1

Trofea, srofea...tu gra wygląda dramatycznie. Zero fizyczności, zero pomysłu...zajechani na treningu czy nieprzygotowani do sezonu. O co tu chodzi? Jestem z FCB od 27 lat i naprawdę chyba Rochembaki i Oleguery grały lepszy futbol dla oka, z całym szacunkiem...Szkoda, czekamy na lepsze czasy, oby nie tyle co na nowych Bulls...

14

Nie ma co płakać nad obroną. Wczoraj natomiast było ewidentnie widać jak na dłoni co znaczy De Jong. Nie było łącznika obrony z atakiem. Kolesia, który potrafi biegać z piłką. Będzie dobrze:).

0

16

Zwykły układ Laporty z firmą "Messi", żeby każdy wyszedł z twarzą:). Wg mnie Messi już klepnięty przez Arabów.

0

Winę ponosi MU, bo był lepszy jako zespół.

0

Możemy dziś odpaść i to nie jest najgorsze. United w chwili obecnej gra świetną piłkę i trzeba im to oddać., a mu nas pechowo trafiliśmy z absencjami. Najbardziej boję się konkretnego lania i tego uczucia, które towarzyszyło mi po i w trakcie meczu z Liverpoolem...Jakoś nie widzę u nas atutów, ale wierzę, że Xavi coś wymyśli i nie stracimy głowy podczas presingu MU.

0

Cześć, jestem z synem w Barcelonie. Poleci ktoś miejsce, w którym można obejrzeć mecz z Żółtą Łodzią Podwodną w towarzystwie kibiców katalońskich .Jakiś klub,etc . Dzięki

1

Hej, będę przebywał w BCN od 9 do 13 lutego, podpowie ktoś czy jest jakaś szansa zobaczyć trening pierwszej drużyny piłkarskiej, ewentualnie gdzieś zaczaić się przed treningiem po autograf. Będą z dziećmi i chciałbym ich trochę uszczęśliwić, meczu niestety nie będzie. Z góry dziękuję:)

3

A mnie ciekawi, co szepnął Xaviemu do ucha podczas zmiany:)

0

@Bananowysong dobre, chciałem to samo napisać:) Ile można.

0

@MESSIah16 z całym szacunkiem dla ciebie, ale niech mój syn przeżywa grę swojego ukochanego klubu jak chce, niech płacze ze szczęścia i smutku. To jego sposób. Liczył i wierzył, podobnie jak ja, że wyjdziemy z grupy. A nic na to nie wskazuje. Niestety prawdą jest, że nasza legenda przyczyniła się do wczorajszego wyniku. Pozdrawiam.

1

Najbardziej to serce się krajało, jak mój syn 16 letni ryczał jak bóbr, powtarzając "tato ty już wiesz co to znaczyć wygrać LM z Barceloną, a ja ciągle cierpię co roku to samo..." Szkoda, że taki "Piket" tego nie widział. Ilu kibiców tak samo przeżywa i cierpi. Wiem, to tylko sport, ale dla niektórych to jest bardzo istotna sfera życia.

0

Zamówiłem pierwszy i trzeci komplet, wersję kibicowskie z Lewym oczywiście. Pierwszy komplet zamówiony 8 sierpnia, dopiero wczoraj dostałem info z Hiszpanii, że spakowali. Trzeci komplet natomiast zamówiłem jakoś 10 dni temu i doszedł wczoraj. Będzie na pamiątkę:)

0

Hej, zamawiał ktoś koszulkę Lewego z Barca store? Ile czasu czekaliście? U mnie już blisko dwa tygodnie i cisza, a syn nogami przebiera:)

0

@against_modern_football orientujesz się, czy jeśli chcę kupić pakiety również dla moich synów to muszę im założyć konto? Założyłem dla siebie konto, ale można kupić tylko dwa pakiety...

0

Witam, pytanko dot. meczy ligowych w środku tygodnia. Mecz zaplanowany w chwili obecnej na środę może być rozegrany we wtorek, środę lub czwartek czy bardziej środa, czwartek?? Nie pamiętam lat ubiegłych. Pozdrawiam.

7

@Recha_0684 jestem tego samego zdania:). Najpierw sznurowadła, później kontrakt:)

1

@Dalhi jestem podobnego zdania. Jednak pomijając ekonomię i finanse Barcelony, to z punktu widzenia polskiego kibica Lewandowski w Barcelonie to świetna sprawa.

5

@BoreekxD przede wszystkim wyraziłem swoją opinię, cieszę się, że Ciebie rozbawiłem, śmiech to zdrowie. Pozdrawiam.

7

Szczerze, wpatrując się razem z synem we wczorajszy mecz LM odczuwaliśmy zazdrość dot. jakości piłki nożnej oferowanej przez Real i Manchester City. Ktoś powie, że błędy, niewykorzystane okazje...pełna zgoda, ale jakość gry lata świetlne przed tym co oferuje nam w chwili obecnej nasz ukochany klub. Trzymamy kciuki, że może nie za rok, ale dwa wrócimy na właściwe tory.

3

@Rewolucja123 na ten moment nie można kupić wejściówek przez oficjalną stronę www.fcbarcelona.com więc apel słuszny.

0

A bilety jutro w kasach będą, albo cos u konika? :)

0

Orientuje się ktoś, czy można będzie kupić bilety w kasie na jutrzejszy mecz Eintrachtu z FCB? Ewentualnie koniki?:) Są jakieś szanse? Ma ktoś doświadczenie?

17

Brawo RK, rób swoje. Ja w ciebie wierzę.

1

Zwolnienie RK to błąd. Facet ma skład po "wielkim przewrocie" w klubie, gdzie odeszło wielu kluczowych graczy. Powinien dostać zaufanie od nas kibiców i działaczy. Nie bawmy się w ekstraklasę. Każdemu kibicowi ciężko się w tej chwili patrzy na drużynę, ale zmiana na tym etapie nic nie da. W tym sezonie nie ugramy nic, to było jasne, zresztą nikt w klubie z tym się nie krył. Potrzeba stabilizacji i czasu, bez nerwowych ruchów. Takie jest moje zdanie. Oczywiście zdaje sobie sprawę z presji wyniku, kasy, mediów, ale zmiana trenera "dziś" będzie chwilową euforią. Pozdro

0

Do znawców tematu:). Będzie za m-ca szansa kupić bilet na mecz z Realem w kasie lub przez stronę klubu czy marzenie ściętej głowy? Chciałbym zabrać synów na mecz. Pozdrawiam.

1

@Majtek a orientujesz się czy niezaszczepieni są wpuszczani na stadion?

1

Orientuje się ktoś, gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz z Bilbao w Poznaniu. Jestem z rodziną i chętnie bym obejrzał przy piwku. Pozdrawiam

52

Jako dorosły chłop (44 lata) i wierny kibic (23 lata) powiem tak: życzę Messiemu sukcesów i zdrowia, nie mam mu nic za złe, a wręcz przeciwnie, ponieważ on jako członek FCB dał mi wiele radości. Bez zmian jednak, całym sercem kibicuje dalej FCB, bez względu kto grał, gra czy będzie grał. Pozdrawiam. VAMOS!

1

@MrCental dokładnie!

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?