shinthps
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.fcbarca.com/sezon/terminarz
Mam propozycję ;) Przydałaby się aktualka, że gramy mecz 17 grudnia ;) zawsze zostawić można puste pole jeśli chodzi o przeciwnika ;) i info , że mecz ze Sporting Gijon zostanie przełożony.
11
Odpowiedz mi na pytanie, bo to zastanawiające, a że ja lubię badać naturę ludzką to nie mogę się oprzeć. Co Wami kieruje, żeby po raz enty pisać ten sam ironiczny tekst, który przejawia się w komentarzach co chwilę? Wynika to z chęci złapania poleceń, próby udowodnienia, że ma się poczucie humoru czy może po prostu jesteś jeszcze dzieckiem lub po prostu trollem? Nie jest to osobisty atak, a po prostu obserwacja mentalności sporej ilości kibiców Barcy od jakiegoś czasu ;)
1
ta fota to z jakiegoś piłkarskiego scalenia niczym z db?
i tak nie wyjdzie.. Iniesta rąk nie wystawił.
1
złote maliny to jedyna gala, na której powinien znaleźć się pan w białej koszulce. Pocieszające w tym wszystkim jest niemalże pewne pierwsze miejsce naszego geniusza urodzonego w Rosario. Szkoda Suareza, ale cóż.. poziom wiedzy niektórych ludzi związanej z futbolem zawodowo jest przerażający.
0
Drogie dzieci. Walka Mameda i Materli może się odbyć dziś, a może też i jutro. Stawiam na to drugie. Godzina? Spytajcie Nostradamusa.
2
http://www.fcbarca.com/66936-z-rsss-o-utrzymanie-momentu,dyskusja-4120052.html
dziękuję :)
0
Skromne 4:0 poproszę ;)
0
rozumiem, że statystykę wyciągnąłeś po jednym spotkaniu? Prawdziwy ekspert rodem z początków Eleven.
0
Kupiłby.
0
Siema. Ktoś się orientuje gdzie w Lublinie będzie można obejrzeć El Clasico? Akurat w tym czasie będę tam przebywał. Niby zawsze pojawia się news z pubami w tych większym miastach ,ale nie o każdym mieście jest wzmianka ;)
8
wyczerpałeś temat. Nie ma już nic więcej do dodania. Świat dzięki Twojej profesjonalnej ocenie sytuacji jest bezpieczniejszy. Prowadź lud ku lepszemu dobru!
1
Przyglądając się wcześniejszym decyzjom Lucho co do powrotu zawodników po kontuzjach śmiem twierdzić, że Leo nie zagra w klasyku, a jeśli nawet to z pewnością nie od początku meczu. Ja osobiście nie wpuściłbym Messiego jeszcze w tym spotkaniu. Głównie ze względu na to, że Leo mógłby być łakomym kąskiem dla drapieżników z Madrytu,a także pewien komfort wynikający z 3 punktowej przewagi i solidnej gry drużyny.
Kuruj się Mistrzu i pierwszy krok, sprint wykonaj na Camp Nou ;)
28
Byle bez kontuzji. Rezultaty eliminacji to drugorzędna sprawa ;) Choć liczę na zwycięstwo Argentyny w bezpośrednim pojedynku z Brazylią.
16
jest i film ;)
2
Brawo dla Zielonych ;) Niebiescy co najwyżej w Smurfach mogą grać. Dobranoc.
8
ten mecz jest na poziomie klasyków ligi angielskiej:P
0
córka Valdesa poniżej?:P
2
Wasze komentarze osiągnęły poziom żenady.
1
Suarez z zabieraniem się z piłką jest naprawdę genialny.
1
Suarez, bierz przykład z Messiego i jak coś świętujesz to koniecznie hattrickiem ;)
0
Messi teraz gole w domu strzela ;)
0
nie nazywaj nas ogórkami ;)
6
Okiem eksperta stwierdzam, że remis do przerwy. Czyli jeszcze nie przegraliśmy i wciąż możemy wygrać. Pozdrawiam i może napiszę po meczu.
2
Messim to Ty panie Ronaldo nie jesteś ;)
0
Koperta poszła pod stołem i chwilowo wyłączyli transmisję.
19
RM- Referee Madrid
1
czy to jest ta akcja?
nie.. to nie jest ta akcja:P
0
dobrze, że sędziowie będą z nami podczas GD :trollface:
2
Wesołe kawałki puszczają tam na stadionie. Opening z Drużyny A :D
1
jestem w szoku, że tak powiem.