0

odechciewa się oglądać powoli piłki nożnej..

1

sok z gumijagód, smerfojagody, szpinak Popeya czy może Senzu (fasolka) z dragon balla? co polecacie na przetrwanie w te zimne noce i dnie? czy macie jakieś inne propozycje?

24

Dopóki nie skorzystałem z Facebooka, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów
;)

64

ja Tobie życzę żebyś o 24 przemówił własną twórczością ;) Wesołych

16

Tak. Można i tak, bo to tylko mecz ;) tylko. Kiedyś trzeba też spędzić dłuższy czas z rodziną, a jak nie teraz to kiedy? tym bardziej, że Pique będzie kluczowy jeśli mamy walczyć na trzech frontach. Niech odpoczywa i naładuje akumulatory. Pozdrawiam.

5

Standardowo jak co roku : Smacznego ;)

0

w nowsze fify nie gram;) 07 grywam pare meczów ze swoim dobrym kolegą z fify z raz na dwa-trzy lata obecnie:P ogólnie rzuciłem to ;)

0

jak w tym roku? w latach 2007, 2008 grywało się mnóstwo turniejów online. Nawet po paru latach gdy siadłem ponownie to niewiele się zapomniało i nadal grywałem na solidnym poziomie. Dla niektórych gram najlepiej w fifę 07 w naszym kraju. Ale to już stare dzieje.

0

fifa 07 ;) skromnie napiszę, że czołówka graczy w tę grę w Polsce ;) na arenie międzynarodowej niestety nie miałem okazji się zmierzyć.

1

odbył się jakiś przyjacielski meczyk: przyjaciele Neymara vs Przyjaciele Robinho czy coś takiego:



tutaj popisy Neymara z meczydła ;)

a tu chyba najciekawsza, najśmieszniejsza akcja:

0



;)

0

wiele rzeczy się robiło ;) ale to już stare dzieje ;) niemniej da radę.

0

easy;)

9

Chcieliście Roberto w bramce Barcelony, no to macie:P

0

najbardziej niesprawiedliwa nagroda w historii footballu.

0

ustawione jak bramki Ramosa w 90 + minucie.

22

Już wkrótce :

„Ta, ta, jestem pedałem, i to bez hajsu, ciulu”.

1

Bez Douglasa ta Barca nic nie gra..

14

Hokus Pokus Czary Mary, z klątwą Anoeta dziś się żegnamy.

0

Obecnie co strzał w bramkę to gol :D

nieaktualne :D

1

No to ze spokojem czekam, aż Legia wyjdzie na prowadzenie :D

21

Gdyby Magiera rozpoczął od pierwszej kolejki w LM to jeszcze by o wyjście z grupy powalczyli z takimi wynikami:P

0

Warszawski Ronaldinho :D

2

Nie zapominajmy o House of Cards ;) gdzie obecnie gra kolejną wybitną rolę ;)

2

"Intymne miejsce na wzgórzu" Cristiano w takim miejscu?;o

4

a teraz wyobraź sobie Ronaldo w Barcie. Wtedy to by nam gwizdali karne...

0

フォワード jest najlepszy:P

59

W końcu Japończyki nam solidnie podziękowały za te transmisje klasyków o 16 :P

0

Bardziej w tym "cudownym" woleju podobało mi się jak odkleił się od obrońcy. To trzeba przyznać było ładne, bo stworzyło mu sytuację, w której oddał strzał jak na treningu.

27

"Poniżej czytamy o Cristiano, który poprowadził Portugalię do zwycięstwa nad Łotwą. "

haha, dobre:P 'łotwa' drużyna to i ustrzelił ;) zobaczym w weekenda gdy będzie 'trudna' drużyna:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?