O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1852
  • Liczba komentarzy 1229
  • Polecenia 2260

Komentarze

1

poratuje ktoś linkaczem?

0

@dafik85 radzę wrócić pamięcią do czasu kiedy grał regularnie ;). Był top3 obrońców na świecie i gdyby nie kontuzje to dalej by był bo umiejętności mu nie brakuje.

2

To tak samo jakby powiedzieć że Messi ma nie grać bo nie wyjdziemy z szatni XD. 20% posiadania, 205 podań i POTĘŻNE argumenty w postaci uskuteczniania KnockOutow z KSW na naszych zawodnikach. Daj pan namiary na dilera c;

0

@ramon59 te 10km wynika raczej z posiadania piłki Barcelony i tego że espanyol musiał biegać za piłką

0

@barteq dla niego w formie to raczej standardzik ;P

Zobacz wszystkie

85

Dla mnie jak na powrót po tak ciężkiej kontuzji i prawie cztero miesięcznej przerwie w grze rozegrał naprawdę przyzwoity mecz. Pomijając parę głupich strat umiał poklepać w środku pola, oddał parę groźnych strzałów i pokazał w niektórych sytuacjach próbkę swojego dryblingu. Z czasem przyjdzie jeszcze większe zgranie z kolegami i większa pewność siebie. Coś czuję że rośnie nam kolejny wielki zawodnik ;)

58

I gdzie są teraz ci wszyscy którzy mówili że z nim będziemy grać w 10 ja się pytam ???

47

K...a i co my teraz zrobimy, mając tylko Robercika bez formy ofensywnej, prawa flanka jest bardzo mało widoczna. Życie zachowało się wobec Aleixa jak szmata no ale cóż. Mam nadzieję że Aleix który naprawdę zaczynał mi się podobać na boisku i na którego liczyłem przez cały sezon wróci za rok silniejszy i pokaże wszystkim ze to dla niego pestka i za bardzo kocha ten klub żeby się poddać.
Tyle mam do powiedzenia.
Aleix trzymaj się tam chłopie!

46

Może Suarez ma zadanie żeby rozbawić graczy Sevilli swoimi zagraniami do tego stopnia że położą się i będą śmiać puszczając tym samym naszych graczy w pole karne

44

Arthur dzisiaj super utrzymanie się przy piłce wychodzenie na pozycję i do tego dokłada jeszcze kapitalną grę do przodu. Jak tak dalej pójdzie to wyrośnie nam Pan piłkarz przez duże "P"!