pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kubsoleon Wolałbym Silve - gracza na lata niż Messiego na rok czy dwa
2
Sędzia przeoczył?
2
@BARCA1899Messi Biedni jesteśmy. Tylko przeciwko nam są zawsze sędziowie a inne drużyny nie łapią kontuzji
5
0
Jakie przywileje jako można dostać jako socio związane z biletami? Zawsze mam w tym przypadku pierwszeństwo zakupu? Widziałem że wystarczy opłacić składkę i złożyć wniosek przez neta więc zostanie to sprawa dość prosta
0
@TR3YWAY Też z chęcią bym zobaczył kogoś z nazwiskiem ale broń boże Allegri czy Tuchel. Pierwszy to beton ala Valverde x100 a drugi to konfliktowiec.
0
@Ali3231 Ale nie szukajmy na rynku podobnego profilu. Po cholerne grać to samo i stojanowa. Czemu nie możemy dać szybkiego czarnego konia do przecinania piłek? Ciągle staramy się grać po Barcelonsku szukać piłkarzy z DNA i ciągle ponosimy klęski
0
@DonAndresFCB Ja już to wiedziałem przy Romie jak nie wcześniej. Przecież było widać gołym okiem wypalenie drużyny a zwłaszcza Busiego, Pique czy Alby z Rakiticem. My zamiast ich pożegnać to daliśmy nowe kontrakty. Od 2017 roku były alarmy o zbyt wysokich placach i limitach i perspektywa Milanu.
2
@macio_944 Wierze ze rzucimy wszystkie siły na ligę. W LM nie oszukujmy się ale szans nie ma i trzeba to chłodno przekalkulować.
7
@Antimadridista_WR Na tej stronie przecież istnieje przekonanie że każdy gracz który u nas gra to topka a w innych drużynach grają ogórki i po prostu pech nas prześladuje.
Najlepsze były porównania do kadry Bayernu czy City na początku sezonu. Było to tak samo absurdalne jak Fati vs Vinicius
0
@Cochise Aż mój stary który Barce ogląda raz na ruski rok ostatnio do mnie zadzwonił bo był w szoku że tak głupiego piłkarza za swojego życia nie widział. Dembele to nie jest materiał na piłkarza do 1 składu ani ktoś na kim można opierać atak a w tej chwili to właśnie robimy bo nie mamy też wyboru.
3
@Cvzx oby nie. Do dziś nie rozumiem uznawania Lucho za świetnego fachowca mimo mojego uwielbienia do jego osoby. Za jego kadencji wygraliśmy historyczny tryplet i dublet ale dobrej gry było z 12 miesięcy.
0
@Nihas Valverde mial 5lat młodszych zawodników z trzonu
0
@Kgorecki2500 Za dużo drużyn będzie zbyt silnych dla nas - Lazio, Juventus, Rennes, Monaco, Ajax, Szachtar, Milan, Arsenal, Sporting i pewnie kilka innych
2
Zgadzam się z Sysia i Comentateiro
1
Fajne są wymówki gdyby nie było kontuzji. To po cholerne nam trzymanie w kadrze dziadków którzy nie są zdolni do gry i przed meczem wszyscy wiedza że zawalą? To już wolałbym w ich miejsce młodzików którzy też by zawalili ale może by się czegoś nauczyli.
1
@Mow_mi_Douglas Przecież już w 30 minucie powinno być 0-2 po porzeczce i nieudolnym strzałem Dumpfriesa. Zostawialiśmy masę przestrzeni na bokach i wchodzili na wolne pola jak w masło.
0
@DaPidejpi Na żywo Lewy wyglądał kiepsko, wolny, źle decyzję i przedewszystkim za długie. Kilka razy zamiast dograć to holował piłki. Na stadionie było słychać wielki zawód mimo 2 bramek. Ogólnie w ataku nie ma żadnej chemii i pomysłu rozegrania między naszymi grajkami.
1
@Borry Wystarczy umieć dobrze bronić bie stawiając autobusu cały mecz.
1
Pamiętajcie że my już najważniejsze trofea wygraliśmy. 0:4 w meczu o nic w zeszłym sezonie oraz klasyk przedsezonowy gdzie walczyliśmy jak pitbulle i latały wślizgi i łokcie ale znów się udało pokonać Real. Euforia była ogromna.
3
@VbamboeB Jakimiś pieprzonymi Zombie :D
Chodzi mi jednak o to że trzeba się w końcu nauczyć bronić zespołowo bo nawet że średnia kadrą można grać fajnie w obronie
3
@VbamboeB Jednak taki Inter potrafi się zmobilizować na LM gdzie Skriniar, De Vrij i Dumpfries byli trupami w tym sezonie do meczu z nami.
8
Po cholerne było tyle zadymy o przedłużenie Roberto gdzie każdy normalny kibic który choć w małym stopniu zna się na piłce wiedział co ten gracz prezentuje?
4
@barcelonaLM Roberto wyglądał jak dziecko we mgle a na rozgrzewce już było widać że ma obsrane porty
0
@Aureczek Czas jego dobiegł już w 2017 roku tak jak Alby i Pique.
0
@Aureczek W 1 połowie Busi wyglądał super na żywo. W drugiej jakby dostał raka mózgu.
4
Z wysokości trybun na pewno rzucała się komunikacja. Jakby szatnia była rozbita, nikt nie dyrygował, każdy starał się coś szarpać ale było widać i czuć brak ducha zespołu. Lewandowski robił wszystko wolno, nie w tempo. Skrzydła grały swój mecz a boki obrony ze strachem w oczach.
2
@macio_944 Mimo dzisiejszego remisu cały się jeszcze trzęsę. Atmosfera wspaniała przed meczem i na meczu. Na żywo zupełnie to inaczej wygląda i człowiek odbiera mecz.
30
Niesamowite przeżycie z trybun na żywo. Widać tylko jak słabe są boki obrony a jak dobry Busi. Lewy na razie bez szału
0
@etobzyk Pitbul fakt był dobry do ostatniego sezonu. Belfer to dla mnie dno a pakt całkiem przyjemny bez rewelacji.