0

@FcPortoFan1999 Czyli po raz kolejny pokazujesz, że nie rozumiesz słów, których używasz.

0

@FcPortoFan1999 Jak możesz sugerować coś co się już wydarzyło?

0

@Ptasior w tym sezonie 3/4 ligi walczy o utrzymanie :)

0

@FcPortoFan1999 złe wybory, mogli się cofnąć do przodu :)

2

@malypuzon on już śpi pijany ze szczęścia

0

@michal26 podobnie jak kilku innych sfrajerzonych meczów w sezonie, jak choćby z Termalicą u siebie...

1

@AssisMoreira Camavinga nie jedzie na mistrzostwa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Derpowsky on nic nie ogarnia

2

@tomek8756 spalony tam była ale linia to jakieś jaja

0

@Dankho94isback jednak mecz to chyba za mało żeby zapisać mu mistrzostwo

0

@draxidox Jak to? Sąd pod kontrolą PO wydał taki wyrok? Niemożliwe...
Nie mogli wysłać akt do jakiegoś garażu?

2

@mordini123 Będziemy mieli więcej odpoczynku. W realu spłoną ze wściekłości...

2

@lajcior i oby walnąć w ścianę...

5

@Aragorn33 No nie, przecież wystarczy że powie, że Polska to dobry sojusznik. Już będą zadowoleni.

0

@Roobo jest Sasin, więc to się musi udać... :)

2

@Bobo25 w Vectrze mam 10zł za eleven (łącznie z 4K) i 65zł za C+...

3

@esem91 ta różnica to bardziej wynika z dostępności i cen za pakiety, z którymi c+ przeholował porównując z groszami jakie się płaci za Eleven

0

@Krystiansigma2734 a widziałeś jakąś chęć grania tych drużyn?

1

@KRISU77 no to oni grają w Lubinie, to dwa różne miasta

1

@KRISU77 chyba mylisz Lublin z Lubinem...

1

@KRISU77 przecież był komplet na ostatnim meczu

3

@norbi77 on przez to że uzbierał dobre liczby chyba poczuł się bardziej ważny niż jest w rzeczywistości

0

@Kinginiesta kontuzje to akurat były, Pedri leżał ze 4 minuty, chwilę też składali Cubarsiego

1

@Filipem ściągnąć gracza za klauzulę wykupu to nie taki wielki wyczyn

0

@TaughtMule 25 bez bonusów też kosztował Ronaldinho więc kontrowersyjna teza

0

@BojanKriKicz co jest dziwnego w tym że team ma swojego lidera?

0

@Frimpong pytanie, kto wybrał drużyny do tego finału?

3

@Ilka Zdrajca? Kim on był dla Widzewa? Przecież chłop więcej zagrał dla Uralu niż dla Was. To taki Kapuadi to chyba w twoich oczach zdrajca do kwadratu.

0

@Sulimo a tym że ktoś walczy o spadek by się nie zainteresowali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?