mkl87
Dołączył/a: czerwiec 2023
Monachium / Kalisz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rupert_Haubica racja, ale warunek, że przyszedłby ktoś jakościowy, w co niestety wątpię ????
0
Grunt, że w biurach panuje optymizm, co do wydania zezwolenia na powrót na CAM Nou.
Byłaby to bardzo pozytywna wiadomość, gdyby faktycznie już za niecałe 2 tygodnie mecz odbył się w domu
3
Jak puszczą Christensena i Forta, wcześniej Inigo to będzie potężna bieda w obronie, nawet jeśli dwaj pierwsi nie są kluczowi
1
Śmiechy, śmiechami, ale trzeba trzymać za niego kciuki, bo wielu innych opcji brak
3
To wybije im chyba głupi pomysł pozbycia się Fermina czy Cassado
6
Szampany w dłoń! Hit transferowy tego lata ogłoszony
1
Jeśli puszczą Christensena, czyli kolejnego ŚO, to zdaje się, że nie będziemy mieli jakościowych zmienników na tę pozycję
0
Fakt, że lewonożny ŚO by się przydał (z drugiej strony takowego wypchnęliśmy z klubu do Arabii), ale nie kosztem Fermina. Zdrowie Olmo to tykająca bomba, Raphinha na 10 póki co średnio, Rashford próbuje znaleźć firmę, rytm i zgranie z drużyną. Mimo, że mamy overbooking w pomocy, to mam wrażenie, że tylko w teorii
3
Niech przestawia gwarancję i zabiorą łapy od sprzedaży Cassado i Fermina, bo to byłby już sabotaż
0
I pomalutku do przodu z rejestracją piłkarzy ???? a tak na serio to żal patrzeć na poczynania naszego zarządu w tym okienku. Mam wrażenie, że nie dość, że nie wzmocniliśmy kadry, nie utrzymaliśmy zeszłorocznej, to jeszcze ją wręcz osłabialiśmy.
0
W normalnych warunkach 70 byśmy dostali, ale każdy wie, jaką mamy sytuację finansową więc 50 (a raczej 40 plus zmienne zapewne) to będzie max co zaoferują.
Obawiam się, że szwagry go spieniężą, bez względu co na to Flick.
0
Nie ma opcji, by go kupić i tym bardziej zarejestrować
0
Pewnie wypożyczenie z opłacaniem 50% jego pensji przez Barcelonę.
2
Oby Flick zrobił z Martina potwora na ŚO, bo może być cieńko.
2
Kompletnie niezrozumiała decyzja klubu. Niestety przyzwyczajają kibiców do tego typu decyzji
4
Tragiczna informacja o jego odejściu w mojej opinii.
Szef obrony, z charakterem, umiejętnościami przywódczymi i super grą obronną.
Odejścia kogo jak kogo, ale jego się nie spodziewałem
5
Miał zostać jednym z kapitanów, a tu taki przykry news. Mimo wieku, nie sądziłem, by akurat on odzszedl
0
Obstawiałem 50 € za miejscówkę ????
2
Miejsc na stadioniku mało, to i ceny wejściówek kosmiczne
0
@mkord to trzeba podlewać
0
@mkord a w niej ziemię i kwiaty pewnie
2
@mkord jak już to wazon, a nie doniczka
0
@Andrzej_Majonez absolutnie nie zgadzam się z Twoją wizją, ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie
1
@ProMILs myślę, że w normalnych okolicznościach byłaby to zdecydowanie wyższa kwota, ale wszyscy mają świadomość, że jesteśmy przyciśnięci do ściany i pozbywamy się praktycznie wszystkich za darmo poprzez rozwiązanie umowy albo za waciki
0
@Tridente2015 zauważyłem, co nie zmienia faktu, że te pieniądze mogliby jednak zainwestować bezpośrednio w kraju, a nie liczyć, że być może w przyszłości się zwrócą
13
Bida aż piszczy w kraju, a tu takie € na sponsoring Barcy. Śmierdzi z daleka kolejnymi problemami
3
DAZN pokaże obydwa spotykania z Korei za darmo
21
Śmieszy i dziwi mnie pewność z jaką oznajmił ile potrwa jego absencja. Poza tym o tym decyduje zdaje mi się lekarz prowadzący na podstawie obserwacji, kontroli i badań. Chyba, że coś w tym temacie się zmieniło
0
@michalm21 trudno się nie zgodzić z faktem, że Premier League oferuje większą kasę na transfery i pełny profesjonalizm
3
Niestety cała Europa wie, jak u nas sytuacja finansowa i dlatego ewentualnie transfery wychodzące z klubu są na tak żenująco niskim poziomie.
Taki chłopak w normalnych okolicznościach spokojnie za 20 mógłby zostać sprzedany.