0

Kiedy Laporta będzie kasował od firmy Limak mln € za opóźnienia w budowie?

1

Okienko trwa co prawda dopiero od tygodnia, ale obawiam się, że po fiasku transferu Nico, nie ma zbytnio planu B i szukane będzie na siłę wzmocnienie lewej strony. Dopóki ktoś nie zostanie sprzedany nie ma co myśleć o sensownym wzmocnieniu

0

@dirtyman mówisz, że Baldé by się sprawdził pięterko wyżej? Ja bym też na pewno powalczył o Grimaldo

4

Dajcie sobie z nim spokój. Od początku ten transfer ma nikłe szanse powodzenia

0

@Pomimo27 ah ok, chociaż póki co stadionem tego nie będzie można nazwać.

0

Z Faye dość szybko poszło, może tym razem chłopak pogra, coś pokaże i trafi do pierwszego zespołu

0

Kurczę, nie wydaje mi się, żeby pierwsze dwie kondygnacje były w pełni ukończone, bo rozumiem, że od zewnątrz mają prezentować się tak, jak w ostatecznej formie

1

Świetny piłkarz, nieco na drugim planie, ale super robotę wykonywał, co pokazują chociażby jego statystyki.

8

@Kapitan9 ile jeden i drugi nie są warci takich pieniędzy. Diaz jest moim zdaniem lepszym piłkarzem od Leao

1

@Rifek ok, ale 82 mln jest jakby nie spojrzeć nieco wygórowaną kwotą, pewnie dlatego, że piłkarz z Premier League

0

@Coutinho007 w tym problem, że europejskiej/światowej klasy piłkarzy na tej pozycji zbyt wielu nie ma, a ci którzy są kosztują 70-80 mln. Jeden już zdezerterował, a La Masia faktycznie nie jest póki co w stanie dostarczyć klasowego gracza na już. Virgili fajna opcja, a to jeszcze nie te buty

1

@Dawidooooo popieram

4

@Rifek moim zdaniem kwota transferu i pensja może nie pasować w tej układance

0

@comtedurgell Güler prezentuje obecnie poziom 12-letniego Yamala

0

@FC33 ja mam dokładnie takie same wrażenia. Nie wiem, czy nie zbyt optymistycznie wyprowadziliśmy się z Montjuïc

12

Do ceny biletu kibic otrzyma kamizelkę odblaskową i kask

1

Saga pt. Lewe skrzydło skończy się wypożyczeniem Rashforda z opcją kupna. Nie było nas stać na Nico, więc tym bardziej Diaz czy Leao odpadają.

1

Oby z dużej chmury, mały deszcz nie spadł

0

Czy ktoś z Was zamówił już nowy trykot Barcy na sezon 25/26? Jakie wrażenia co do rozmiarówki i designu?

0

Mamy jakiś plan B? Bo Diaz raczej odpada, w związku z tragiczną sytuacją

0

@Elvisek Liczby liczbami ale nie zapominaj, że koleś gra w Athletic, a nie jak np Diaz w ofensywie grającym Liverpoolu. Poza tym ma 23 lata, więc sufitu jeszcze nie dotknął, a grając w Barcelonie Flicka te liczby siłą rzeczy muszą być lepsze

0

@Values umówmy się, że wartość większości piłkarzy jest mocno zawyżona. Ja osobiście też bym go na tyle nie wyceniał, ale dzisiaj za wielu przeciętnych piłkarzy w Premier League płacą 60 baniek

9

Przy dzisiejszych cenach za piłkarzy, kwota 60 mln € jest zdecydowanie promocyjna. W normalnych okolicznościach kosztowałby spokojnie z 90 mln €

0

Jeśli nie uda się wypchnąć Ter Stegena, to obstawiam, że kontraktu nie przedłużą. Saga może się ciągnąć do końca okienka tak na dobrą sprawę

0

@masik86 ja również Gaviego, jeśli zaszłaby taka potrzeba.

0

Mimo wszystko Nico wydaje się być tańszą opcją

25

Jak dla mnie to jest 12 zawodnik, pierwszy do wejścia z ławki, który walczy, zawsze daje z siebie wszystko, a i liczby nie są najgorsze. Grzechem byłaby sprzedaż Fermina

0

@krzysiuw 11 sezonów spędzonych w klubie to jednak szmat czasu. Ok wychowankiem nie jest, ale chcąc nie chcąc w historii klubu się zapisał

0

Prawda zapewne leży po środku. Z jednej strony było nie było legenda klubu. Niestety przeszłość pokazuje, że żegnanie legend rzadko kiedy odbywa się w sposób cywilizowany (wyjątek to na pewno Iniesta).
Z drugiej strony wcześniejsze gierki MATSa nie można wykluczyć, że po raz kolejny próbuje coś wymusić.
Niemniej moim zdaniem powinni wszyscy zainteresowani zasiąść przy jednym stole by rozwiązać tę patową sytuację z korzyścią dla każdej ze stron

0

Jako zmiennik za niewielkie pieniądze zdecydowanie by się nadał, aczkolwiek czekam na ziszczenie się transferu Nico. Myślę, że po tym, będzie jeszcze jakiś ciekawy, niedrogi transfer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?