shinthps
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
odechciewa się oglądać powoli piłki nożnej..
1
sok z gumijagód, smerfojagody, szpinak Popeya czy może Senzu (fasolka) z dragon balla? co polecacie na przetrwanie w te zimne noce i dnie? czy macie jakieś inne propozycje?
24
Dopóki nie skorzystałem z Facebooka, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów
;)
64
ja Tobie życzę żebyś o 24 przemówił własną twórczością ;) Wesołych
16
Tak. Można i tak, bo to tylko mecz ;) tylko. Kiedyś trzeba też spędzić dłuższy czas z rodziną, a jak nie teraz to kiedy? tym bardziej, że Pique będzie kluczowy jeśli mamy walczyć na trzech frontach. Niech odpoczywa i naładuje akumulatory. Pozdrawiam.
5
Standardowo jak co roku : Smacznego ;)
0
w nowsze fify nie gram;) 07 grywam pare meczów ze swoim dobrym kolegą z fify z raz na dwa-trzy lata obecnie:P ogólnie rzuciłem to ;)
0
jak w tym roku? w latach 2007, 2008 grywało się mnóstwo turniejów online. Nawet po paru latach gdy siadłem ponownie to niewiele się zapomniało i nadal grywałem na solidnym poziomie. Dla niektórych gram najlepiej w fifę 07 w naszym kraju. Ale to już stare dzieje.
0
fifa 07 ;) skromnie napiszę, że czołówka graczy w tę grę w Polsce ;) na arenie międzynarodowej niestety nie miałem okazji się zmierzyć.
1
odbył się jakiś przyjacielski meczyk: przyjaciele Neymara vs Przyjaciele Robinho czy coś takiego:
tutaj popisy Neymara z meczydła ;)
a tu chyba najciekawsza, najśmieszniejsza akcja:
0
;)
0
wiele rzeczy się robiło ;) ale to już stare dzieje ;) niemniej da radę.
0
easy;)
9
Chcieliście Roberto w bramce Barcelony, no to macie:P
0
najbardziej niesprawiedliwa nagroda w historii footballu.
0
ustawione jak bramki Ramosa w 90 + minucie.
22
Już wkrótce :
„Ta, ta, jestem pedałem, i to bez hajsu, ciulu”.
1
Bez Douglasa ta Barca nic nie gra..
14
Hokus Pokus Czary Mary, z klątwą Anoeta dziś się żegnamy.
0
Obecnie co strzał w bramkę to gol :D
nieaktualne :D
1
No to ze spokojem czekam, aż Legia wyjdzie na prowadzenie :D
21
Gdyby Magiera rozpoczął od pierwszej kolejki w LM to jeszcze by o wyjście z grupy powalczyli z takimi wynikami:P
0
Warszawski Ronaldinho :D
2
Nie zapominajmy o House of Cards ;) gdzie obecnie gra kolejną wybitną rolę ;)
2
"Intymne miejsce na wzgórzu" Cristiano w takim miejscu?;o
4
a teraz wyobraź sobie Ronaldo w Barcie. Wtedy to by nam gwizdali karne...
0
フォワード jest najlepszy:P
59
W końcu Japończyki nam solidnie podziękowały za te transmisje klasyków o 16 :P
0
Bardziej w tym "cudownym" woleju podobało mi się jak odkleił się od obrońcy. To trzeba przyznać było ładne, bo stworzyło mu sytuację, w której oddał strzał jak na treningu.
27
"Poniżej czytamy o Cristiano, który poprowadził Portugalię do zwycięstwa nad Łotwą. "
haha, dobre:P 'łotwa' drużyna to i ustrzelił ;) zobaczym w weekenda gdy będzie 'trudna' drużyna:P