2

takie obrony to tylko u Wakabayashiego widziałem ;o

1

tam po lewej stronie w obronie Celty to ktoś gra?

4

"może złapać regularność jeśli będzie grał regularnie".

Dziękuję za oświecenie Panie Komentatorze z Eleven:P

0

Podobne barwy jak piłka z meczu Polska- Irlandia. Tamta chyba ciut bardziej czerwona była aniżeli pomarańczowa. Niemniej podobają mi się te nowe sezonowe wzory tych piłek ;)

edit:

albo to i ta sama nawet :P :
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/mecz-polska-irlandia-2-1-galeria-zdjecie,iId,1941695,iAId,176098

0

Koepke- Lizarazu, Thuram, Puyol, Cafu- Vieira, Iniesta, Zidane, Ronaldinho- Henry, Klinsmann

Ciężko mi zestawić linię pomocy, ale Ci grajkowie należą do moich ulubionych :P

39

starczyłoby Thiago Silvie na wyżywienie rodziny? Powątpiewam.

2

owszem są ludzie kończący podstawówkę, a nawet coś więcej ;) i wyobraź sobie, że akurat jestem po prawie, a sam w tym roku dostałem się na aplikację radcowską. (Wiem, żaden wyczyn i o niczym wielki nie świadczy, ale jakąś tam wiedzę, podejście mam ;) ) To co na razie widzę jest niczym nie poparte. A jak widzę komentarz pana adwokata mówiący o tym, że ciężko będzie o twarde dowody w sprawie to wybacz.. nie pozostaje nic jak tylko się uśmiechnąć i stwierdzić, że ktoś tu ma na celu wywołanie szumu, który pewnie niczym się nie skończy prócz jakiegoś ubytku na wizerunku klubu z Madrytu ;) uwierz mi, że chciałbym się bardzo mylić co do moich słów ;)

28

"Jacinto Vicente przyznał, że może być trudno o twarde dowody w tej sprawie.."

czyli zgłaszamy, ale dowodów nie mamy. No to brawo.

Ktoś chętny złożyć zbiorowy pozew przeciwko Realowi? Nie wiem w jakiej sprawie jeszcze, ale coś wymyślimy.

11

"wiedziałem", "miałem rację" " Real to zło", "wszystko wina Pereza", na stronie Realu: "Barca chce wymusić decyzje na sędziach przez ich problemy z kontuzjami i słabą grą", " Barca chce wygrać mecz na lewo", "Katalońskie wymysły" itd itd.

kuźwa dzieci ogar.. Jeszcze nic nie wiadomo, czy to prawda, kto za tym stoi, kto ma w tym jaki cel i o co tu tak naprawdę chodzi. Choć nie ukrywam, że gdyby okazało się to prawdą to niezmiernie by mnie to ucieszyło ;) niemniej wstrzymam się z jakimkolwiek osądem, bo równie dobrze ta cała sprawa może być wymysłem z naszej strony.

10

Mamy bez kitu fenomenalną drużynę. Nie dość, że połowa składu kontuzjowana, w tym Messi i Iniesta, tracimy od groma bramek, w formie to mamy może ze 3 zawodników, do tego bardzo ciężki terminarz na samym początku, to i tak prowadzimy w grupie LM, a w La Liga dotrzymujemy kroku punktowo. Drżyjcie Europo, bo problemy kadrowe z czasem się skończą, wróci też forma, a na wiosnę terminarz w La Liga będziemy mieli teoretycznie łatwiejszy od wielu rywali co pozwoli na spore rotacje przed kluczowymi spotkaniami w lidze mistrzów. Panowie mogliby się pokusić o jej obronę ;) Oby moja wiara w ten zespół nie została szybko sprowadzona do ziemi, ale skoro teraz dajemy względnie radę to czemu nie potem? ;)

0

to że forma wróci to nie wątpię tylko co to ma do tego o czym mówię? i do tego gubisz się pisząc najpierw o powrocie formy, potem mi insynuujesz że czegoś nie rozumiem, że nie mozna ciągle grać na wysokim poziomie. Misz masz w Twojej wypowiedzi połączony z jakimś atakiem i lekko agresywną formą Twojej treści tak więc podziękuję kontynuowaniu tego wątku i życzę miłego dnia ;)

2

skoro uważasz, że nie ma co poprawiać i wszystko opierasz na powrocie (właśnie powrocie) Leo i Andresa i taktyce rodem z notatnika Taty Martino, czyli gała na Messiego, a potem się zobaczy to powodzenia ;) Nasza obrona wygląda fatalnie i żadne "gra o honor", mobilizacja nie sprawią, że raptownie zaczniemy w obronie grać naprawdę dobrze. Mało to razy nawet gdy nasza obrona prezentowała się dobrze to i tak Real stwarzał mnóstwo okazji do zdobycia bramek? Często więcej niż my. Prędzej uwierzę, że Real znowu zacznie strzelać na potęgę niż my zaczniemy solidnie grać ponownie w obronie. Tu trza coś zdziałać, a nie wierzyć ślepo, że samo się naprawi, bo zbliża się mecz z Wielkim Rywalem. No niestety. To nie fifa ani fm ;) Ruszamy się jak czołgi, jesteśmy mało zwrotni i takich braków w głowie nie da się nadrobić.

2

tylko 6 drużyn z La Liga ma więcej straconych bramek niż my ;o Lucho.. (może przeczytasz :D) ogarnij to, bo za miesiąc Real może wziąć słodki rewanż za 2010. Real się zmobilizuje na ten mecz i w ofensywie będą wyglądać dobrze. W obronie trzeba jednak czegoś więcej czego zwykła koncentracja i mobilizacja nie zrekompensuje.

2

Witam ;) tym razem nie zdążyłem zrobić tej kawy :) tak trzymać ;) pozdrawiam

0

Pique jedyne czym zabłysnął to nogami.. koślawymi swoją drogą.

0

ogólnie to nie ogarniam jak można zaliczać takie skoki i spadki formy jak u Pique. U Lucho nnjpierw gra jak obrońca ekstraklasy, po czym wskakuje na poziom, w którym można śmiało określić go jako najlepszym obrońcą na dany moment na świecie i potem znowu spadek do poziomu żenady.

0

Po meczu zawieszą sędziego dyscyplinarnie za przyznanie zbyt dużej ilości rzutów karnych.

1

Udam ze tego nie widziałem..

0

Ronaldinho walnal by elastico i minął obrońcę na miejscu Neymara. Widziałem to w myślach.

1

Zwiększyć bramkę! Zmniejszyć bramkarza!..

0

niemniej we wtorek BATy nieuninknione Panie Jermakowicz.

1

ratuj się póki możesz i nie kalecz oczu ligą angielską ;) do tego bazyliszek Van Gaal i wzroku już nigdy nie odzyskasz. Ja tam z wielką chęcią oglądam jak Grzmot wali fochy, skacze do basenu i pływa kraulem.

0

Droga redakcjo.. a kawa? moja poranna już wystygła.

4

Włączyłem sobie drugą połowę Tot-Liv i takiej nudy, chaosu to dawno nie widziałem. Drużyny z dołu tabeli w La Liga stoją na wyższym poziomie jeśli chodzi o organizację gry. Tragedia. Liverpool jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo nowy trener, pewnie inne założenia taktyczne, ale i tak.. ciężko się to ogląda.

0

Po Gran Derbi z największą chęcią siadam do oglądania właśnie meczu z Rayo ;) Liczę na szybki mecz, z dużą ilością fajnych, składnych akcji z obu stron i oczywiście naszą wygraną przypieczętowaną jakąś 2-3 bramkową różnicą ;)

3

te dzieci ciągle śpią. Nie ma co się dziwić. Taty nie ma w tv to nie ma co oglądać ;)

15

Większość użytkowników tej strony. To skupisko niespełnionych trenerów, znawców fm-a od podszewki, przeprowadzający w głowie milionowe transfery. Gdyby tylko dostali szansę zatrudnienia w renomowanych klubach co roku zdobywaliby tryplet.

Wybacz mój ironiczny komentarz ;) czasem nie mogę się powstrzymać ;)

0

Cały mecz to ciężki dylemat, ale pierwsza połowa meczu to z pewnością występ przeciwko City u siebie w zeszłym sezonie LM. Nie wierzyłem w to co widzę.

1

a wczoraj dokładnie po zobaczeniu rezultatu Argentyny z Paragwajem pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to ta, że nie zdziwię się jak będą prosić Leo o szybszy powrót..

Komu powróżyć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?