0

Pozytyw, że wartość piłkarzy FC Barcelona przekroczyła 1 mld € ???? gonimy Real

1

@narciarz chodzilo mi bardziej o zarząd, a nie o klub. Źle się wyrazilem

0

Biorę w ciemno takie rozstrzygnięcie!

1

@narciarz to nie Bułka w sklepie, którą możesz wybierać wg gustu albo kaprysu

0

@ManiekSzwecja patrząc na ostatnie poczynania transferowe to jestem w stanie w to uwierzyć - patrz Griezmann, Coutinho, Depay, Umtiti, i wielu innych

0

Ciekawe, czy nie zmieni szybko zdania, gdy nie zagra już żadnego meczu do końca sezonu

2

Jest mi coraz bardziej wstyd, że jestem sympatykiem tego klubu od wielu już lat. Takiej amatorszczyzny nawet w najgorszych koszmarach się nie spodziewałem. Gdzie tu mowa o jakichkolwiek wzmocnieniach tej, i tak już wąskiej kadry, w zimowym okienku transferowym. Żenua

0

W tej cenie na pewno brać, a nie na profil patrzeć. Z brakiem budżetu trzeba brać tych, którzy są dostępni za darmo

0

W Barcelonie się kompletnie nie sprawdzał, ale pokazuje w Atletico, że grać potrafi. 8 mln to z pocałowaniem ręki powinni brać

0

@Czarny_ck Zarejestrować go i sprzedać jak najszybciej, żeby się transfer choć częściowo zwrócił.
Piłkarz może i dobry, ale zbyt podatny na kontuzje

0

Kolejna porażka zarządzających ???? zasadniczo w dalszym ciągu nie rozumiem sensu pozyskania tego zawodnika, wiedząc, że podatny jest na kontuzje i notorycznie opuszcza co najmniej kilkanaście spotkań w sezonie

0

A przy tym stroje obydwu klubów zbliżone do siebie

0

Pytanie do wtajemniczonych- czy transfer Taha latem 2025 jest pewny, czy to kolejne plotki transferowe?

1

Oby nie do Barcy

2

Tak samo dobry jak Vitor Roque?

0

Lewy strzela swoje w Barcelonie, ale potrzebny byłby młodszy i bramkostrzelny napastnik.

0

Ok, powrót po kontuzji i te ostatnie występy dość pechowe. Ja jednak nadal uważa, że Frenkie potrzebny jest w środku pola

0

Niestety nie zdziwiło mnie to. Najpierw informacja o obsuwie w budowie stadionu, teraz rejestracja Olmo i Pau stoi pod znakiem zapytania. Pozytywnym akcentem miała być nowa umowa z Nike, ale wychodzi, że to kolejna porażka zarządu. Do tego upadek z dość dużej wysokości pod kątem wyników. Kiepsko to wygląda

0

Umowa super, że podpisana, ale to i tak nie rozwiązuje problemów i pewnie jeszcze długie nie rozwiąże niestety

0

Na Eleven Sports 1 HD jest transmisja

1

„10” Barcy - nie przestaje mnie to śmieszyć. Żart, że taki zawodnik nosi na plecach numer 10 i że jeszcze jest w klubie

1

Ja też uważam, że to błąd, że odszedł. W sensie rozumiem wypożyczenie, bo Lewandowski gra prawie wszystko od deski do deski. Z drugiej strony nie ma zmienników, bo Roque też nie na, a Ferranowi wychodzi 1 mecz na 5

2

Cóż tam Laporta znów naobiecywał? Słowa i obietnice bez pokrycia za pewne

1

Byłem fanem De Jonga, ale on systematycznie obniża swój poziom. Rozumiem kontuzje i urazy, ale od dłuższego czasu nie daje drużynie wiele.

1

No cóż m głębiej w las, tym bardziej mam wrażenie, że za Xavuego wcale nie było tak źle

0

Zapewnienie Laporty biorę z reguły z dystansem, ale super postawa Barcy wzmacnia jej pozycję w negocjacjach z Nike

1

Dziwne, że w przypadku meczu Valencia-Real tak szybko nałożono kary, a tutaj jakby zamiatano aferę pod dywan

0

@pero1983 Jako piłkarz może i jest dobry, ale jako człowiek bardzo kontrowersyjny i odpychający swoim pretensjonalnym i aroganckim jestestwem

0

Trochę mało czasu na regenerację w porównaniu do Realu dzień krócej. Mecz w niedzielę miałby większy sens, ale pewnie ze względów marketingowych i ekonomicznych więcej sensu ma taki mecz w sobotę wieczorem

28

Szczęsnego z emerytury ściągnąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?