wy z tym, że Kapitan nie opuszcza statku? Pamiętajcie to jest tylko futbol. Messi tutaj nie ratuje nikomu życia, nie ucieka przed żadnym niebezpieczeństwem. On tylko reprezentuje kraj w DYSCYPLINIE SPORTOWEJ. Może i jest wybitny, wszyscy patrzą tylko na Niego, ale ja mu się szczerze nie dziwię. Przypominam, że jeszcze przed mundialem 2014 Leo był szykanowany i przez swoich kibiców. Nawet teraz podczas Copa słyszało się głosy takich jednostek jak Maradona, które krytykowały Leo, wręcz narzucając jakąś presję. Za co, po co? Do tego sam Messi narzekał na własną federację i sprawy organizacyjne. Bez kitu, może Messi ma jeszcze się tym zająć? Sama gra Messiego na turnieju bardzo dobra, ale co z tego skoro Argentyna co rusz w finale ma swojego Milika. Nieważne, że po raz kolejny Messi doprowadził Argentynę do finału, a przegrali go jak zwykle Jego koledzy. Znowu winą zostanie obarczony nie kto inny jak ten bez którego ta reprezentacja po prostu stanie się zwykłym przeciętniakiem. Są w życiu priorytety. Dla Messiego z pewnością najważniejsza jest rodzina, a nie ten rzekomy "statek". W takim przypadku nie tylko obrywa Messi, ale też żona i dzieci. Dam sobie rękę uciąć, że przez ogarniającą Messiego krytykę Antonella uroniła niejedną łzę. Zrozumcie, że futbol to nie wszystko. Można być geniuszem, można być Bogiem dla niektórych, ale nie można patrzeć wyłącznie na to pod tym kątem i wmawiać sobie, że On MUSI nadal grać w reprezentacji. NIE MUSI. Bo to tylko sport. Ja osobiście pewnie postąpiłbym tak samo z nadzieją, że nastąpią jakieś wewnętrzne zmiany w reprezentacji i wtedy rozważyć opcję powrotu. Na ten moment wybrałbym swój i rodziny spokój. Powodzenia Messi.

0

.............................

2

ja mieszkam na mazurach. Burza była godzinę temu. Potem Warszawa, bo Solorz mi powiedział, a że dziewczynę mam w Lublinie to wiem, że i tam się zbiera ;) stąd mój wniosek:D

ktoś zamieścił poniżej grafikę burzową to i by się zgadzało:
http://www.industry.siemens.com/services/global/de/blids/service/spion/seiten/spion_pl.aspx?ismobile=true

0

w dół.

4

a co dla tych co nie mają dużego pokoju?:D

0

Media Markt wyłączył euro Polakom.

2

nie wiem jak Ty, ale ja absolutnie nie płaczę, że Ronaldo zdobywa złote piłki nawet gdy na nie nie zasługuje. Komercyjny konkurs nie odzwierciedlający przeważnie realiów. Ktoś kto płacze z tego powodu, rozmawia o złotych piłkach przez cały rok najwyraźniej nie ma większych problemów w życiu. Ja to mam szczerze gdzieś ;) Myślę, że Messi tak samo ;)

35

Messi w nocy zagra by wygrać Copa America, a nie zaprzątać sobie głowę przereklamowanymi złotymi gałami.

10

Najlepszego ;)

tu życzenia składajcie, a La Ramblę proszę zostawić w spokoju, żebym mógł czasem coś wartościowego przeczytać ;) dziękuję ;)

2

współczuję Ci ;)

1

nigdy nie zrozumiem fenomenu LiS-a. Owszem fabuła powiedzmy stoi na jakimś poziomie, ale niestety tej niby grze to bliżej do filmu niż gry. Połowę czasu ogląda się cut scenki. Sama rozgrywka nic ciekawego nie wnosi. Zadania banalnie proste. Praktycznie to co robisz samemu można by obejrzeć również w formie filmu, bo właściwie wybiera się dialogi, albo dochodzi się do innego miejsca tylko klikając bez większego namysłu. Zadań jako takich na myślenie jak na lekarstwo. Do tego tak jak wspomniałem są na niskim poziomie, które nie wymagają praktycznie żadnego myślenia. Serio.. nie rozumiem tych wysokich ocen jeśli kategoryzować to w formie gry. Już lepiej odpalić jakiś walkthrough na yt kogoś kto płynnie przechodzi tą grę i po prostu oglądać, zapoznać się z fabułą niż marnować czas na przechodzenie tego, bo właściwie i tak tylko oglądasz. Ja żałuję trochę czasu poświęconego na tą niby grę, której bliżej niestety do filmu/serialu.

0

nadczłowiekiem w umiejętnościach piłkarskich, bo to akurat nie ludzkie ;) choć to i tak przenośnia. Co nie czyni go w mojej ocenie jako osobę przed którą mam się kłaniać. Bez przesadyzmu ;) oddać hołd, podziękować można inaczej. Nie upadłem na głowę i nie zamierzam. Wolę patrzeć w oczy niż na kolana ;)

2

wszystko wszystkim, ale ja nigdy bym nie klęknął przed Messim. W imię czego? może i jest nadczłowiekiem w umiejętnościach piłkarskich, ale ja za podczłowieka wobec niego się nie uważam. To tylko sport, a swoją dumę, honor i ambicje też trzeba mieć ;)

4

Przy takim wyniku jaki jest w meczu Niemiec z Irlandią Północną wątpię by nasza gra uległa zmianie. Dogramy tą drugą połowę wręcz na stojąco. Zaufajcie Nawałce ;) w meczach towarzyskich też to blado wyglądało, a nasi zagrali z Irlandią i Niemcami wręcz bardzo dobrze. Przed tym meczem tylko tragedia mogłaby spowodować, że byśmy nie awansowali do dalszych gier. Więc skład jest jaki jest i gramy to co gramy. W 1/8 jestem przekonany, że zobaczymy Polskę z tych dwóch pierwszych gier ;)

8

jak będziesz szukał powodów do rozstania to pokaż Jej ten komentarz:D

0

jest dla mnie różnica w oglądaniu większej ilości europejskich zespołów grających między sobą gdzie te zespoły są nastawione głównie na taktykę, a zespołami z różnych kontynentów jak afryka, azja czy ameryka południowa gdzie te zespoły bardziej cieszą się piłką. Grają z reguły słabiej niż większość zespołów z europy ale przynajmniej ta gra jest bardziej otwarta, dodają Ci gracze kolorytu turniejowi, a tutaj? nic się nie dzieje. Padają 1-2 bramki na mecz. Przeciętna ilość sytuacji bramkowych. Oglądam euro od 96 roku i na ten moment jest to najsłabsze euro jakie widziałem. Wszyscy poniżej oczekiwań, multum meczów grupowych i żaden mecz jeszcze nie sprawił bym przecierał oczy ze zdumienia. Wszystko toporne, nudne, męczące. Ot typowy futbol większości zespołów europejskich. Dlatego 24 drużyny na euro to dla mnie przesyt.

1

jest nudne, bo jest za dużo drużyn i wychodzą aż 4 zespoły z trzecich miejsc wiec mnóstwo zespołów też się oszczędza i kalkuluje. Dla mnie pomysł z 24 zespołami jest słaby. Zamiast oglądać na takiej imprezie tzw. hity to co chwilę oglądam zespoły pokroju Albanii czy Irlandii. Przez to kompletnie nie odczuwam, że oglądam mecze na jakiejś wielkiej piłkarskiej imprezie. Zawsze wolałem mistrzostwa świata mimo, że poziom niższy, ale była ta różnorodność krajów, jakiś inny klimat tego turnieju i mecze mi się zdecydowanie lepiej oglądało.

10

zabili go i uciekł.

0

Dziękuję za walkę Panowie :))

Milik chłopie.. ogarnij się..

Przekażcie mu to ;) pozdrawiam.

11

tylko proszę.. nie zrób sobie krzywdy z tego powodu. Rozumiem, że świat się zawalił, ale wierzę, że dasz radę.. Ostatecznie skonsultuj się z psychologiem. Podniesiesz się i będziesz silniejszy!! powodzenia.

0

Gratulacje Polacy :)

ps. Już widzę, że przybyło sezonowców:D

20

a potem w przypadku zwycięstwa będziesz się cieszył z całą resztą Polaków, którzy optymistycznie są nastawieni do tego turnieju. Nasz naród to jednak kraj smutnych ludzi, pełnych pesymizmu i hipokryzji. Polecam zrzec się obywatelstwa.

50

Mazurek Dąbrowskiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?