0

Mam nadzieję, że ten transfer wypali. Skoro walczyli z Realem o niego, to pewnie jakiś potencjał jest

3

Fati nie dostanie szansy od Flicka, więc na jego miejscu poszedłbym do Ajaksu. To dobry klub na potencjalną odbudowę formy

0

@Herbert ale pewności już nie ma, skoro przedłużyli do końca sezonu, a nie do końca kwietnia

0

A co z El Clasico na Camp Nou w maju? Już nieaktualne?

0

To bardzo dobra wiadomość, że temat upada

1

@dv7wisnia jasne, że jako zmiennik Pau jak najbardziej, a fakt, że Torres jest bardziej uniwersalnym piłkarzem stwarza nowe pomysły w ataku

0

@Rupert_Haubica to zdecydowanie najwyższy koszt, jeśli chodzi o dobrego napastnika. Pau musiałby zacząć grać jednak znacznie częściej i dłużej. Torres daje radę ostatnio, ale to nie jest typowa „9”

0

@dv7wisnia racja jest Pau Victor, który w zasadzie nie wchodzi, a Torres to raczej nie jest typowa „9”.

0

Hmm, śmię wątpić, by udało się zdążyć na te spotkania na Camp Nou. Rozumiem zamysł, ale zaraz początek lutego więc, zostaje nieco ponad 3 miesiące, a prace chyba nie posuwają się aż tak szybko?

0

A co z pozycją napastnika? Tam w ogóle nie ma zmiennika, a co za tym odzie konkurencji?! Poza tym Lewy nie będzie w stanie ciągnąć co mecz 90 minut

1

Piękna manita również w finale żeńskiego Supercopa ????❤️ visca el Barca

4

Liczę, że operacja nie dojdzie do skutku, bo wg mnie nie ma ona kompletnie sensu

2

Oby to były jedynie plotki katalońskich mediów i szwagry nie mają z tym nic wspólnego! Christensen po długiej kontuzji nie jest zbyt wiele wart, a na pół roku Rashford to wyrzucenie pieniędzy w błoto. To by była absolutnie bezsensowna operacja

1

Jak najbardziej zasłużył! Walczak na boisku! Takiego piłkarza potrzeba

0

@Doony7 słusznie !

1

Mental, serducho, waleczność
i poświęcenie ma w tym sezonie na astronomicznym poziomie.

0

Brawo, nawet bez VAR z lekkością wygrały finał!

0

Przydatny zawodnik, może grać na kilku pozycjach, a i cena, którą za niego oferowano była zbyt niska

0

I bardzo dobrze , że chcą przedłużyć!

7

Nie no z całym szacunkiem 7 mln € za Erica to mało, kozak to może nie jest, ale sprawdził się boiskach La Liga, przede wszystkim w Gironie.

1

Oby nie, a jeśli już to tylko wypożyczenie z częściowym płaceniem pensji

1

@Coutinho007 czyli trening bramkarski kto dalej i celniej kopnie powiadasz ????

0

@BORO_12 Mam nadzieję, że pójdzie bezproblemowo! Wiesz, ale Getafe, Las Palmas i Leganes też ciągną ogony, a punkty pourywały

2

Kompletnie nie jestem przekonany do potrzeby sprowadzania Rashforda na parę miesięcy, tym bardziej, że znów trzeba kombinować jak zrobić mu miejsce i kto ma odejść

1

@BORO_12 ale wczoraj Real Sociedad jednak połknęła ????

6

@Coutinho007 fakt, dwa przegubowce będą postawione, tylko kto będzie atakował ?!

1

Real na Montjuic

0

@avenger też jestem tego zdania. Rashford na kilka miesięcy jest kiepskim pomysłem.

0

@esem91 na parę miesięcy, chwile mu zejdzie by się wdrożyć, koniec sezonu i zaraz go nie będzie. Jaki jest sens ściągania kogoś na chwilę?!

1

Kurczę, myślałem, że po perturbacjach związanych z jego rejestracją, pójdzie chociaż chwilowo z górki, a tu kolejna niemiła niespodzianka, tym razem zdrowotna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?