0

Potrzebny odpoczynek dla Lamine i Kounde, chociaż Raphinha też wygląda ostatnio na zmęczonego

1

@Sekstet2009 ale obaj wówczas po drugiej stronie barykady

22

Inigo zagrożony zawieszeniem, więc pewnie z tego powodu dziś nie gra, a Pedri zasłużył na odpoczynek

0

Brawo dla Wojtka!

0

Sprzedać za 100 i wziąć Nico Williamsa za 60. 40 milionów na plus by było, oczywiście czysto teoretycznie

4

Inigo już wiekowy, Christensen podatny na kontuzje, Araujo zresztą też. Teoretycznie jest kilku ŚO, ale niezbyt pewnych zdrowotnie.

1

100 mln w dzisiejszej piłce płaci się za średniej jakości pilkarzy.

6

Dla prześcieradeł by na pewno karny podyktowali

5

Lenglet i Fati mogliby zostać odstrzeleni, zarobek mały, ale sporo z listy płac zejdzie

0

@TridenteMSN zapomniałem o Olmo ???? nie ma w takim razie tragedii jeśli chodzi o zestawienie na Osasunę

0

W realu ewidentnie stawiają na atak, wszyscy z inklinacjami ofensywnymi. Pewnie wychodzą z założenia, by strzelić gola więcej niż przeciwnik

0

Atak pozostaje zagadką, bo Raphinha nie zagra, więc pewnie będzie musiał Lewy na 9, a Rekim za Raphinie ?

0

Fakt, że trochę kosztował, pensja pewnie nie najmniejsza, ale solidny zmiennik, który strzela bramki, jest aktywny i mobilny na boisku.

1

@Inmessionate10 to nie ma tragedii, ale niewątpliwie byłoby lepiej mieć ich dostępnych

2

Chyba nikt nie spodziewał się powrót na końcówkę tego sezonu. Oby na początek przyszłego było to już możliwe

1

Czułem, że przesuną mecz Osasuny z Bilbao i zaległe spotkanie będzie jednak 27. Będzie ciężko zestawić 11 na to spotkanie, no piłkarze nie zdążą wrócić z meczów reprezentacji

1

Fati mógł spokojnie dostać szansę w tym spotkaniu

0

@Barca_ever albo przesuną mecz Osasuny z Bilbao na 30.03 na 21:00. Wolałbym jednak grać, gdy wszyscy wrócą z meczów reprezentacyjnych

1

Przy kontuzji Inigo i meczu reprezentacyjnym Araujo to średni pomysł. Eric Garcia i Cubarsi na środku? Osasuna grałaby 28.03 swój kolejny mecz ligowy?!

0

Nie zbyt dobre info! Oby Gavi wszedł na wyższy level jeśli chodzi o formę, bo Frenkie to zupełnie inny typ. Jest jeszcze Eric w obwodzie w razie potrzeby

2

Zdecydowanie zasłużył na przedłużenie kontraktu!
Nie spodziewałem się, że tak świetnie wkomponuje się w drużynę.

0

Myślę, że powołanie Ansu wynika z kilku absencji i pewnie zakończy się brakiem szansy na chociażby kilka minut.

0

48 drużyn to już jest sporo, a co dopiero 64! Z drugiej strony, gdy mamy 3 współorganizatorów, zwiększa się liczba obiektów, na których można by było tyle spotkać zorganizować

1

W tym wieku, gdy nie ma szans na bycie pierwszym bramkarzem w dużym klubie, powinien szukać swojej szansy w mniejszym. Po tym, co pokazał w pierwszej części sezonu zainteresowanych jego usługami nie powinno brakować, a i kwota transferu nie powinna być astronomiczna.

1

Wojtek klasa wczoraj! Czapki z głów!

0

Jedyny znak zapytania jak dla mnie to De Jong

0

Fati potrenował i w kadrze jest ????

0

Jestem „za”, a nawet „przeciw”

3

Haha trafiła kosa na kamień

6

Na chwilę obecni Olmo wydaje się zdecydowanie lepszą opcją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?