28

Piłka to biznes. Trzeba grać brudno, mieć znajomości i być trochę szalonym. Laporta się na tym zna, Bartkowi podpowiadali nieudacznicy. Cygaro z Raiola, golfik z Mendesem i transfer fichado, a Font jest nijaki. Już popełnił PRowy błąd z Koemanem i tylko pokazuje to, że gość nie zna się na tym biznesie, w którym chodzi o wygrywanie.

0

@Majkel34 czytałem książkę o anty terrorystach i ta ustawa dotyka też gości co pracowali w AT za milicji, a nie byli złymi ludźmi.

5

Gra bez 9 nie ma sensu. Były dośrodkowania przed końcem meczu, to większość stała na 11 metrze i nikt nie zechciał wbiec na piłkę.

2

Bez skrzydłowych to jest żart.

1

@norbi77 Pamiętam jak przechodził do Bayernu, to większość przepowiadała mu ławeczkę, a teraz jak się szczycą, jak to można jakiegoś "gówniarza" do Lewego porównywać, e łe łe łe. XD.

1

@budel17 Tak trzeba robić. Oni zarabiają grube miliony, a nasza złość po meczu na nic się zdaje tak naprawdę.

0

@Pilka_jest_okragla Jak grał w Barcelonie to gość go ostro potraktował i miał dość poważną kontuzję.

0

Rok temu jeszcze Mbappe mieli w planach na wypadek fiaska Neya. Ja chce Ferrari, nikt mi nie zabroni tak jak im. Gorzej móc to zrobić.

2

@ProMILs właśnie o to chodzi. Ramos jest wysoko w rankingach, bo strzela bramki, a to też jest leszcz pod swoją bramką. Wazne, by strzelić o bramkee więcej i wygrać mecz, gdzie Lenglet tego nie potrafi.

1

@RosjaninBut Ciągle z tymi przestrzeniami... Barca grała z Liverpoolem i nie istniała, a z tego co czytam, to Barca powinna być mistrzem małej przestrzeni. Dość zawodników pasujących do filozofii Barcelony. Barca chce najlepszych na świecie, a nie tylko pasujących.

3

U Laporty jak na razie jest więcej konkretów niż u Fonta.

1

@macio_944 Jak grałeś w RDR 1 to nie powinieneś się odbić od powolnego tempa. Cyberpunk też będzie kozacki, drugiej takiej gry też ponoć ma nie być.

7

Mingueza ma jaja. Dobry obrońca. Takich nam brakuje.

0

@BarcaInfo Jest dużo hałasu, bo gwiazdeczki od Bartomeu wyciągały grube hajsy za kontrakty, a potem im się grać nie chce.

2

Prawdę mówiąc to nikt z nas nie spuściłby tak Barcy jak Bartek. No to jest niemożliwe. Gość się ewidentnie nie interesuje piłką nożną, a jego giermkowie nie ogarniali rynku w ogóle.

0

Tragiczny mecz. Nie widzę w ogóle pozytywów.

2

Ten skład będzie grał lepiej niż "podstawowy" z wielkimi gwiazdami. Może i w takim Getafe gra lepszy napastnik niż u nas Braithwaite, ale to podobny poziom umiejętności na pewno, a Getafe ograło Barce 1:0.

0

@MESSIah16 Trochę tego nie rozumiem... Przecież osoby zaszczepione nie mają się co bać zarażonych, nie? To po co taka segregacja. Niektórzy nie będą się chcieli zaszczepić i móc umrzeć jak zachorują, a niektórzy się zaszczepią i tyle ;D

0

@MESSIah16 Wiele osób wymaga od piłkarzy, by zaczęli już robić różnicę w wieku 18-20 lat, ale nie każdy ma predyspozycje, by grać w tym wieku na takim poziomie. Większość zaczyna mieć formę w wieku 25-30 lat.

1

@Coutinho007 W sumie jak teraz patrzę na De Jonga to czy Denis był taki zły? Potrafił zrobić różnicę chociażby dryblingiem, a De Jong totalnie nic teraz.

0

@Rewolucja123 Nie miał znakomitego dryblingu!? Co masz na myśli, że nie miał znakomitego dryblingu? Jaka skala jest tej oceny? Znakomity drybling ma Messi, a Xavi już bardzo dobry?

Powód? Raz na jakiś czas rodzą się geniusze z szóstym zmysłem :)

0

Będzie śmiesznie jak taki Fernandes pokaże się z lepszej strony niż De Jong :)

0

@BarcaInfo Przecież w rezerwach są obrońcy... NA CHU wypożyczać?!

2

Koeman narzeka na napięty terminarz, ale po to się ma całą kadrę piłkarzy, by nimi inteligentnie zarządzać. I piłka jest wtedy ciekawsza, bo rezerwowi mogą się pokazać. W takich sytuacjach wychodzi kunszt trenera, a nie - 14 piłkarzy wykorzystywanych przez cały sezon. Wiadomo u jakiego trenera tak było. Jeszcze chłop zrobił rotacje w przedostatnim meczu, że nawet takich w FM się nie robi xD, i zaprzepascil szansę na zapisanie się w historii jako jeden z lepszych trenerów, tym bardziej jak człowiek spojrzy co teraz się dzieje.

3

@KmN skad weźmiesz tyle kasy.

0

@Nerazzurro nie mam pojęcia jak on to robi.

0

Do osób trenujących kalistenike. Proszę o jakieś wskazówki jak wplątać trening statyczny do siłowego, bo ja nie mam pomysłu. Dodać kolejny dzień ćwiczeń na sam początek?

0

@ProMILs No i teraz trzeba będzie albo wdrożyć młodych graczy, albo kupować samych średniaków, bo drugi taki Haaland za 20 baniek do wyjęcia się nie trafi. Szkoda, że same święte krowy u nas grały.

5

@Pilka_jest_okragla Bezradni pomocnicy Atletico vs Puig. Partey przy nim wyglądał jak junior, który biega za starszym kolegą, by odebrać piłkę. Coś pięknego. Szkoda tylko, że grzeje sofę w domu, bo zjada De Jonga, a chłop nie kosztował 80 mln €.

3

@marcin000019 Jak sobie nie poradził. Dobrze grał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?