1

Cóż, chłop może być wyczerpany intensywnym sezonem, swoje lata już ma, do tego była kontuzja między czasie.
Z całym szacunkiem, ale poza tym gra naszej reprezentacji pozostawia wiele do życzenia z nim i bez niego w składzie.
Opaska jak najbardziej należy się komuś innego. Lewy nie ma cech potrzebnych do tej roli

0

Fajna opcja, koleś broni i atakuje, do tego cena pewnie promocyjna, no i był w przeszłości w Barcy.
Fakt, że LS potrzebny, ale okazji rynkowych nie wolno od razu odrzucać, ale przynajmniej rozważyć

4

@szela1899 Bo każda zgoda wymaga ostatecznej zgody, na którą trzeba się ostatecznie zgodzić

0

Może uda się parę mln € za niego dostać, no i oczywiście zwolnić kilkanaście jego pensji w klubowej kasie. Trzymam kciuki za powodzenie tego transferu

2

Szkoda, ale 6 mln za zawodnika z rocznym kontraktem to niezła kwota

2

Ktoś musi odejść, ale kandydatów kilka jest - Lenglet i Fati to najpoważniejsze kandydatury

0

@Ciuus tylko, że ta jego firma już od dłuższego czasu niespecjalna. Mistrzowski sezon za Xaviego był naprawdę dla niego udany, ale jeśli kontuzje będą nawiedzać go tak regularnie jak ostatnio to średnio to widzę. Wolę dać o niebo mniejszy kontrakt Szczęsnemu i nie trzeba długo czekać by się zwrócił

0

Do kiedy MATS ma kontrakt?

0

W tej sytuacji trzeba zachęcić Ter Stegena do opuszczenia klubu. Wiek, forma i wysokość kontraktu kompletnie ze sobą nie współgrają

0

Dobrze, że poszli po rozum do głowy.

1

Czyli jednak pewnie będziemy szukali wolnych transferów i wypożyczeń. Dużych wzmocnień w ten sposób na przyszły sezon nie da się zrobić. Partey spoko tylko po co kolejny pomocnik do układanki?
Temat bramkarzy robi się mocno zawirowany! Ter Stegen nie chce odejść, Pena niby ma odejść, ale konkretów brak, Szczęsny ma umowę na stole, a do tego Garcia. Żeby się nie okazało, że będzie 4 bramkarzy na początku sezonu ????

0

Kwestia gustu. Mnie osobiście z zewnątrz się nie podoba, ale wygląda bardzo nowocześnie

0

Z czystej wdzięczności i szacunku do klubu mógłby podziękować i go opuścić. Swoje pograł, swoje zrobił, ale od dłuższego czasu niewiele daje. No i wiek już nie ten

1

MATSowi spodobałoby się w Manchesterze już o Londynie nie wspominając

7

Nauczony pewnymi newsami z przeszłości, poczekam na ewentualną oficjalkę!
Fakt faktem, że życie i klimat w Barcelonie biją na głowę Anglię

0

Chyba tylko w przedsprzedaży będzie dało się nabyć. Nie wiem z czego wynika brak dostępności tegorocznych koszulek, a innych zespołów można kupić w każdym rozmiarze na wielu stronach ???? z czego to wynika?

0

Nazwiska bardzo ciekawe, ale kwota zdecydowanie byłaby wyższa, niż w przypadku Rashforda

1

Za chwilę wyciągną kolejnego asa z rękawa. Szukanie byle kogo na bramkarza nie ma sensu. Jak dla mnie potrzebny młody, wysoki bramkarz z umiejętnościami, skoro w zespole jest już 1/2 doświadczonych po trzydziestce. Kolejny 30 latek nie ma sensu

0

Nie sądziłem wtedy, że Flick będzie w stanie powtórzyć stworzenie drużyny, którą zdominuje krajowe podwórko i LM w zasadzie też, mimo braku triumfu, podobnie jak w przypadku Bayernu. Inna liga, inni wykonawcy, inny sytuacja finansowa, inny język itd. Czapki z głów!

1

Na obecną, wciąż jeszcze trudną sytuację ekonomiczną, szukałbym rozwiązań niskobudżetowych typu wypożyczenie z opcją, Rashford dobrze się w to wpisuje, choć fanem jego nie jestem

2

Też do niedawna optowałem za Williamsem, ale ten sezon przeciętny jeśli chodzi o liczby, ale też wpływ na grę drużyny. Diaz zbyt drogi, ale liczby w tym sezonie miał, ale ogólnie Liverpool szedł w PL jak strzała. Rashford z kolei Anglik, niezbyt sprawdzają się w LaLiga, ale jeśli będzie wypożyczenie plus opcja wykupu i kontrakt częściowo płacony przez MU to strzał w 10 dla nas. Uniwersalny, i pewnie nie będzie domagał się z urzędu pierwszego składu

3

Ja bardzo lubię Araujo, ok w tym sezonie było widać, że wysoko ustawiona linia obrony mu nie do końca służy, ale jestem przekonany, że w przyszłym będzie to znacznie lepiej wyglądać

1

Super! Kluczowi gracze z nowymi kontraktami, pozostaje Szczęsny i może jakieś wzmocnienia na nowy sezon

2

Średnio wiarygodne źródło

3

Piękne zakończenie sezonu! Dzięki za wspólne emocje!
Pena super na bramce, a Nico byłby idealnym wzmocnieniem lewego skrzydła!

0

Nie widzę szans na odebranie nam mistrzostwa. Jeśli już to nałożyliby grzywnę, gdyby stwierdzono jednak, by coś w sprawie Inigo było nie do końca czyste

5

Nawet jeśli sprzedadzą go za symboliczny 1 mln € to będzie dobrze. Kupa kasy z tytułu jego pensji zostanie w kasie klubowej

2

Gdyby taki manewr doszedł do skutku, to byłby to super transfer za rozsądne pieniądze. Braitwaite przechodził z Barcy do Espanyol, więc czemu nie transfer w drugą stronę

0

Za to co Osasuna próbowała ugrać z nami poza boiskiem, to mi ich akurat nie jest szkoda. Mega sukces dla Rayo

0

Mocno powątpiewam w dyspozycje MATS PO tej długiej kontuzji. Oczywiście te spotkania w których teraz bronił nie mogą być wyznacznikiem, ale jeśli się nie mylę to miał tylko 1 sezon w którym był fenomenalny - ten mistrzowski z Xavim. Reszta disc średnio. By powalczyć o LM trzeba mieć bramkarza, który dużo od siebie daje i broni coś ekstra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?