0

Znowu wydadzą 40-50 mln € za chłopaka, którego za pół roku wypożyczalą, a za rok odsprzedadzą za 25 mln €

1

Bracia Bardghji będą naszymi hitowymi transferami tego okienka.
Temat Rashforda ciągnie się już jak flaki z olejem.
Ciemno to widzę

2

Dobrze, że Hansi ma dużo wyrozumiałości, ale w przyszłym sezonie może powiedzieć pas.
Myślę, że pod jego wodza i kilkoma transferami Liga Mistrzów może wrócić na Camp Nou

14

Jego pobyt w Barcelonie oceniam jak najbardziej na plus.

3

Uchroń Panie tęgie głowy w klubowych biurach

1

Jest Roony, przerzucą Virgili do pierwszej drużyny i skrzydła zabezpieczone. Do tego zatkajdziura Garcia i coś mi się wydaje, że tak to będzie wyglądało.
Z drugiej strony po wtopach zarządu, pewnie będą jednak chcieli kogoś z nazwiskiem pozyskać, jak Olmo w zeszłym sezonie

2

Za 40 jak najbardziej.
Z drugiej strony chcieliśmy dać 60 za Nico, a są wątpliwości czy będziemy mieli 40?

0

Czytałem gdzieś, że Barca chce znów zatrudnić Joao Cancelo. Kwota transferu 15 mln €.
Ja byłbym za takim wzmocnieniem

0

Najpierw policzek od Williama, a teraz prawdopodobnie od miasta.
A już myślałem, że wszystko powoli zmierza we właściwym kierunku

10

Najpierw hucznie ogłaszane są przez zarząd informacje, czy to dotyczące transferów, czy to zasady 1:1, czy też powrotu na Camp Nou, by po chwili wszystkie te optymistyczne zapewnienia prysły jak bańka mydlana.
Kompletnie nie rozumiem tego typu polityki

0

@KibicBarcy84 Real i Atletico się zbroją, a u nas cisza jak makiem zasiał. Obawiam się tego nadchodzącego sezonu, jeśli już faktycznie nikt nie przyjdzie

0

Kiedy przeczytamy o jakimś istotnym „here we go”?

0

Coś tu się ewidentnie kroi …

1

Jestem ciekaw jak się będzie prezentował, skoro miał być naszym defensywnym

1

Mam nadzieję, że poczynania Liverpoolu raz na zawsze zniechęcą nas do jakichkolwiek ruchów związanych z Diazem. Bayern sobie może powalczyć bo kapitał jest, a u nas niestety niekoniecznie

2

@LinekMichal fakt, sporo tych nieprzemyślanych i pochopnych decyzji na boisku, które bardzo drogo nas kosztowały

2

@LinekMichal niby kawał chłopa, ale dość lichy. Oby jednak poprawił się fizycznie i był do dyspozycji

0

Mając cały okres przygotowawczy przed sobą śmiem twierdzić, że Araujo wskoczy na zdecydowanie wyższy poziom niż w zeszłym sezonie

8

To może zamiast Diaza weźmy Rodrygo!
Ten transfer miałby więcej plusów

0

Eh, te plotki transferowe zmierzają w coraz to gorszym kierunku.
Z drugiej strony wypożyczyć kilku bocznych pomocników, bo sezon długi, a meczów do rozegrania coraz więcej.
Nie łudzę się, by jakaś bomba transferowa spadła.
Liczę, że wypożyczą przynajmniej Rashforda jak najszybciej by presezon spędził już pod wodzą Flicka, a nie przyszedł na koniec sierpnia

0

Już lepszy on niż nikt, bo kadra wąska, a walka na 3 frontach czeka

0

Deco poszedł all in i chyba jednak miał słabe karty. Oby zła passa mu się odwróciła

0

@gaq kilku super wychowanków już wkomponował Flick do pierwszej drużyny, więc czemu miałoby nie udać się i tym razem

0

Schodzimy z poprzeczką coraz niżej niestety, a kwoty transferowe pozostają na poziomie 50 mln. WTF

0

@addept Kosa w prime w Wiśle zdecydowanie tak ????

3

Taka rzeczywistość! Nie tylko Barca, ale w każdym dużym klubie wygląda to podobnie. Co do lojalności bym polemizował

0

@daver też tak uważam, ale sądząc po ilości publikacjach na temat Roony’ego można odnieść wrażenie, że to bardzo duża chmura

0

Czyżby z wielkiej chmury mały deszcz?!

14

Oby Virgili odpalił, bo będzie problem na lewej flance

1

@Kapitan9 ja mimo wszystko podziwiam Twój optymizm, że wypali …

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?