0

@Chimera bo ten sędzia tego nie widział? VAR będzie sto lat a i tak ludzie nie skumają jak działa...

3

@Nazio_87 no tak, bo karny się nie należał...

4

@Transu96 jak chce marzyć o balonie to musi dojść do finału lm a nie nabijać staty na espanyolu

3

@Kamiloza91 dla nich producent się wyrobił na czas z wersją retro, dla nas Nike nie podołało

1

@Nazio_87 Messi widział wszystko

7

De La Fuente zajedzie nam tego Yamala

0

Powie ktoś tam Święcickiemu, że to "R" to replay a nie retro?

0

@Bernard777 to chyba widziałeś w życiu ze 3 mecze

1

@blakkudium tak, masz rację...

1

@dzefrej234 to jest właśnie z meczu Aston Villi z Atalantą

0

@tomcias10 to ile razy tak mogą sobie podawać piłkę przed wznowieniem gry? Sędzia nigdy nie udowodni czy już wznowili czy jeszcze się decydują kto ma to zrobić.

2

@mrboom Atletico grało tak jak chciało grać. Mieli dobry wynik i rewanż u siebie, więc robili to co potrafią, czyli obrona i czekali na okazję. Doczekali się.
Gdyby chcieli dominować i atakować to byłaby duża szansa, że nadzieją się na kontrę, która w grze w 10 jest łatwiejsza do wykonania niż atak pozycyjny.

0

@xvcWinterSoldier przecież właśnie po varze żółtą zmienił na czerwoną...

2

@Seledynowy Lewy też tam odstawił nogę, a mógł spokojnie przerwać akcję, nawet bez faulu.

0

@NeroTFP1 chyba kompletnie źle odczytujesz intencje Luisa...

1

@maroon Simeone nie szukał kontaktu tylko chciał zagarnąć piłkę, która została za nim.

4

@KamQiX Pytanie czy my potrafimy tak bronić jak Real. Oni stanęli 8 w obronie i zawsze 3-4 ludzi było w świetle bramki (taka trochę taktyka Papszuna :)).
Obawiam się, że my będziemy chcieli za bardzo atakować, a to będzie woda na młyn dla Olise i Diaza.

0

@Ryoumen no mieli swoje przepisy i zmienili na unijne

0

@Dari0G prostactwo to nie prostota

0

@Ryoumen w Estonii obowiązuje wersja ustawy proponowana przez UE, krótka wersja na kilka stron, nasza miała być dużo bardziej obszerna, ale Nawrocki zawetował i jedynym z jego głównych argumentów było właśnie to że bardzo odbiega od wersji unijnej, czyli takiej jak w Estonii

1

@Barca-Messi10 no nie można, chyba że tego z varu

1

@Cyzix gdyby oboje byli zdrowi to mamy wybór między kobietą a mężczyzną

0

@Kuchar tak, ale w odniesieniu do opinii Liczmańskiego, który twierdził że nie ma mowy i żadnej kartce
Poza tym, Gonzalez stwierdził że bardziej czerwona niż żółta. Dla mnie żółta jest tu ok.

0

@Tomiveb to nie do końca ich wina skoro nawet po meczu jeden były sędzia mówi jedno a drugi coś odwrotnego

0

@Kuchar przecież on cytował opinię Ituralde Gonzaleza

0

@BARCA1899Messi i co to miałoby zmienić?;

0

@Sergio_Devils jak widzę to xd ma końcu wypowiedzi to wiem, że na argumenty nie pogadamy

0

@tbas Flick to też sztab medyczny czy jednak trener? Żeby być medykiem to jednak trzeba mieć kierunkowe wykształcenie
Kto wbiega na boisko przy kontuzjach? Lekarze czy trener od przygotowania fizycznego?

0

@Virusk3 to zależy od rabina...

0

@Criss18Barca niedawno był sezon że z 11 przewagi po ostatniej kolejce został nam 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?