O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi, Iniesta, Rakitic, Arthur, Frankie de Jong
  • Ulubione zespoły FC Barcelona i Arsenal Londyn
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 3160
  • Liczba komentarzy 69
  • Polecenia 40

Komentarze

0

„Syty głodnego nie zrozumie” - Elita, która większość swojego życia spędza w swoich luksusowych willach, a świat szarego człowieczka obserwuje zza kierownicy swoich luksusowych aut, najwyraźniej nie dostrzega ryzyka rozprzestrzenienia się koronawirusa wśród większych zgromadzeń ludzi (precyzując - zwyczajnych ludzi, bo takich mają głęboko w d...nosie).

2

Ocena Semedo identyczna jak Firpo ehhhh..... no comment :-/

0

@Suzu Moim zdaniem faul Fekira na Arthurze również powinien być odgwizdany jako karny, więc w sumie 2 nieodgwizdane karne.

2

@T^L Gejem nie jestem, ale muszę to powiedzieć - KOCHAM CIĘ drogi kolego :D
Po innych odpowiedziach widać, że poglądy na temat sytuacji w klubie idealnie wpisują się w nastroje społeczne niczym ideologia (z tym że po jednej ze stron są argumenty i własna opinia/analiza odnośnie pewnych kwestii, a z drugiej prymitywny język oraz prostackie zachowanie - ręce opadają).

1

"Uderz w stół, a nożyce się odezwą"

Zobacz wszystkie

3

Sid Lowe (hiszpański korespondent Guardiana): "Hiszpański futbol. Grają geniusze, zarządzają idioci"

3

Czytając czasami komentarze niektórych "ekspertów" (zwłaszcza na temat Rakiticia), utwierdzam się w przekonaniu, że prezentują oni najwyraźniej dwucyfrowy poziom IQ.
Natomiast czytając twój komentarz drogi kolego, wraca mi wiara w użytkowników tego serwisu. Mając jednocześnie nadzieję, że jest więcej osób twojego pokroju, czyli trzeźwo i logicznie myślących oraz rozsądnych. Brawo i jeszcze raz brawo, świetna analiza(komentarz) :)

3

Redakcja zachowuje się tak jakby nie śledziła wszystkich spotkań zespołu, a Rafinia to co (bliżej mu do napastnika a nie do pomocnika), Sergi również świetnie sobie radzi na skrzydle, Firpo w Betisie (o ile dobrze wiem) grał często jako skrzydłowy.

3

Brawo, w końcu ktoś obiektywny.

2

Ocena Semedo identyczna jak Firpo ehhhh..... no comment :-/