mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Czyli po raz kolejny pokazujesz, że nie rozumiesz słów, których używasz.
0
@FcPortoFan1999 Jak możesz sugerować coś co się już wydarzyło?
0
@Ptasior w tym sezonie 3/4 ligi walczy o utrzymanie :)
0
@FcPortoFan1999 złe wybory, mogli się cofnąć do przodu :)
2
@malypuzon on już śpi pijany ze szczęścia
0
@michal26 podobnie jak kilku innych sfrajerzonych meczów w sezonie, jak choćby z Termalicą u siebie...
1
@AssisMoreira Camavinga nie jedzie na mistrzostwa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Derpowsky on nic nie ogarnia
2
@tomek8756 spalony tam była ale linia to jakieś jaja
0
@Dankho94isback jednak mecz to chyba za mało żeby zapisać mu mistrzostwo
0
@draxidox Jak to? Sąd pod kontrolą PO wydał taki wyrok? Niemożliwe...
Nie mogli wysłać akt do jakiegoś garażu?
2
@mordini123 Będziemy mieli więcej odpoczynku. W realu spłoną ze wściekłości...
2
@lajcior i oby walnąć w ścianę...
5
@Aragorn33 No nie, przecież wystarczy że powie, że Polska to dobry sojusznik. Już będą zadowoleni.
0
@Roobo jest Sasin, więc to się musi udać... :)
2
@Bobo25 w Vectrze mam 10zł za eleven (łącznie z 4K) i 65zł za C+...
3
@esem91 ta różnica to bardziej wynika z dostępności i cen za pakiety, z którymi c+ przeholował porównując z groszami jakie się płaci za Eleven
0
@Krystiansigma2734 a widziałeś jakąś chęć grania tych drużyn?
1
@KRISU77 no to oni grają w Lubinie, to dwa różne miasta
1
@KRISU77 chyba mylisz Lublin z Lubinem...
1
@KRISU77 przecież był komplet na ostatnim meczu
3
@norbi77 on przez to że uzbierał dobre liczby chyba poczuł się bardziej ważny niż jest w rzeczywistości
0
@Kinginiesta kontuzje to akurat były, Pedri leżał ze 4 minuty, chwilę też składali Cubarsiego
1
@Filipem ściągnąć gracza za klauzulę wykupu to nie taki wielki wyczyn
0
@TaughtMule 25 bez bonusów też kosztował Ronaldinho więc kontrowersyjna teza
0
@BojanKriKicz co jest dziwnego w tym że team ma swojego lidera?
0
@Frimpong pytanie, kto wybrał drużyny do tego finału?
3
@Ilka Zdrajca? Kim on był dla Widzewa? Przecież chłop więcej zagrał dla Uralu niż dla Was. To taki Kapuadi to chyba w twoich oczach zdrajca do kwadratu.
0
@Sulimo a tym że ktoś walczy o spadek by się nie zainteresowali?