1

Gdyby ten transfer jakimś cudem udało się przeprowadzić i wszyscy kontuzjowani wrócili do formy to kadra na sezon 24/25 wyglądałaby obiecująco

4

Każdy jakościowy zawodnik mile widziany! Oby go kontuzje i urazy omijały!

1

@Coutinho007 zdecydowanie też tak uważam!

1

@Turio fajny komentarz! Mnie osobiście martwi brak (póki co, mam nadzieję) piwota. Przy ofensywnym usposobieniu nie zawsze jest on potrzebny, nie mniej osoba, która zabezpiecza tyły i wspiera obrońców jest mimo wszystko kluczowa. Liczę, że jednak sprowadzą kogoś klasowego. Obsada pozostałych pozycji wygląda nieźle, ale typowi skrzydłowi to jest jednak potęga (patrz Real), dlatego ktoś tak szybki i przebojowy jak Nico byłby świetną opcją. Dla mnie skrzydłowy i piwot są na już potrzebi. Co do obrony to zapewne rzedluza wypożyczenie Cancelo

2

Tylko po co ma zostać ?

5

Sam ten balonik napompował do niebotycznych rozmiarów, mimo, że sam pewnie nie wierzył od początku w powodzenie tej operacji. Z resztą podobnie pogrywał uczuciami kibiców przy domniemanym powrocie Messiego

1

To może lepiej tym razem przegrać, by później w lidze wygrać z Realem

1

@gaq tylko, że oni raczej rzucili się na Olmo ????

1

Średnio widzę to okienko. W obecnej sytuacji najrozsądniejsze wydaje się granie aktualnym składem i rotowanie młodymi ze szkółki. Umowa z Nike niepewna, podobnie jak Barca Studio, więc kasy na nowych ani widu ani słychu

1

@Herbert zdecydowanie, wtedy pewnie nikt nie cieszyłby się aż tak bardzo z kilku mln €, teraz jakiegokolwiek zastrzyk gotówki jest cenny. Jak można było do takiej sytuacji doprowadzić

4

Myślę, że żaden klub nie pogardziłby 1,34 mln €

0

@KrzysekFCB też tak to widzę, z pozostałych ambitnych celów transferowych nic nie wyjdzie

1

Miało być dwóch, nie będzie żadnego. Po raz kolejny z dużej chmury mały deszczyk

1

Niestety sytuacja klubu jest taka, że nie ustawia się przed biurami klubowymi kolejka czołowych piłkarzy świata, jak to miało miejsce kilka lat wcześniej

3

Ciekawe czy Endrick również okaże się nietrafionym transferem. Obaj uchodzą za geiazdy ligi brazylijskiej

0

@goryllo absolutnie nie napisałem - napisałem tylko, że niskokosztowy już jest

0

@LatajacyHolender regularnie przyjeżdża

0

@Ja124477yr4 to do wc

0

@goryllo w którym miejscu jest tak napisane?

0

Niskokosztowy zawodnik na środek pola już jest - Orion Romeu, po co w takim razie drugi na podobnym poziomie?!

15

@scotti raz amortyzacją, a dwa chłopak ma 22 lata więc za 5 będzie w szczycie wieku. Oczywiście forma może się posypać po np. 2 latach, ale biorąc stosunkowo niską kwotę transferu (na Coutinho straciliśmy pewnie ze 100 mln €, a był starszy przychodząc do FCB) to jest to niewątpliwie dobra opcja.

0

Sergi Roberto, Inigo Martínez, Joaos, Raphinia - tym bym podziękował
Nico Williams - jak dla mnie numer 1 na liście

1

@tomek1656 a twoich sukcesów?

1

Gdy Laporta coś obiecuje albo zapewnia o czymś, to należałoby mieć jednak sporo dystansu do tych wypowiedzi

0

Ja bym ich obydwóch spieniężył

0

Czy to prawda, że Marcos Alonso oraz bracia Joao odchodzą z Barcy??

0

Raczej średni zawodnik, który bez wątpienia stworzył z klubem kawał historii. Mi kojarzy się przede wszystkim z bramką z PSG na 6-1

2

No i to w pełni rozumiem

0

Mnie osobiście te dwa zdania uspokoiły ????

0

Czyli finalnie zatrzyma się na 2,5 mln € plus 10% od następnej sprzedaży.
N ot rektorzy forumowicze pewnie znów będą próbowali wmówić, że gracz jest słaby, nie chce grać dla Narcyz, idzie na kasę albo, że przecież zarobiliśmy na nim kokosy na sprzedaży

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?